Kıyma Yeni Bölüm Ne Zaman? Kıyma 4. bölüm ne zaman Yayınlanacak? Kıyma 4. Bölüm İzle

İlk 3 bölümü Blu Tv platformu üzerinden yayınlanan ve izlenme rekorları kırmaya devam eden Kıyma dizisi 4. bölüm ne zaman olacak ? Kıyma 4. bölüm izle ve Kıyma yeni bölüm tarih ve detaylarını yazımızın devamında bulabilirisiniz.

Kıyma 4. bölüm
Kıyma 4. bölüm

Dizinin ilk 2 bölümü 24 Mayıs 2022 tarihinde Blue Tv üzerinden yayınlanan Kıyma dizisi ile ilgili merak edilen soruların cevapları araştırılmaya devam ediliyor. Bir çok kişi Kıyma yeni bölüm ne zaman olacak sorusunun yanıtlarını merak ediyor. Kıyma dizisi nereden izlenir ile ilgili bütün detayları sizler için hazırladık.

Kıyma Dizisi İzle – 1. Sezon 1. Bölüm Full İzle Blutv yazımız ilginizi çekebilir.

Kıyma yeni bölüm ne zaman?

Adana’dan büyük hayallerle İstanbul’a gelen üç arkadaş yeni bir mahallede temiz bir başlangıç yapmak ister. Ancak bela yakalarını bırakmaz. Projenin türü ise yerli aksiyon, macera ve polisiyedir. BluTV platformu altında seyirciyle buluşacak olan yeni projede bir yaşam mücadelesi aktarılmakta. Kıyma ilk olarak 24 Mayıs tarihinde yayınlandı. Dizinin yeni bölümleri Mayıs ayında gelmeye devam edecek. Ancak günlük mü yoksa haftalık mı yayınlanacağına dair detaylar aktarılmadı.

Kıyma 4. bölümü 7 Haziran 2022 Salı günü blutv’de yayınlanacak.

Kıyma 4. Bölüm İzle (BluTV)

Dijital içerik üreticisi yerli yapım BluTV son dönemlerde çok kaliteli ve tutan işlere imza atıyor. Bu sezonda izleyiciler tarafından oldukça ilgi çeken işlere imza atan BluTV’nin son gözdesi Kıyma dizisi.

kiyma 1 sezon 4 bolum izle
kiyma 1 sezon 4 bolum izle

İlk iki bölüm ile kendine özgü bir izleyici kitlesi elde eden Kıyma’nın 7 Haziran 2022 Salı itibarıyla 4.bölümü yayınlandı. Dizinin severleri Kıyma’nın 4. bölümünü eğer BluTV üyelikleri varsa oradan izleyebilirler. Eğer yoksa BluTV’ye buradan üye olabilirler ve ilgi çekici bir çok eğlenceli işleri izleyebilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir