Bomber Friends Hileli Mod APK (Tüm Skinler)

4.33
Get Bomber Friends now and join the immensely hectic and fun online multiplayer game! Bomb your friends and be the last to survive to win the match!
APK indir
4.3/5 Oylar: 1,264,159
Geliştirici
Hyperkani
Güncellendi
21 Ekim 2021
Boyut
117M
Sürüm
4.33
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Bomber Friends Hileli Mod APK Son Sürüm, Android cihazlar için ücretsiz olarak indir. Bomber Man serisinden ilham alan bu eğlenceli 2D oyunda, rakiplerinizi alt etmeniz gerekecek.

Ardından, bu eğlenceli bombalama oyununun sunduğu tüm aksiyon ve heyecana katılmak için Android için Bomber Friends apk dosyasını indirin.

Bomber Friends Apk Özellikleri

Açıkçası, bir oyunun özellikleri, birinin onu oynamak için ne kadar zaman harcamaya istekli olacağını belirler. Android için Bomber Friends ise harika özellikler ve geliştirmelerle dolu. Sonuç olarak, bu eğlenceli ve bağımlılık yapan bombalama mücadelesinin ne kadar süreceğini tahmin etmenin bir yolu yok. Ne kadar süre oynayacağınız konusunda bir zaman sınırı koyamazsınız.

 • 2-8 oyunculu çevrimiçi çok oyunculu aksiyon oyunu
 • Bu oyunda arkadaşlarınızla veya dünyanın her yerinden insanlarla oynama seçeneğiniz var.
 • Kampanya moduna katılın. Altı ayrı dünya ve toplamda 300’den fazla seviyede savaşın.
 • Klasik Bomber Man oyun tarzının keyfini çıkarın. Güzergahları temizlemek ve mahallede olabilecek her şeyi yok etmek için bombalar kullanılmalıdır.
 • Cilalı bir savaş güvertesi oluşturmak için çeşitli paketler satın alın ve elde edin. Bu desteler, oyunu oynarken kendi gücünüzü artırmak için kullanılabilir.
 • Küfürlere dikkat edin. Bir oyuncu öldüğünde, başka bir oyuncuyu lanetleme seçeneğine sahiptir, bu nedenle koşusunu mahveder.
 • Karakter özelleştirme seçenekleri bütünüyle mevcuttur. Aksesuarlar, giysiler, başlıklar ve alay etme ve selamlama gibi çeşitli davranışlar eklenebilir.
 • Rakiplerinizin çoraplarını patlatmak için onlara zarar vermek için çeşitli patlayıcılar kullanın.
 • Kazananlar, genel yarışma için bir altın madalya da dahil olmak üzere çabaları için bir dizi madalya ve ödül alacaklar.
 • Kullanıcı arabirimini özelleştirme seçenekleri. Herhangi bir evrensel kontrolör, ekran kontrolleri yerine çok az zorlukla kullanılabilir.
 • Bomber Friends, Android TV işletim sistemi tarafından da desteklenmektedir.
 • Ayrıca, yalnızca oyuna katılarak kazanılabilecek birkaç Google başarısı vardır.

Şimdi tüm bu özellikleri gördüğünüze göre, oyunu indirip oynamanın zamanı gelmedi mi? Öyleyse yazımızı okumaya devam edin ve hemen oynamak için sitemiz üzerinden verilen Apk İndir bağlantısına tıklayın.

Bomber Friends Oyun Grafikleri

Bomber Friends görsel olarak çekici bir çizgi film tarzında sunuluyor. Grafikleri ve oynanışı kuşbakışı görmek mümkün. Ayrıca, tüm karakterler çekici bir görünüme sahiptir. Oyunun görsel stili ve grafikleri nedeniyle her yaştan oyuncu için uygundur.

Sonuç olarak, herkes her harekete eşlik eden tuhaf deneyimlerden ve eğlenceli animasyonlardan zevk alabilir. Genel olarak, oynamaya devam ettiğinizde her şey mükemmel durumda görünüyor.

Bomber Friends Hileli Mod APK İndir

Ayrıca, Android için Bomber Friends Mod APK yeni sürümünü indirmeyi seçtiğinizde, çok sayıda ek skinler kazanabileceksiniz.

Görüntüler

Yenilikler

Bomber Friends apk son sürüm,
Bomber Friends apk hile,
Android Oyun CLUB bomber friends,
Bomber Friends APK Dayı,
Bomber Friends Apk 2021,
Bomber Friends İndir,
Bomber Friends elmas hilesi,
Bomber Friends hile,