Spin-off oyunu POSTAL: Brain Damaged çıkış tarihi

Spin-off oyunu POSTAL Popüler ama tartışmalı nişancı serisinin bir FPS uyarlaması olan Postal: Brain Damage için bir çıkış tarihimiz var.

Serinin dördüncü bölümü henüz yayınlandı ve yan ürün olan Postal: Brain Damaged’ın lansmanı şimdiden hazırlık aşamasında. İkincisi, Polonyalı Hyperstrange stüdyosunun sorumluluğundadır ve CreativeForge Games, bu yıl 9 Haziran’da piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Spin-off oyunu POSTAL çıkış tarihi

Postal 4: No Regerts eleştirmenler tarafından eleştirilse de hayranlar tarafından oldukça sıcak karşılandı. Postal: Brain Damaged, dördüncü bölümden daha iyi bir oyun olma ve hem oyunculardan hem de endüstri medyasından daha iyi incelemeler alma şansına sahip.

Postal: Brain Damaged’ın demosu bir süredir Steam’de mevcut ve Postal 4’ten daha yüksek düzeyde ayrıntı sunarken çoğunlukla çok iyi incelemeler alıyor.

Buna ek olarak, spin-off’lardan sorumlu stüdyolar, Running With Scissors’ın ana bölümünün yaratıcılarından çok daha iyi bir üne sahiptir. Örneğin, bu yılın Şubat ayında Hyperstrange, şu anda Steam’de %95 olumlu bir derecelendirmeye sahip olan ve “son derece olumlu” olarak sınıflandırılan Blood West’i Erken Erişim’de yayınladı.

Postal: Brain Damaged yalnızca PC’de yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir