PUBG Mobile İOS Güncellemesi Ne Zaman Gelecek? (1.9)

PUBG Mobile iOS Güncellemesini Ne Zaman Gelecek? Sorguları büyüdükçe, en son sürümle ilgili güncel bilgileri sağlamak istedik. Bu bölümde, güncellemenin ne zaman kullanıma sunulacağını ve hangi yeni özelliklerin keyfini çıkarabileceğinizi size bildireceğiz.

Küresel mobil hayatta kalma oyunu çılgınlığına yol açan bir oyuna yaklaşan yükseltmeler, oyuncuları her zaman ilgisini çekmeyi başardı. Bu oyunun devam eden parlaklığının nedeni, ilk olduğu için değil, sürekli olarak oyunculara ilkler sunmasıdır. PUBG Mobile İOS Güncellemesi sonucunda oyuna getirilecek gelişmeler ve beraberindeki yeni sezon oldukça heyecanlı geçecek.

Yeni oyun türleri, silah konfigürasyonları ve etkinliklerden oluşan bir sezon sizi bekliyor. Her güncellemede oyuncuları memnun edecek gelişmeler olması, gelecekteki güncellemelerin ne zaman yayınlanacağı hakkında ek sorular sormamızı sağlıyor.

PUBG Mobile İOS 1.9 Güncellemesi Ne Zaman?

PUB Mobile, bugün piyasadaki en popüler hayatta kalma oyunları listesine yerleştiren çeşitli özellikleri karşılıyor. Bunlardan biri ve belki de en önemlisi, katılımcıların isteklerini uygun şekilde yerine getirme yeteneğidir. PUB Mobile İOS Güncellemesi ile oyuna ne ekleneceği bilinmiyor. Ancak, son güncellemelere dayanarak, oyuncular oyunun içeriğinde önemli değişiklikler olacağına inanıyor. Sezon güncellemesi olarak da kabul edilen İOS güncellemesinin ardından PUBG Mobile gelecek sezona geçecek ve büyük etkinliklere ev sahipliği yapacak. Ancak, oyunculara sunulan ödül, hediye ve etkinlik sayısı sınırsız olacaktır.

Oyun yeni sezona girerken, PUB Mobile 30 Eylül 2022’de bir iOS güncellemesi gelecek. Güncellemenin resmi çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Bu tarih tamamen PUB Mobil oyununun önceki güncellemelerine dayanmaktadır.

Sizi en son gelişmelerden haberdar etmeye devam edeceğiz. PUB Mobile 1.9 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek? Sordukları soruya cevap vermeye çalıştık. Yapılacak bilgi ve duyurulara göz kulak oluyoruz. Güncellemenin yayınlanma tarihinin değişmesi durumunda, size en güncel bilgileri burada sunacağız. İlginizi çekebilecek bilgileri de aşağıda ekledik.

PUB Mobile İOS güncellemesiyle, oyundaki yaklaşan yeniliklerle ilgili bilgiler sızdırıldı;

PUB Mobile İOS güncellemesinin birçok yeni özellik sunacağını öneriyoruz, ancak bu özelliklerin ne olacağından emin değiliz. iOS ile ilgili bazı bilgiler, önceki büyük sürümlerden önce olduğu gibi tekrar sızdırıldı. Uluslararası haber sitelerinde sıkça başvurulan bu sızıntıların doğru olma ihtimali oldukça yüksektir. Gözden geçirilmiş harita, oyun türleri ve silah ayarlamaları gibi belirli bilgileri içerir. Ve henüz açıklanmayan önemli gelişmeler olduğundan emin olabilirsiniz. Bütün bunları öğrenmek için resmi açıklamaları da takip etmeliyiz.

Yeni Harita: Paramo

Yeni Harita: Paramo
Yeni Harita: Paramo

İOS güncellemesiyle birlikte, PUBG Mobil oyununa Paramo adında yeni bir harita tanıtılacak. Büyük olasılıkla bu haritayla daha önce oyunun Bilgisayar sürümünde karşılaşmışsınızdır. Tipik olarak, bu tür büyük gelişmeler önce bilgisayar platformuna, ardından mobil platforma tanıtılır. Bu yüzden Paramo haritasını PUB Mobil oyununa eklemenin zamanı geldi. Bu yeni harita aynı zamanda oyuncuların mücadele etmesi ve ustalaşması için bir dizi yeni aktiviteye sahip olacak. Bu haritadaki görevler size önceki zorluklardan daha fazla ödül sağlayacaktır. Bunun amacı, her katılımcıya oyuna dahil olan bir yeniliği göstermek, denetlemek ve tanıtmaktır.

Paramo’nun içinde küçük bir harita, volkanik bir dağ yatıyor. Dik yamaçlarda ve engebeli arazide hayatta kalmak için çabalamak çok eğlenceli.

Yeni Silah: MG3

Yeni Silah: MG3
Yeni Silah: MG3

PUB Mobile İOS güncellemesi ile oyunda tanıtılacak olan yeni MG3 silahı sizi savunmada savunacak ve yüksek etkili mermilerle rakibi yok edecek. Oyundaki her silahın hepimizin bildiği gibi bir amacı vardır. Ayrıca, MG3 topunun yavaş hareket etmenize izin vermesine rağmen, genellikle düşmanla yüzleşmede oldukça faydalı olduğunu bilmelisiniz. Örneğin, köprü çıkışlarında gelecekteki otomobilleri sallayabilirsiniz. Alternatif olarak, bir yeri savunurken, düşmanın gelmesini durdururken ve onu iterken elverişli bir pozisyon alabilirsiniz.

Yeni Motor: Dirt Bike

Yeni Motor: Dirt Bike
Yeni Motor: Dirt Bike

Oyun boyunca, dağlık yerlerde hızlı ve sorunsuz bir şekilde seyahat etmenizi sağlayacak yeni bir motor dahil edilecektir. 1.9 Güncellemesinden sonra, dirt bike olarak adlandırılan yeni motor sayesinde, geçemeyeceğiniz daha fazla arazi olmayacak.

Yeni Metro Royale Güncellemesi

Şu anda, Metro Royale oyuncular arasında popülerlik kazanan bir oyun modudur. PUB Mobil oyununda görünecek şekilde ayarlanan iOS güncellemesi, uzun süredir geliştirilen Metro Royale modunu oynamanıza da izin verecek. Belirli bir bilgi yayınlanmamasına rağmen, sızdırılmış haber kaynaklarında sıkça bahsedilmiştir.

PUBG Mobile İOS 1.9 Güncellemesi Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Güncellemeleri oyunun yeni özelliklerini içeriyor. Oyunu güncelleyene kadar giriş yapamazsınız. Android ve İOS işletim sistemlerine sahip akıllı cihazların kullanıcıları genellikle oyunun yeni bir sürümü piyasaya sürüldüğünde bunun otomatik olarak gerçekleştiğinin farkındadır. Ancak, bu güncelleştirmeler otomatik olarak gerçekleşmediğinden, bazı durumlarda bunları nasıl gerçekleştireceklerini bilemeyebilirler. 2022’de önemli bir güncelleştirme yayımlandığında, kendi verilerinizi kullanıyorsanız veya internet bağlantınız kapalıysa güncelleştirilmediğini görürsünüz. Oyuna bağlanamıyorsanız veya oturum açmaya çalışırken güncelleme uyarıları alamıyorsanız, lütfen aşağıdaki prosedürleri uygulayın.

PUBG Mobile Güncelle (2022)
PUBG Mobile Güncelle (2022)

İOS veya Android akıllı telefonunuzdaki app store’u açın, ardından “PUB Mobile” ı arayın ve oyunu seçin. Güncelle düğmesine tıkladığınızda oyun otomatik olarak güncellenir ve yeni güncelleme dosyaları indirilir. Aynı zamanda, PUBG Mobile oyununa girdikten sonra, sol tarafta indirme simgesi belirir; oyunda indirmeniz gereken herhangi bir ek güncelleme olup olmadığını görmek için tıklayın.

Oyunun güncel sürümünü PUB Mobile İOS APK İndirme gönderimizden alabilir ve cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Alternatif olarak, yukarıda verilen “PUBG Mobile’ı Güncelle (2022)” seçeneğine basarak oyunu güncelleyeceğiniz sayfaya hızlıca ulaşabilirsiniz. Daha önce de belirtildiği gibi, bir kez orada, güncelleme öğesine tıklayın ve cihazınıza yeni güncellemeler indirilecektir.

PUBG Mobile Güncelleme Yap (İOS)

PUB Mobil 1.9 Sürümüne güncellenmesine izin verecek oyununa hızlı bir bağlantı şimdi sitemizde mevcuttur. 2022’de oyuna eklenecek en son sürüm dosyalarına erişmenizi sağlayacak güncellemeleri aşağıda bulabilirsiniz. Oyunlar güncellendiğinde, hem Android hem de iOS cihazları bunu otomatik olarak yapar. Ancak, verilerinize veya belirli durumlarda bağımlı olan değişiklikler her zaman otomatik olarak yapılmaz. PUBG Mobile ios’u manuel olarak yükseltmeniz gerekiyorsa, aşağıda verilen bağlantıyı kullanın.

PUB Mobil oyununu güncellemezseniz, oyunu önceki sürümü çalıştırmaya devam eden cihazlarınızda oynayamazsınız. Bunu yapmak için önce app store’a gitmelisiniz. Uygulama mağazasına girin ve “PUBG Mobile” ı arayın, ardından PUBG Mobile İOS Dec oyununa tıklayın ve beliren “Güncelle” seçeneğine tıklayın. Oyun güncellendikten sonra, cihazınızın ana ekranındaki oyunun logosuna tıklayarak giriş yapın. Kesintisiz bir oyun deneyimi sağlamak için oyun içindeki güncellemeleri de gerçekleştirin. Değişiklikleri yapmış olmanıza rağmen güncellemenin yapılmadığını belirten bir hata alırsanız lütfen bize bildirin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir