Android Ve iPhone’da instagram Videoları Nasıl İndirilir

Android ve iPhone’da Instagram videoları nasıl indirilir  , iPhone veya Android akıllı telefonunuza bir Instagram videosu indirmek ister misiniz  ? Sosyal ağın bunun için yerel bir işlevi olmamasına rağmen, içeriği indirmenize izin veren farklı uygulamalar emrinizdedir. Bunları nasıl kullanacağınızı anlatıyoruz.

Instagram Video İndir
Instagram Video İndir

1: iPhone: Workflow ile Instagram videolarını indirin

Apple, 200’den fazla görevi yerine getirebilen iş akışlarını otomatikleştiren bir araç olan iPhone uygulaması Workflow’u kullanıma sunuyor. onları Instagram’dan indirmenize izin verir.

Bunu yapmak için İş Akışı’nı kurun ve etkinleştirin ve ardından bu iş akışını kullanın. Bağlantıyı iPhone tarayıcınızdan girin ve  eklemek için İş akışını al’a tıklayın  . Ardından Instagram’a gidin ve bağlantının panoya kaydedilmesi için üç noktalı simgeye tıklayarak ve Bağlantıyı kopyala’yı seçerek videonun URL’sini kopyalayın.

Ardından Workflow’a girin,  Instagram video  butonuna tıklayın ve  üst kısımdaki Oynat butonuna basın  . İşlemin tamamlanmasını bekleyin ve video makaranıza kaydedilecektir.

2: iPhone: Regrammer ile Instagram’dan videolar indirin

ReGrammer, Instagram videolarını iPhone’unuza indirmek için başka bir ilginç uygulamadır  App Store’dan ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Cep telefonunuza yükledikten sonra, önceki adımda belirttiğimiz gibi video bağlantısını kopyalayın, ardından URL’yi metin alanına yapıştırın ve Önizleme’ye tıklayın.

Müzikle ilgileniyorsanız, kesinlikle GarageBand For Windows’a göz atmalısınız.

Videoyu izlemeden önce bir reklam oynatılıyor olabilir, bu nedenle gerçekleşmesi için birkaç saniye bekliyor gibi görünüyorsa. Ardından videoyu izleyebilir ve indirmek için Paylaş  düğmesini ve ardından Videoyu kaydet’i tıklayabilirsiniz.

3: iPhone: Grabit ile Instagram videolarını indirin

Instagram videolarını iPhone’unuza indirmek istiyorsanız, App Store’un bu bağlantısından ücretsiz olarak edinebileceğiniz Grabit uygulaması da elinizin altında.

Yüklendiğinde, Instagram kimlik bilgilerinizle giriş yapın ve indirmek istediğiniz videoyu bulun. iPhone’unuzun makarasına indirmek için indirme simgesine tıklamanız yeterlidir. Ayrıca bu yöntemi fotoğraf indirmek için de kullanabilme avantajına sahipsiniz.

4: iPhone: Instagram videolarını bir dosya yöneticisi ile indirin

Bir iPhone’unuz varsa, Instagram’dan cep telefonunuza video indirmek için kullanabileceğiniz başka bir alternatif, App Store’da bulacağınız ücretsiz bir uygulama olan Tarayıcı ve Belgeler için Dosya Yöneticisi gibi dosya yöneticileridir.

Kullanımı çok basittir: videonun URL’sini kopyalayın,   uygulamanın Tarayıcı sekmesine yerleştirin ve en üstteki Pickvideo.net, Savefrom.net veya DreDown.com adres çubuğuna yazın. Ardından, iPhone’unuzun makarasına kaydetmek için video bağlantısını yapıştırın.

5: Android: Instagram için Video İndirici ile videoları indirin

Akıllı telefonunuz bir Android ise, Instagram videolarını indirmek için farklı uygulamalar da bulacaksınız. Bunlardan biri Google Play’de ücretsiz olarak edinebileceğiniz Instagram için Video İndirici .

iOS uygulamasında olduğu gibi, ilk adım video bağlantısını kopyalamaktır. Android’de aynı şekilde elde edilir: üç noktalı simgeye tıklayarak ve URL’yi kopyala seçeneğini seçerek. Bir kez sahip olduğunuzda, ekranda Instagram için Video İndirici’ye giden küçük bir kısayol göreceksiniz. Videoyu galerinize indirmek için üzerine tıklayın ve bağlantıyı metin alanına yapıştırın.

6: Android: iGrab ile videoları indirin

Android’in Instagram’dan  ücretsiz olarak video indirmeniz için sunduğu bir diğer araç  ise iGrab. Cep telefonunuza indirdikten sonra Instagram kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın ve indirmek istediğiniz videoyu uygulama arayüzünden ister takip ettiğiniz kullanıcılardan seçerek, ister anahtar kelime arama motorunu kullanarak bulun.

Videoyu bulduktan sonra indirmek çok basit: Yayının altındaki indirme düğmesini bulun ve ona basın. Birkaç saniye içinde içerik akıllı telefonunuzdaki galeriye kaydedilecektir.

7: Android: Instagram için Kaydet ve Yeniden Gönder ile videoları indirin

Save & Repost for Instagram  , bu sosyal ağdan istediğiniz videoları indirmek için oldukça faydalı olacak bir diğer uygulamadır. Google Play’de ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Kullanımının daha büyük bir gizemi yoktur: Yüklendikten sonra, içeriği cep telefonunuzun galerisine indirmek için söz konusu videonun URL’sini kopyalayın, uygulamaya erişin ve ardından sol alt köşedeki indirme simgesine tıklayın. Ve hazır!

8: Android: Instagram için FastSave ile videoları indirin

Instagram videolarını Android telefonunuza indirmek için bir başka kullanışlı uygulama da  Instagram  için FastSave. Google Play’in en iyi puanlarından biridir ve bu bağlantıdan ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Aracı yükledikten sonra uygulamayı başlatın ve hizmeti başlatmak için pencerenin ortasında bulacağınız kaydırıcıyı etkinleştirin ve etkinleştirin. Bunu yaptıktan   sonra sosyal ağa girmek için Instagram Aç butonuna tıklayın ve indirmek istediğiniz videonun linkini kopyalayın. Ardından indirme işlemi otomatik olarak başlayacak ve dosyanın cep telefonunuzun galerisine kaydedildiğini göreceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir