Bloody Bastards Apk Sınırsız Para Hile (2022)

3.0.7
Bloody Bastards APK Oyun İndir Ve Kılıç, Kalkan, Daha Birçok Silah İle Rakiplerine Saldır! Bloody Bastards APK Son Sürüm İle Oyunun Güncel Versiyonunu Oyna!
APK indir
4.5/5 Oylar: 90,612
Geliştirici
Tibith
Güncellendi
February 22, 2022
Boyut
68M
Sürüm
3.0.7
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Bloody Bastards APK – Savaşçılar her zaman farklı çağlarda yaratılmıştır, ancak eski Orta Çağların en fazla esnekliğe ve güce sahip olduğu kabul edilir. Bu dönemin savaşçılarının ilginç bir şeyleri olup olmadığını öğrenmek ister misiniz? Şu anda son derece ilginç ortaçağ savaşlarını yaşamak için Bloody Bastards uygulamasını en son sürümünü indirin.

Bloody Bastards Hileli APK Hileleri, kullanıcılara rakiplerini hızla alt etme şansını veriyor! Oyun platformlarının her türünde bu hileleri kullanarak kendini geliştirmek mümkün. Oyuncular birçok farklı platformda Bloody Bastards Android Oyun Club’un tüm imkanlarından faydalanabiliyor. Bu platformda oyuncular oyunlara yepyeni çözümler getirebiliyor ve geliştirebiliyor. Platforma üye olan oyuncular hileleri kullanarak rakiplerini hızla alt edebiliyor.

Shelter War APK İndir (Zombi Oyunu) yazımız ilginizi çekebilir.

Bloody Bastards Hakkında

Ortaçağda geçen hileli bir oyun olan dövüş mücadelesine katılmak oldukça yüksek bir tempo ile mümkün. Seçeceğiniz karakteriniz ile birlikte rakiplerinizi etkisiz hale getirmenin yanı sıra, mobil oyunda online olarak dünya üzerindeki herhangi bir kullanıcı ile mücadele edebilirsiniz. Sanal tuşların sağ ve sol tarafında bulunması sayesinde karakterinizin elini ayrı ayrı kumanda etmek mümkün. Bu durum, mücadele sırasında size avantaj sağlayacak ve size birçok farklı strateji fırsatı sunacak. Hem beceri hem de zeka üzerinden hareket ederek dövüş mücadelesine katılmayı başarabilir, rakiplerinizi etkisiz hale getirerek kazanmayı hedefleyebilirsiniz.

Bloody Bastards APK oyunu, Tibith tarafından tasarlanmış ve sunulmuştur. Oyun, PEGI 16 sertifikasına sahiptir ve 16 yaş ve üzeri kullanıcılar için geliştirilmiştir. Kullanıcılar, oyunu oynarken hileli eklentisi kullanabileceklerdir. Oyun, kullanıcıların akıllı ve stratejik düşünceleri ile oynanmaktadır. Oyunun amacı, kullanıcıların herhangi bir yerden çıkmayı başararak tüm rakipleri yok etmektir. Oyun, üçüncü şahıs veya karşılıklı olarak oynanabilmektedir. Bloody Bastards APK oyununun çok oyunculu modunda, kullanıcıların arkadaşlarıyla oynayabileceği bir seçenek de mevcuttur.

Bloody Bastards APK
Bloody Bastards APK

Burada oyuncular bir karakteri kontrol etmek ve her savaşta doğrudan düşmanlarla savaşmak zorunda kalacaklar. düşmanın kim Oyundaki düşmanlar aynı klanda kardeşler ama kendi çıkarları için aile üyelerine ihanet etmeye hazırlar.

Bloody Bastards Hile

Bloody Bastards APK Hileli ile kullanıcılar silah ve ekipman kullanımında önemli avantajlar elde edebilir. Saldırı ve savunma yeteneklerinizi geliştirerek daha etkili bir şekilde rakiplerinizi hezimete uğratabilirsiniz. Ayrıca silahlarınızı ve ekipmanlarınızı istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Oyuncularınızın hayatta kalma şansını arttıracak ve düşmanlarınızın üstesinden gelebilecek yeteneklere sahip hale gelebilirsiniz.

Nasıl Oynanır

Belirtildiği gibi, Bloody Bastards oyuncuları şiddetli 1vs1 savaşlara götürecek. Burada, belirlenen hedefleri tamamlamak için rakiplerinizi yenmek için elinizden gelen her şeyi yapmanız gerekiyor. Bu, hakemin veya müdahale edebilecek herhangi bir kuralın olmadığı ilginç bir mücadele. Bu nedenle, savaş ancak iki taraftan biri yenildiğinde gerçekten sona erdi.

Belirli bir rakibi yendikten sonra, bir sonraki rakip hemen oyuncuyu kışkırtmış gibi görünecektir. Bu, oyuncuların her zaman zihinsel olarak hazırlanmaları ve tüm düşmanları yenmek istiyorlarsa belirli dövüş stratejileri geliştirmeleri gerektiği anlamına gelir. Üstelik balta, bıçak, kılıç gibi tanıdık silahları da farklı savaşlarda kullanabilirsiniz.

Özel kontroller

Temel olarak, Bloody Bastards, aynı türdeki oyunlara kıyasla kontrollerde belirgin bir değişikliğe sahiptir. Oyuncu ekranda herhangi bir sanal tuş görmeyecek, peki karakter nasıl kontrol edilir? Basitçe, karakterin belirtilen yönde hareket etmesine yardımcı olmak için ekranın soluna veya sağına iki kez dokunacaksınız.

Kılıç kullanmak veya saldırı başlatmak için oyuncuların ekranın sağ tarafına dokunmaları ve döndürmeleri yeterlidir. Genel olarak, bu oyunun yolu nispeten basittir, ancak ona erişmek için biraz ihtiyacınız olacak.

Karakterinizi güçlendirin

Her savaştan sonra oyuncu, önceki başarıya karşılık gelen bir ödül alacak. Bu para, ekipman satın almanıza yardımcı olacak, özellikle bu ekipman, karakterin hızlı bir şekilde gücünü artırmasına yardımcı olacaktır. Bloody Bastards, kalkan, zırh, silah, ayakkabı gibi bir çok ekipman sağlıyor. Her öğe tamamen farklı istatistikler getirecektir. Örneğin zırh, karakterin savunmasını artıracak veya silah, hasar verme yeteneğini artıracaktır.

Klasik 2D grafikler

Yalnızca entegre 2D grafik formatı olmasına rağmen, bunun yayıncıdan makul bir hesaplama olduğuna inanıyoruz. Oyuncular, Orta Çağ’ı şiddetli savaşlarla keşfedecekler, bu yüzden işler biraz daha basit olmalı. Bloody Bastards bunu yaptı, oyuncular son derece komik karakterlerin görüntülerini görebilecekler, ancak yine de savaşın dramasını koruyacaklar.

Bu oyundaki fizik ve geçiş efektleri de garantilidir. Bu nedenle düşük profilli cihazlarda stabil bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bloody Bastards Son Sürüm

Sürüm 3.0.7

  • Zombi Modu Eklendi
  • Yeni öğeler için oyun içi bildirimler eklendi
  • Çok sayıda ince ayar, düzeltme, ince ayar ve küçük değişiklik

Not: Aynı sürümde (3.0.7) yalnızca 3.0.7’yi başkalarıyla oynayabilirsiniz.

Bloody Bastards nasıl kurulur

Adım 1: Bloody Bastards’ın en son sürümünü hilelipc.com üzerinden indirin.

Adım 2: Android telefondaki ayarların kilidini açın (Bilinmeyen uygulamaların erişimine izin verin).

Adım 3: Bloody Bastards apk dosyasını kurun.

Adım 4: Başarılı bir kurulumdan sonra, oyuncuların ana ekrandaki oyunun simgesine dokunmaları ve hemen keyfini çıkarmaları yeterlidir.

Bloody Bastards MOD APK İndir

Basit bir oynanışa, ilginç bir içeriğe sahip olan Bloody Bastards apk, şu anda birçok oyuncu için gerçekten erişilebilir bir oyundur. Herkes bu oyunu Google Play üzerinden indirerek keyfini çıkarabilirsiniz.

Bloody Bastards PC, Android ve iOS sistemli cihazlar için geliştirilmiştir. Bloody Bastards Download ile bu mobil oyunu hemen cihazınıza indirebilirsiniz. Oyun mükemmel grafikleri ve eğlenceli mekanikleri ile kullanıcılarının keyfini çıkarabileceği muhteşem bir oyundur. Oyun içerisinde birbirinden farklı düzeyler mevcuttur. Oyunda sizi bekleyen serüvenleri keşfetmeye hazır olun. Bloody Bastards Download, sizi bekliyor!

Özellikler MOD:

  • MENÜ MODU
  • sınırsız para
  • Donmuş Düşmanlar

Görüntüler

Yenilikler

3.0.7 - Zombie Mode & More - Added Zombie Mode - Added in-game notifications for new items - Various tweaks, fixes, adjustments and small changes Note - You can only play 3.0.7 with other people on the same version (3.0.7) PS - Look, I know it took a while, but I'm just one dude. Thanks for waiting, champs!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir