Whatsapp Çöktü mü, sorun mu var, mesajlar neden gitmiyor ? 2024

Whatsapp Çöktü mü ? Whatsapp kullanıcıları uygulama üzerinden mesaj göndermek istedikleri zamanda iletilen mesajlar okunsa da tek tık olarak gözüküyor. Ayrıca uygulama üzerinden fotoğraf gönderimi başarısız oluyor. Peki, Whatsapp çöktü mü, sorun mu var, mesajlar neden gitmiyor?

Whatsapp fotoğraf gönderememe sorunu yaşanıyor. Peki WhatsApp çöktü mü? WhatsApp’ta sorun mu var? WP ne zaman düzelir? İşte detaylar…

Popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp kullanıcıları çeşitli problemlerle karşı karşıya kaldı. Mesaj gönderimi ve okundu bilgisi ile ilgili yaşanan problem çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tarafından farklı platformlarda tartışılmaya devam ediyor.

WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ, MESAJLAR NEDEN GİTMİYOR?

Whatsapp’ta mesaj gitme sorunu sonrasında Downdetector‘a çok sayıda rapor ulaştı. Saat 10.00’dan itibaren uygulama üzerinden fotoğraf göndermek isteyen kullanıcıların ilettikleri fotoğraflar karşı tarafa iletilmedi. Aynı zamanda Whatsapp üzerinden atılan mesajlar da tek tık olarak kalıyor. Karşı tarafa iletilen mesajlarda okundu bilgisi yer almıyor.

Whatsapp Çöktü mü

WHATSAPP ERİŞİLEMİYOR, NE ZAMAN DÜZELECEK?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bakan Yardımcısı DR. Ömer Fatih Sayan, WhatsApp’da yaşanan problem ile ilgili twitter da bilgilendirmede bulundu;

Sayan, Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; ‘Whatsapp servislerinde global kaynaklı kesinti yaşanmakta olup ülkemizdeki kullanıcılar da kısmen etkilenmektedir.’ dedi.

Whatsapp servislerinde global kaynaklı kesinti yaşanmakta olup ülkemizdeki kullanıcılar da kısmen etkilenmektedir. 

GetContact Etiket Kaldırma Silme

Bizi Google news üzerinden takip ederek, güncel ve son sürüm oyun ve uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir