İnstagram askı sorunu düzeldi mi? Askıya alınan İnstagram hesabı sorunu çözüldü mü? İnstagram hesabının askıya alındı ne anlama geliyor?

Dünyanın en popüler sosyal medya hesabı İnstagram, kullanıcıları arasında yaşanan bazı sorunların ardından instagram hesapları askıya alındı. Sorun nedir? Araştırmasını yaptı. “Hesabınız askıya alındı” bildirimini aldıktan sonra uygulamaya giren kullanıcılar İnstagram uygulamasının ne zaman düzeleceğini sordu. İnstagram düzeldi mi? İnstagram hesabı askıya alındı Sorunu çözüldü mü? İnstagram hesabının askıya alınması basitçe ne anlama geliyor? İşte daha meraklı olanlardan bazıları.

Kullanıcılar arasında İnstagram düzeldi mi? sorusu merak ediliyor. İnstagram uygulamasına giren kullanıcılar “hesap askıya alındı” ifadesi ile karşılaştı. Arama motorlarında İnstagram hesap askıya alındı ne demek? araştırması bir hayli arttı. Peki, İnstagram düzeldi mi? İnstagram hesap askıya alındı sorunu düzeldi mi? İnstagram hesap askıya alındı ne demek? İnstagram ne oldu?

İNSTAGRAM DÜZELDİ Mİ?

İnstagram uygulamasının kullanıcıları “hesap askıya alındı” ifadesini görmüş olabilir.” Teknik sorunlar İnstagram da böyle bir ifadenin görünmesine neden oldu. İnstagram uygulamasıyla ilgili sorun henüz çözülmedi; hala mevcut. Web sitelerinin ve mobil uygulamaların canlı durumu hakkında bilgi sağlayan bir hizmet olan DownDetector’e göre, kullanıcı şikayetlerinin sayısı son bir saat içinde arttı. İnstagram erişilebilirlik sorunları yaşıyor. Şu anda hangi özelliklerin bozulduğu tam olarak bilinmemekle birlikte, kullanıcıların çoğunluğu yavaşlık ve sayfa yenileme hataları bildirmiştir.

BAZI KULLANICILARIN HESAPLARI ASKIYA ALINDI

Öte yandan Instagram’da kullanıcılar bir anda “hesap askıya alındı” hatasıyla karşılaşmaya başladı. Twitter ve diğer sosyal mecralarda tepkilerini paylaşan kullanıcılar herhangi bir problem olmamasına rağmen hesaplarının askıya alınmasından şikayetçi olduklarını paylaştı.

INSTAGRAM’DAN AÇIKLAMA

Konuyla ilgili Instagram’dan yapılan resmi açıklamada, “Bazılarınızın Instagram hesabınıza erişmekte zorluk yaşadığınızın farkındayız. Sorunu araştırıyoruz ve rahatsızlık verdiğimiz için üzgünüz” denildi.

Kaynak: Haberler.com

İnstagram apk uygulamasını tekrar yüklemek isteyen kullanıcılarımız için aşağıya link bıraktık.

İnstagram Apk İndir

Bizi Google news üzerinden takip ederek, güncel ve son sürüm oyun ve uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir