Rasim Kaan Aytoğu Videosu İzle – Twitter da Gündeme Düştü (2022)

Rasim Kaan Aytoğu Kimdir? Sedat Peker son paylaştığı yeni videosu ile gündeme oturdu. Rasim Kaan Aytoğu videosu olay oldu izle. Rasim Kaan Aytoğu Videosu izlemek için link arayan kullanıcılar Sedat Pekerin paylaştığı video Twitter da Gündeme Düştü. İşte Sedat Peker’in Yeni yayınladığı video yazımızın devamında…

Açıklamalarıyla gündemde olan Sedat Peker, yayınladığı yeni video ile Rasim Kaan Aytoğu adı gündeme bomba gibi düştü. Paylaşımları ile sık sık gündeme gelen Peker bu kez bir video ifşa etti. Peker’in paylaştığı videoda Prof. Dr. Rasim Kaan Aytolu’nun videosunda gösterildiği gibi müstehcen görüntüler yer alıyor.

Rasim Kaan Aytoğu Videosu

Gündeme kısa sürede bomba gibi düşen video sosyal medyada yayıldı. Peker’in paylaştığı videoda İhlas Holding CEO’su Rasim Kaan Aytoğlu yer alırken video karesinde bulunan diğer kişi de merak edilmeye başladı. Skandal videoda müstehcen görüntüler yer alırken yapılan paylaşım kısa sürede gündemin ilk sıralarında yerini almayı başardı. Videodaki merak edilen diğer kişinin ise Cem Küçük olduğu iddia edildi. 

Sedat Peker Yeni Video

Sosyal medyada gündem olan ve bir çok kişinin araştırdığı Sedat Peker Yeni Video arasında yer alan Rasim Kaan Aytoğu sosyal medya adresleri merak konusu oldu.

Rasim Kaan Aytoğlu Kimdir?

1961 yılında İzmir’in Karşıyaka ilçesinde dünyaya gelen Rasim Kaan Aytoğlu, İzmir Atatürl Lisesi’nden mezun olduktan sonra 1982 yılında ABD’de University of Illinois Endüstri Mühendisliği’nden mezun oldu. Aynı zamanda Endüstri Yüksek Mğhendisliği’nden şeref listesinde başarı ile mezun oldu.

1988 yılında Başbakanlık tarafından Hardvard Üniversitesi ABD İşletme Yönetimi Programına gönderilen Aytoğlu, 1989 yılında Devlet Planlama Teşkilatı Müsteşarlığı tarafından Birleşik Krallık Kamu idaresi Enstitüsü’ne gönderildi ve Kamu Yönetimi Uluslararası Finansman Programı’nı bitirdi.

NOT

Sosyal medyada paylaşılan video müstehcen içerik barındırdığı için maalesef yayınlayamıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.