BombSquad Apk (Sınırsız Bilet) – Mod İndir

1.6.4
BombSquad Apk indir ve Sınırsız Bilet ile en iyi aksiyon oyunlarını android cihazınızda ücretsiz oyna.
4.3/5 Oylar: 964,546
Geliştirici
Eric Froemling
Güncellendi
June 17, 2021
Boyut
78M
Sürüm
1.6.4
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

BombSquad Apk

BombSquad apk, oyun mağazasında Android cihazlar için popüler bir aksiyon oyunudur. Diğer bomba atma oyunlarında bulunmayan ve benzersiz olan tonlarca harika özellik elde edersiniz. Oyundaki asıl amacınız, bombayı rakibinizin kafasına doğru bir şekilde yerleştirip onu patlatmaktır.

BombSquad Apk
BombSquad Apk

Bomba atma karakterini kolayca kontrol edebileceğiniz kontrolcüleri kullanın ve oyunu kazanın. Birlikte gireceğiniz ve destansı turnuvayı kazanacağınız büyük bir ninja, barbar ve çok daha fazlasından oluşan bir ordu oluşturun. Lütfen arkadaşlarınızı çılgın bir savaşa davet edin ve onlara yeteneklerinizi gösterin.

BombSquad apk, Play Store‘da on milyondan fazla kayıtlı oyuncuya ve indirmeye sahiptir ve Android’in en iyi aksiyon oyunları arasında yer alır.

Oyuncuların çoğu bu çılgın aksiyon oyunlarını Sınırsız para ve değerli taşlar gibi mod özellikleriyle ücretsiz oynamak isitiyor, bu yüzden BombSquad Apk dosyasını sizler için araştırdık.

Minion Rush Apk İndir yazımız ilginizi çekebilir.

Arkadaşlarını havaya uçur

Oyunda arkadaşlarınızı ve rakiplerinizi bombalarla patlatmanız gerekiyor. Başarılı bir darbe, her savaşın sonunda size puan ve ödüller verecektir. Becerilerinizi test etmek için arkadaşlarınızı sizinle veya size karşı oynamaya davet edin. İyi dövüşmeleri için onlara oyunda hediyeler gönderin.

Mini Oyunlarda Yarışın

Oynayabileceğiniz çeşitli mini oyunlar var, bunlar size puanlar ve ödüller verecek. Bu oyunlar arasında yarışa uçmak var ve orada birçok oyuncuya karşı yarışmanız gerekiyor. Bombalama dışında alt becerilerinizi test etmenize ve daha iyi olmanıza yardımcı olacaktır.

Karakterleri, mini oyunları ve hatta film müziğini özelleştirin

Oyun çok kullanıcı dostudur ve karakterler gibi tonlarca karakteri ve çok daha fazlasını özelleştirebilirsiniz. Yavaş yavaş oyun deneyiminizi geliştirecek ve oyunu isteğinize göre tasarlayacaktır.

BombSquad Apk Sınırsız Bilet İndir

Hilelipc.com üzerinden BombSquad Apk İndir bağlantısına tıklayarak bu harika aksiyon oyunlarını tüm mod özellikleri ile ücretsiz olarak oynamaya başla.

Görüntüler

Yenilikler

Bug fixes

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir