Brawl Stars v Apk Yeni Güncellenen Sürüm 2022 İndir

36.270
Brawl Stars Mobil için optimize edilmiş 3v3 çok oyunculu ve battle royale oyunu! Üç dakikadan kısa bir süre içinde, bir dizi oyun türünde başkalarıyla veya tek başınıza oynayabilirsiniz. Güçlü Süper güçlere, Yıldız Güçlerine ve Gadget'lara sahip yüzlerce Dövüşçünün kilidi açılabilir ve yükseltilebilir! Öne çıkmak ve gösteriş yapmak için türünün tek örneği görünümler toplayın. Brawliverse çevresinde çeşitli garip yerlerde savaşın! Fast-paced 3v3 multiplayer and battle royale made for mobile! Play with friends or solo across a variety of game modes in under three minutes.
APK indir
4.3/5 Oylar: 18,632,972
Geliştirici
Supercell
Güncellendi
July 1, 2021
Boyut
177M
Sürüm
36.270
Gereksinimler
4.3 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Brawl Stars Mobil için optimize edilmiş 3v3 çok oyunculu ve battle royale oyunu! Üç dakikadan kısa bir süre içinde, bir dizi oyun türünde başkalarıyla veya tek başınıza oynayabilirsiniz.

Güçlü Süper güçlere, Yıldız Güçlerine ve Gadget’lara sahip yüzlerce Dövüşçünün kilidi açılabilir ve yükseltilebilir! Öne çıkmak ve gösteriş yapmak için türünün tek örneği görünümler toplayın. Brawliverse çevresinde çeşitli garip yerlerde savaşın!

Supercell’in Brawl Stars’ı yine bir başka harika; mobil cihazlar için optimize edilmiştir, sezgisel kontrollere, çok sayıda karaktere ve oyun moduna ve kesinlikle sevimli grafiklere sahiptir.

ONLİNE OYUN MODLARINDA SAVAŞ

Brawl Stars’ta birkaç oyun modu vardır. ‘Ödüller’ modunun amacı, oyunu rakip takımdan daha fazla yıldızla bitirmektir. Diğer oyun modlarında, destansı bir ‘ölüm maçında’ diğer oyunculara karşı doğrudan rekabet etmeli veya haritanın ortasında bulunan bir dizi kristal için savaşmalısınız.

Gem Grab (3v3): Bir takım oluşturun ve rakibinizi alt edin. Kazanmak için 10 mücevher toplayın ve tutun, ancak kırılmayın, aksi takdirde mücevherleriniz kaybolur.

Showdown (Solo/Duo): Bir hayatta kalma battle royale tarzı oyun. Güçlendiricileri toplayarak Brawler’ınızı güçlendirin. İster bir yoldaşla ister tek başına, şimdiye kadarki en kabadayı savaş oyununda ayakta kalan son Kavgacı olun. Her şey kazanana gidiyor!

3v3 Brawl Ball: Yepyeni bir Brawl deneyimi! Futbol/futbol yeteneklerinizi göstermek için rakip takımdan önce iki gol atın. Bu oyunda kırmızı kart yok.

Ödül (3v3): Yıldız almak için rakiplerinizi öldürün ama kendinizi öldürmeyin. Yarışmayı en çok yıldıza sahip takım kazanır!

Soygun (3v3): Rakiplerinize girmeye çalışırken takımınızın güvenliğini koruyun. Gizlice, patlatarak ve üfleyerek düşmanın zenginliklerine giden bir yol bulmak için haritada gezinin.

Özel Etkinlikler: Yalnızca sınırlı bir süre için kullanılabilen özel PvE ve PvP oyun modları.

Şampiyonluk Mücadelesi: Oyun içi Brawl Stars espor sahnesine hak kazanın!

SAVAŞÇILARIN KİLİDİNİ AÇ VE YÜKSELT

Süper güçlere, yıldız güçlerine ve gadget’lara sahip çok çeşitli Kavgacıları toplayın ve yükseltin! Karakterlerinizi yükseltin ve farklı görünümler elde edin.

BRAWL PASS

Görevleri tamamlamak, Kavga Kutularını açmak ve Mücevherler, rozetler ve özel bir Brawl Pass görünümü kazanmak oyunun bir parçası! Her mevsim yeni malzeme getiriyor.

YILDIZ OYUNCU OLUN

Dünyanın en iyi Kavgacısı olduğunuzu göstermek için yerel ve bölgesel skor tablolarında tırmanın!

Gelecekte daha fazla Kavgacı, skin, harita, özel etkinlik ve oyun türü arayın.

Özellikler

  • Dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı gerçek zamanlı 3v3 savaşlar için takım kurun
  • Mobil cihazlar için yapılmış hızlı tempolu çok oyunculu battle royale modu
  • Her biri kendine özgü bir saldırıya ve Süper yeteneğe sahip yeni, güçlü Kavgacıların kilidini açın ve toplayın
  • Günlük yeni etkinlikler ve oyun modları
  • Tek başınıza veya arkadaşlarınızla savaşın
  • Küresel ve yerel sıralamalarda lider tablolarının zirvesine tırmanın
  • İpuçlarını paylaşmak ve birlikte savaşmak için diğer oyuncularla kendi Kulübünüze katılın veya başlayın
  • Brawlers’ı açılabilir görünümlerle özelleştirin
  • Oyuncu tarafından tasarlanan haritalar, ustalaşmak için zorlu yeni araziler sunar

Brawl Stars v36.270 Apk İndir

Brawl Stars ücretsiz indirilebilir ve oynanabilir, ancak bazı oyun ürünleri gerçek parayla satın alınabilir. Bu işlevi kullanmak istemiyorsanız, cihazınızın ayarlarına gidin ve uygulama içi satın alımları kapatın. Ayrıca Hizmet Şartlarımıza ve Gizlilik Politikamıza göre Brawl Stars’ı oynamak veya indirmek için en az 9 yaşında olmalısınız.

Görüntüler

Yenilikler

BRAWL PASS: JURASSIC SPLASH!
- Chromatic Brawler: Buzz
- Unlock 70 Tiers of content!
- Includes exclusive skins and pins!

NEW EPIC BRAWLER: GRIFF
- Griff will join Brawl Stars in July 2021!
- Unlock him EARLY by winning an in-game Challenge!

TONS OF CONTENT!
- New Temporary Game Modes
- New Gadgets
- More Modifiers and Custom Elements for Map Maker
- 30 new skins!
- ... and more!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir