Valorant yeni skin paketi: RGX 11Z Pro 2.0 çıkış tarihi, Kelebek fiyatı ve daha fazlası

Valorant yeni skin paketi RGX 11Z Pro silah görünümleri, hızlı bir şekilde VALORANT’taki en popüler skin paketlerinden biri haline geldi .Valorant RGX 2.0 kaç VP, çıkış tarihi ne zaman gibi soruların cevaplarını ve fazlasını sizler için araştırdık. Bu yazıda, Valorant yeni skin paketi RGX 11Z Pro 2.0 hakkında aradığınız tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Orijinal paket mağazadan çıkmış olsa da, 27 Nisan’da yeni bir skint paketi seti çıkacak. VALORANT’taki tüm RGX silah görünümlerini nasıl alabileceğiniz yazımızın devamında bulabilirsiniz. .

Valorant RGX 2.0 kaç VP

Valorant RGX 2.0 kaç VP

Valorant RGX 2.0 11z  silah görünümlerinin yeni bir versiyonuyla geliyor. Bu görünüm serisinde bir Classic, Phantom, Operator, Spectre ve kelebek bıçağı bulunacak. VALORANT’taki her yeni silah görünümü paketi gibi , görünümler de belirli bir süre boyunca öne çıkan paket olarak birlikte piyasaya sürülecek. 

Bu görünüm seti, sadece oyun içi mağazadan satın alınabilir. Ayrıca, taleplerinize bağlı olarak paketten hangi kaplamaları almak istediğinizi seçebilirsiniz. Bundan sonra, “RGB’de yok etme” hedefiyle oluşturulan yeni RGX 11z Pro görünümlerinin kapsamlı bir listesi burada. Bu skin paketi, mağazada 8.700 VP(VALORANT Puanı) karşılığında satın alınabilecek.

Valorant RGX 2.0 11z Pro fiyatı ve detayları

  • Silah görünümü başına fiyat – 2.175 VP
  • Yakın dövüş fiyatı – 4350 VP
  • Oyuncu kartı fiyatı – 375VP
  • Sprey fiyatı – 325VP
  • Silah arkadaşı fiyatı – 475VP
  • RGX 2.0 Phantom: 1750 VP
  • RGX 2.0 Silah 2: 1750 VP
  • RGX 2.0 Silah 3: 1750 VP
  • RGX 2.0 Silah 4: 1750 VP
  • RGX 2.0 Kelebek Bıçak: 3550 VP

Valorant 4. Bölüm 3. Kısım çıkış tarihi

Valorant RGX 2.0 kaç VP, çıkış tarihi ve fazlası

RGX 11z Pro görünümleri, 27 Nisan’da 4. Bölüm, 3. Kısım battle pass ile birlikte piyasaya sürülecek.

Valorant Fade çıkış tarihi

Oyunda duyurulan en yeni Ajan olan Valorant Fade, bazı korkutucu gölgelerle temasa geçen bir avcı. Görünüşe göre yetenekleri, düşmanın yerini ortaya çıkarmasına izin veriyor. Pazar günü Valorant’ın Reykjavik Masters turnuvasının finalinde tanıtıldı. Yetenekleri ve daha fazlası hakkında ayrıntılı bir rehberimiz var. Ortadan yakına çarpışmalarda en iyisi ve vücut dışı becerileri yok. Riot’a göre Valorant Fade, 4. Bölüm 3. Kısım’ın bir parçası olarak oyuna gelecek, yani 27 Nisan 2022’de çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir