Boom Beach Apk İndir – Sınırsız Para Hileli Mod 44.236

43.87

Boom Beach MOD APK (Sınırsız Para), akıllı telefon cihazları için görsel olarak çekici ve tamamen ücretsiz bir strateji oyunudur. Boom Beach Oyun Hakkında Bir zamanlar son derece popüler olan ve epey heyecan uyandıran Clash of Clans'ı sevdiyseniz, şüphesiz bu oyundan keyif alacaksınız. Boom Beach, çizgi film grafikleri, kaynak yönetimi ve tanıdık kule savunması açısından benzer bir oyun tarzına sahip ... Bu sefer denizde yüzecek ve pitoresk adalarda askeri üsler inşa edeceksiniz. Boom Beach Mod Apk, Sınırsız Para Hilesi içeriyor. v39.73 sürümünün henüz hilesi yayınlanmadı o da yayınlanınca konuyu güncelleyeceğiz. Milyonlarca oyuncuyla birlikte bu heyecana katılın. Bölgelerinize gelecek olası saldırılara karşı üslerinizi defansif olarak kuvvetlendirmeye çalışmalısın. Sitemiz üzerinden verilen bağlantıya tıklayarak Boom Beach apk dosyasını ücretsiz şekilde indirebilirsiniz.
Download APK
4.4/5 Votes: 6,050,837
Developer
Supercell
Updated
November 4, 2020
Size
126M
Version
43.87
Requirements
4.1 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Boom Beach Hileli APK: Bu gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Bir savaş oyunu arıyorsanız Boom Beach oyununu yüklemelisiniz. Harika grafiklere sahip basit bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Ayrıca makineli tüfekler, füzeler ve motorlu tekneler ile askerlerle dolu bir dünya sunmak için klasik fantezi ortamından uzaklaştı. Popüler Clash of Clans‘ın yaratıcıları Super cell tarafından geliştirilmiştir.

Bu oyunda oyuncular bir adada kendi kalelerini oluşturabilir ve heyecan verici toplu savaşlarda düşman adalarına saldırabilirler. Bu tropik cennetin sırlarını çözmek için kötülüğe karşı bir savaş verebilir ve sefer kuvvetinizi cennete ve düşman tarafından işgal edilen adalara götürebilirsiniz.

Boom Beach oyunu, Clash of Clans’a çok benzer. Oyuncular, çeşitli ödüller elde etmek için sahile yakın kendi üslerini kurmalı ve düşman adalarına saldırmalıdır. Düşmanla savaşmak için bir görev gücü oluşturmak için dünyanın dört bir yanından oyuncularla birlikte çalışabilirsiniz. Boom Beach, Süper hücre stratejik tarzı bir oyundur, internet ile çevrimiçi olarak çalıştırılması gerekir.

Boom Beach APK Özellikleri

  • Muhteşem grafik tasarım
  • Düşman adalarına saldırı olasılığı
  • Ek görevler için bir dizi deneyim puanı kazanın
  • Oyuncular, Karanlık Muhafız’ın kötü patronlarıyla yüzleşmek zorunda
  • Kendi adamızda sahile yakın kendi askeri üslerini inşa et
  • Milyonlarca diğer oyuncuyla oynayın ve düşman üslerine saldırın
  • Yeni binalar oluşturmak ve mevcut binaları geliştirmek, yeni birlikler yetiştirmek için ahşap, taş ve altın gibi kaynakları toplamanız gerekiyor.
  • Yaşam kristallerinin gücünü keşfedin
  • Durdurulamaz bir Görev Gücü oluşturmak ve işbirliği görevlerini üstlenmek için diğer oyunculara katılın

Boom Beach Oyun Hakkında

Bir zamanlar son derece popüler olan ve epey heyecan uyandıran Clash of Clans’ı sevdiyseniz, şüphesiz bu oyundan keyif alacaksınız. Boom Beach, çizgi film grafikleri, kaynak yönetimi ve tanıdık kule savunması açısından benzer bir oyun tarzına sahip … Bu sefer denizde yüzecek ve pitoresk adalarda askeri üsler inşa edeceksiniz.

Boom Beach Mod Apk, Sınırsız Para Hilesi içeriyor. v39.73 sürümünün henüz hilesi yayınlanmadı o da yayınlanınca konuyu güncelleyeceğiz. Milyonlarca oyuncuyla birlikte bu heyecana katılın. Bölgelerinize gelecek olası saldırılara karşı üslerinizi defansif olarak kuvvetlendirmeye çalışmalısın. Sitemiz üzerinden verilen bağlantıya tıklayarak Boom Beach apk dosyasını ücretsiz şekilde indirebilirsiniz.

Boom Beach Hileli APK Nasıl Oynanır?

Oyuncular ipuçlarını ve püf noktalarını okuduktan sonra bu oyun elmassız bile mümkündür, O zaman bu oyunu kolayca açabilirler. Oyunda, her şeyden önce, Walt’a ve depoya dikkat etmelisiniz, daha yüksek Vault seviyesinden sonra kasanın yükseltilmesi gerekiyor, depolamak ve düşmanlardan kurtulmak için daha fazla kaynak.

İkinci şey, karargahı yükseltme konusunda çok yoğun değil. Karargahın yükseltmek için Deneyim Puanına ihtiyacı var. EP’yi artırmak için altın ürünü, ahşabı ve kasayı yükseltin. O zaman en önemli şey en iyi birlikleri seçmek. dikkatli olmak ve her birliğin çalışma yöntemini bilmek. Ayrıca sağlık, menzil ve hasara da bakın. En iyi seçilmiş silahlar veya seçilmiş askerler ve strateji ve zamanlamayı yönetme becerisiyle, dövüşleri kazanmanız için sizi daha güçlü kılar.

Boom Beach Mod APK İndir

Bu oyunu yüklemek için Google Play ya da sitemiz üzerinden verilen  Apk İndir seçeneğine  tıklayın, ancak önce birkaç şeyi bilmek önemlidir. Bu oyunun APK formatında olduğunu biliyorsunuz, yani APK Installer uygulaması ile yüklemeniz gerekiyor. Bu, oyunu kolayca yüklemenizi sağlar. Boom Beach APK dosyasını indirdikten sonra buradan APK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirilen dosya ile kurulumu kolayca başlatabilirsiniz. Artık oyununuz indirildiğine göre, bu oyunu oynayın ve keyfini çıkarın.

 

Images

What's new

HQ24 is here! Check out the new troop Mech!

This update includes:
– HQ24
– New main island troop Mech
– Classified Items
– Scorcher now only 14 housing space with lower GBE cost
– Balance and progression changes
– Other bug fixes and improvements

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *