Brawl Stars Griff ve Buzz Modu APK İndir

Brawl Stars Griff ve Buzz APK İndirme ile 2021 yılında oyuna eklenecek iki yeni karakteri ücretsiz deneyebilirsiniz. Nulls oyununu tam sürüme yükseltmeden önce Android ve iOS cihazlarda ücretsiz oynayabilirsiniz. Yarışmaya katılarak, yeni güncellemenin ardından oyuna eklenecek olan Griff ve Buzz adlı yeni karakterleri kazanma şansına sahip olacaksınız. Brawl Stars oyuncuları şu anda Buzz mod apk gibi her iki karakter için bir arayış içinde. Oyuna hemen yeni karakterler ekleyemeyen oyuncular, denemek için farklı modlara sahip apk dosyalarını arıyorlar
Download
4.6/5 Votes: 11
Report this app

Description

Brawl Stars Griff ve Buzz APK İndirme ile 2021 yılında oyuna eklenecek iki yeni karakteri ücretsiz deneyebilirsiniz. Nulls oyununu tam sürüme yükseltmeden önce Android ve iOS cihazlarda ücretsiz oynayabilirsiniz. Yarışmaya katılarak, yeni güncellemenin ardından oyuna eklenecek olan Griff ve Buzz adlı yeni karakterleri kazanma şansına sahip olacaksınız. Brawl Stars oyuncuları şu anda Buzz mod apk gibi her iki karakter için bir arayış içinde. Oyuna hemen yeni karakterler ekleyemeyen oyuncular, denemek için farklı modlara sahip apk dosyalarını arıyorlar.

Yabancı kaynaklar bu tür aramaları yapabilecek oyuncuları tanıdıkları için sosyal medya uygulamalarında reklam kampanyaları yürütüyorlar. Brawl Stars oyuncuları, hazırladıkları videolara göre oyuna ücretsiz olarak eklenecek olan Griff veya Buzz isimli bir karakteri oynayabilecekler. Tabii bunun için hazırladıkları modu yüklemek için telefonlarında apk indirme seçeneklerini kullanmalarını da tavsiye ediyorlar. Ama göründüğü kadar zararsız değil. Aslında bu tür konularda oyuncuları kör ederek amaç onların kendilerine güvenmelerini sağlamaktır. Daha sonra kendinden emin oyuncuları yakalamaya çalışırlar. Brawl Stars Griff Mod APK veya Buzz Mod APK için indirme seçenekleri güncel haliyle sizlere anlatmaya çalışacağım.

Brawl-Stars-Griff-Buzz-Modu-APK-
Brawl Stars Griff Buzz Mod APK

Brawl Stars Griff ve Buzz Mod APK İndir (2021)

Oyunu oynamanızı sağlayacak Brawl Stars mod apk dosyalarının bağlantılarını indirin. Griff ve Buzz karakterleri popülerlik kazanıyor. Geçmişte yaptığımız gibi bu akımlar başlamadan önce biraz araştırma yapmak istedik. Amacımız oyuncuları güvende tutmak ve dolandırılmalarını önlemektir. Oyuna Buzz gibi bir karakter eklendiğinde, alamayanlar çeşitli yöntemler denediler.

Yeni karakter ismiyle Mod apk’sını indirmeye çalışanlar tuzağa düşecektir. Oyuncuların Brawl Stars Griff Mod APK indirme seçeneklerini ararken aynı tuzaklara düşmemesi için bu içeriği derlemeye karar verdik çünkü geçmişte tüm bu gafları gördük ve biliyoruz.

Yabancı ülkeler ülkemizde bu oyuna olan ilginin önemli düzeyde olduğunun farkındadır. Bu oyundan haksız kazanç elde etmek isteyen kredi kartı dolandırıcıları ve diğerleri ülkemizi hedef haline getirdi. Oluşturdukları APK dosyalarına kötü amaçlı kod yerleştirirler.

Bu casus yazılım, banka hesap ayrıntıları da dahil olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizi çalma potansiyeline sahiptir. Brawl Stars Buzz Mod Apk ‘yı indirmeden önce bunları düşünmek de iyi bir fikirdir. Aksi takdirde, bir yabancının tuzağına düşme riskiniz vardır. Kredi veya banka kartınızın otomatik olarak işleme alınmasını istemiyorsanız bunlardan uzak durun. Ayrıca bu dosyaları satan siteler telefon numaranızı da isteyebilir.

Bu da başka bir aldatma taktiğidir. Ayrıca programa kayıt olmadan önce girdiğiniz telefon numarasından onay ister. Para otomatik olarak faturanızdan çekilecektir. 2021’de bu tür tuzaklar da aktif olarak kullanılıyor. Sonuç olarak, bu ve diğer yasa dışı taktiklerden uzak durun. Brawl Stars Griff ve Buzz Mode APK İndirme işlemlerini incelemeye devam edeceğiz.

Brawl Stars Griff ve Buzz Mod APK İndir (2021)

Brawl Stars Buzz Modu APK İndir

Brawl Stars Buzz Mode APK, özellikle 2021’de sezona harika bir başlangıç ​​yaptı. Oyuna kromatik olarak eklenen bu yeni karakter, diğer karakterlerden önemli ölçüde daha özgün. Herkesin sahip olamayacağı benzersiz bir kişilikten yararlanmak istiyorsanız, paylaşılan dosyalara dikkat etmeniz çok önemlidir.

Başlangıçta oyun için bir dinozor karakteri onaylandı ve yeni duyurulan bu karakter Buzz da Sahil Güvenlik görüntüsüne sahip bir dinozor. Daha önce açıklanan yeni sezon bilgileri arasında Brawl Stars Buzz APK İndir ile yeni karaktere özel modu yüklemek isteyen epeyce kişi var. Sadece Android akıllı telefonlarını veya dizüstü bilgisayarlarını APK dosyalarıyla oynamak için kullanmak isteyenler için değil. IOS işletim sistemine sahip iPhone kullanıcıları da bu oyunu oynamakla ilgileniyor.

  • Sağlık: 5880
  • Temel Saldırı: Kısa mesafeden her biri 588 hasar veren bir yumruk yağmuru fırlatır.
  • Süper: Sınırlı menzilini korumak için, bir duvara bağlıysa haritanın etrafında hareket etmesini sağlayan bir kıskaç atabilir. Bir düşmanın önünde durun ve onları kancalarsanız kısa süreliğine sersemletin.

Brawl Stars Griff Modu APK İndir

İnsanların Brawl Stars Griff Mode APK indirme seçeneklerini araması, bu yeni karakterin ne kadar popüler olduğunu gösteriyor. Savaşçı bir karakter olan Griff, yeni eklenen diğer karakterler gibi son derece etkili yetenekleri sayesinde oyuncuların gözdesi olacak.

Sağlık: 4760

Temel saldırı: Katedilen mesafe arttıkça, her biri üç jetondan oluşan üç gruba ayrılan ve dağıtılan toplam dokuz jeton atılır. Her biri 308 puan olmak üzere toplam 2.772 puan verir.

Süper: Siz uzaklaştıkça dağılan ve rakibe ulaştığınızda maksimum hasar veren beş kart atın. İkinci rotasında mermi, gidiş-dönüş yörüngesi nedeniyle duvarlardan geçebilir.

Brawl Stars Griff ve Buzz Mode APK indirme seçenekleri değiştikçe sizi bilgilendirmeye devam edeceğim. Yorum olarak düşüncelerinizi, fikirlerinizi ve sorularınızı belirtebilirsiniz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *