Bucket Crusher APK (Sınırsız para, reklamsız) – Android Oyun

1.0
Bucket Crusher APK Sınırsız para, reklamsız en son sürüm dosyasını indir ve tuğlalı duvarları yıkın. Oyunda farklı hedefler ve ödüller ile farklı zorluklarla karşılaşacaksınız.
APK indir
3.2/5 Oylar: 15,087
Geliştirici
VOODOO
Güncellendi
Jun 8, 2022
Boyut
58MB
Sürüm
1.0
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Bucket Crusher APK Sınırsız para, reklamsız en son sürüm dosyasını indir ve tuğlalı duvarları yıkın. Oyunda farklı hedefler ve ödüller ile farklı zorluklarla karşılaşacaksınız.

Bucket Crusher, VOODOO’nun ücretsiz bir simülasyon oyunudur. Çocuklar dahil herkes için ideal olan süper kolay oynanışa sahip basit grafiklere sahiptir.

Bucket Crusher oyunu ile mümkün olduğunca çok tuğla kırmanızı gerekecek. Oyun, birden fazla farklı seviyeye sahip, oldukça bağımlılık yapıyor.

Rahatlamanıza ve biraz zaman geçirmenize yardımcı olacak bir oyun istiyorsanız, Bucket Crusher apk mükemmel bir seçimdir. Android 5.0 (ve üzeri) cihazlarla uyumludur.

Rahatlatıcı Bir Oyun

Bu oyun karmaşık bir oyun oynama özelliğine sahip değil. Her seviyede, yok etmeniz gereken bir dizi tuğla verilecektir.

bucket crusher mod apk

Oyuna küçük tuğla duvarlarla başlayacaksınız ve ilerledikçe daha fazla tuğla ile seviyeler zorlaşacak. Oyun oldukça rahatlatıcı ve uzun bir günün ardından stres atmanıza yardımcı olabilir. Zaman sınırlaması yoktur, bu nedenle zaman ayırabilir ve oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Ancak, oyunu bitirecek olan yakıtınız bitebilir. Bunu önlemek için, benzin bidonları alarak yakıt kaynağınızı düzenli olarak doldurmanız gerekir. Ayrıca yakıttan tasarruf etmek için bölümleri hızlı bir şekilde tamamladığınızdan emin olun.

Para kazanmak

Bu oyun, aynı anda tuğlaları yok ederken para toplayacağınız şekilde ayarlanmıştır. Tuğlalar biriktikçe, onları bir deliğin altına boşaltmak için kovanızı kullanacaksınız ve bunlar madeni paraya dönüşecekler!

Ne kadar çok tuğla yok edersen o kadar çok jeton kazanırsın. Daha sonra bunları oyundaki farklı yükseltmeleri ve öğeleri satın almak için kullanabilirsiniz.

bucket crusher hile apk

Oyunda hızlı ilerlemek için her zaman mümkün olduğunca çok jeton kazandığınızdan emin olun. Ayrıca, yükseltmeleri satın almayı unutmayın! Uzun vadede size yardımcı olacaklardır.

Güçlü Yükseltmeler!

Bucket Crusher hile ile her biri benzersiz avantajlara sahip farklı yükseltmeler mevcuttur. Tuğlaları yok ederek kazandığınız paraları kullanarak bunları satın alabilirsiniz.

Yükseltmelerden bazıları şunları içerir:

 • Vinç Uzunluğu

Vinçinizin uzunluğu, tuğlaları yok etmeye çalışırken ne kadar uzağa ulaşabileceğinizi belirleyecektir. Daha uzun bir vinç, daha fazla tuğla imha edebileceğiniz ve daha fazla para kazanabileceğiniz anlamına gelir.

Ayrıca oyunda ilerledikçe duvarların yükseklikleri artacak, bu nedenle zirveye ulaşmak için daha uzun bir vinç gerekli olacak. Ayrıca tüm evi sarmak ve saniyeler içinde yıkmak için vinci kullanabilirsiniz! Bucket Crusher’da başarının nihai sırrı budur.

 • Kova Boyutu

Oyunda ilerleme kaydettikçe kova boyutu da artacaktır. Daha büyük bir kova, aynı anda daha fazla tuğlayı yok edebileceğiniz ve daha fazla para kazanabileceğiniz anlamına gelir.

Daha büyük bir kova her zaman daha iyidir, ancak bir bedeli vardır. Daha büyük bir kovayı hareket ettirmek için daha fazla yakıt kullanmanız gerekecek, bu nedenle yakıt kaynağınıza her zaman dikkat edin.

 • Yakıt tankı

Yakıt deponuz daha fazla yakıt alacak şekilde yükseltilebilir. Eğer yağınız bitmeden oyunu uzun süre oynamak istiyorsanız bu çok önemlidir.

Daha büyük yakıt deposu, madeni paralardan tasarruf etmenize yardımcı olacak ve sık sık benzin bidonu satın almanız gerekmeyeceğinden.

 • Vinç Hızı

Oyunu daha heyecanlı hale getirmek için vincin hızı artırılabilir. Oyunu çok kolay bulursanız, hızı artırabilir ve işleri daha zor hale getirebilirsiniz.

Ayrıca, daha hızlı bir vinç, daha fazla tuğla imha edebileceğiniz ve daha fazla para kazanabileceğiniz anlamına gelir. Bu sayede oyunda hızlı bir şekilde ilerleyebilir ve yeni seviyelerin kilidini açabilirsiniz.

Bucket Crusher APK’nın Diğer Olağanüstü Özellikleri

 • Gelişmiş Kullanıcı Deneyimi. Bu oyun, mükemmel bir kullanıcı deneyimini garanti eden basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Kontroller de basittir ve herkes bu kontrollerde çabucak ustalaşabilir.
 • Basit Grafikler. Grafikler yüksek kalitededir ve oyunu daha heyecanlı hale getirir. Ek olarak, müzikler büyüleyici ve sizi saatlerce oyuna bağlı tutacaklar.
 • Düzenli Güncellemeler. Geliştiriciler genellikle oyunu ilginç tutmak için güncellemeler yayınlar. Kullanıcı deneyimini geliştirmek için sık sık yeni seviyeler, öğeler ve özellikler eklenir.
 • Gerçekçi Oyun Fiziği. Bu oyun gerçekçi fizik üzerine kuruludur. Oynarken dönen kovayı, düşen tuğlaları ve madeni paraları göreceksiniz. Ayrıca vincin uzunluğunun arttığını göreceksiniz ve bazen bir duvarı yıkmak için daha fazla enerji kullanmanız gerekecek.

Bucket Crusher MOD APK İndir

Bu oyunun keyfini sonuna kadar çıkarmak istiyorsanız Android için Bucket Crusher MOD APK’sini indirmelisiniz. Oyunun bu sürümü aşağıdaki ayırt edici özelliklerle birlikte gelir:

 • Bucket Crusher MOD APK Sınırsız Para. Oyunun sanal para birimi, herhangi bir oyun içi öğe satın almak için kullanılabilir. Oyunda hızlı bir şekilde ilerlemenize yardımcı olacak sınırsız jeton kaynağına sahip olacaksınız.
 • Bucket Crusher MOD APK Reklamsız. Modifiye edilmiş sürüm, rahatsız edici reklamları ortadan kaldırarak, ezme görevinize %100 konsantre olmanızı sağlar. Bu sayede görevlerinizi daha hızlı gerçekleştireceksiniz.
 • Bucket Crusher MOD APK Sınırsız Yakıt. Yakıt deposu, sınırsız miktarda yağ tutacak şekilde yükseltilir. Oynarken yağın bitmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.
 • Bucket Crusher MOD APK Anti-Ban. Bu oyunu oynamak güvenlidir ve oyunun bu sürümünü kullandığınız için hesabınız yasaklanmayacaktır.

Özetle

Bucket Crusher, oyuncuların duvarları yıkmak ve ödüller kazanmak için becerilerini kullanmalarını gerektiren mükemmel bir simülasyon oyunudur. Oyun oynamak kolaydır ve her yaş için uygundur.

Grafikler yüksek kalitede ve müzikler de büyüleyici. Bu oyunu saatlerce sıkılmadan oynamaktan keyif alacaksınız.

Görüntüler

Yenilikler

New features and bug fixes!

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir