Ufka Yolculuk Deneme Sınavı Sonuçları (2023) Cevapları

Ufka Yolculuk sınav sonuçları deneme sınavına giren öğrenciler tarafından merak ediliyor. Her yıl yüzbinlerce öğrencinin giriş yaptığı Ufka Yolculuk sınavı 2 Nisan tarihinde tamamlanıyor. Sınavda başarılı olup olmadığını merak eden öğrenciler, Ufka Yolculuk deneme sınavı sonuçları hakkında araştırma yapıyor. Peki; Ufka Yolculuk sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Ufka Yolculuk Deneme Sınavı Sonuçları
Ufka Yolculuk Deneme Sınavı Sonuçları

Ufka Yolculuk Deneme Sınavı Sonuçları araştırması yapan öğrenciler için 2023 yılında düzenlenen sınava ait cevapları ve sonuçlarını burada göreceksiniz. PDF formatındaki dosyalarda rahatlıkla arama yapabilir ve sonuçları görebilirsiniz. Ülkemizde milyonlarca öğrenci Ufka Yolculuk tarafından hazırlanan Deneme Sınavı Sonuçları giriş yaptı, bunun bitmesi sonrasında öğrenciler sonuçları araştırmaya başladılar. Ülkemizdeki haber kaynakları çok fazla ilgi olmayan bazı sınavlarla ilgili öğrencilere yeterli bilgileri açıklamıyorlar. Bizde sıkça bildirilen ve istenen Ufka Yolculuk Deneme Sınavı Sonuçları hakkında bir araştırma yaptık ve PDF halindeki dosyayı sizler için oluşturduk. Tabi ki bunun için resmi siteyi ziyaret etmeniz gerekmektedir, sonradan düzenlenen herhangi bir dosya sizi yanıtlayacaktır. Bu yüzden araştırıp da bulamadığınız bu resmi sonuçların PDF halini sizlere sunuyoruz.

Ufka Yolculuk Deneme Sınavı Sonuçları

2022 yılında düzenlenen Ufka Yolculuk Deneme Sınavı Sonuçları nihayet açıklandı. Aşağıda kazanan öğrencilerin PDF formatındaki sonuçlarını ve yedek öğrenci sonuçlarını da paylaştık. Sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz. 2, 4 Temmuz tarihinde e-okul aracılığıyla başvuru yapılan sınav 9 Temmuz tarihinde gerçekleşti. Yapılan bu sınavın ardından 90 öğrenci asil, 270 öğrenci de yedek olarak sonuçlanmıştır. Ufka Yolculuk Deneme Sınavı Sonuçları ile ilgili güncel verilere aşağıdan erişebileceksiniz.

Ufka Yolculuk Deneme Sınavı Cevapları:

UFKA YOLCULUK ÖDÜLLERİ NELERDİR?

Asıl kazancın bilgi olduğu yarışmada ödüller 2. aşama sınav sonuçlarına göre dereceye girenlere geçtiğimiz yıl ödüller verilmişti

Türkiye genelinde dereceye girenlerin duyurulacağı ödül töreninde ilkokul, ortaokul ve lise kategorilerinde 1, 2, ve 3. ye laptop ve elektrikli kaykay , 4-10 arası dereceye giren yarışmacılara cep telefonu ve elektrikli kaykay, 11-20 arası dereceye giren yarışmacılara akıllı saat ve bisiklet, 21-50 arası dereceye giren yarışmacılara bisiklet ve bluetooth kulaklık ödülleri verilirken; danışman kategorisinde ise 1.ye 5000 tl, 2.ye 4000 tl, 3.ye 3000 tl, 4.ye 2500 tl, 5.ye 2000 tl, 6-10 arası dereceye girenlere 1500’er tl, 11-20 arası dereceye girenlere ise 1000’er tl para ödülü verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir