Blade Bound Hileli MOD APK İndir

2.20.1
En yeni çevrimiçi rol yapma oyunu Blade Bound MOD APK (God Mode, One Hit), artık Hileli Pc 'de. Bir kahramana dönüşmek için bu oyunda şimdi katılın, karanlık güçlere karşı durun.
APK indir
4.4/5 Oylar: 93,593
Geliştirici
Artifex Mundi
Güncellendi
11 Ekim 2021
Boyut
80M
Sürüm
2.20.1
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Blade Bound Hileli Artifex Mundi, PVE ve PVP seçeneklerine sahip çevrimiçi bir aksiyon rol yapma oyunu olan Blade Bound’u yarattı. 9 Kasım 2017’de bu oynaması ücretsiz PC oyunu piyasaya sürüldü. Son olarak, yaklaşık iki yıllık geliştirme sürecinin ardından oyun artık hem iOS hem de Android cihazlarda mevcut. Bu, her yerdeki mobil oyuncular için harika bir haber. Bu oyun, çarpıcı grafikleri ve ilgi çekici oynanışı nedeniyle Google Play’de 1 milyondan fazla yüklemeye sahiptir.

Blade Bound Hakkında

Dünya karanlığa gömülürken, kahramanlar hainler tarafından öldürülüyor. Son yıkımdayken, bir Blade Bound olacak ve karanlıkta gizlenen uğursuz güçleri savuştururken size ihanet edenleri avlayacaksınız. Öte yandan karanlık güçler, askeri olarak üstündür. Görevin başarısız olduğu görülüyor, çünkü birkaç kahraman bunu denerken öldü.

Güçlü bir tanrıça olan Sentinel, sizi uçurumdan çıkarır. Tanrıça’nın rehberliğinde karanlık dünyaya dönüyorsunuz ve çatışmaya son vermek ve insan ırkına barış getirmek için iblis ordusunu üstleniyorsunuz.

Tanrıçanın rehberliğine rağmen, önlerindeki uzun, dolambaçlı yolda tehlikeler boldur. Golem yaratıkları, kaçak suikastçılar, lanetli büyücüler, iblisler ve ölümcül canavarlar gibi sürekli bir tehdit olacak. Ek olarak, her kötü generalin koruması gereken bir kulesi olacak, bu nedenle karanlık kralı bulmak için sayısız engelin üstesinden gelmeniz gerekecek.

Blade Bound nasıl oynanır

Blade Bound’u oynarken insan dünyasını tehdit edenlere baskınlar düzenleyip onları parçalarken koşacak, savaşacak ve düşmanları öldüreceksiniz. Blade Bound, hack and slash tarzında inşa edilmiştir.

Diğer MMORPG’lerde olduğu gibi, telefon ekranının sol tarafındaki joystick dokunmatik düğmesini kullanarak karakteri hareket ettireceksiniz. Sağda tek tuşla saldırı butonu ve özel yetenekler için beş buton olacak. Bu oyun, daha önce hiç deneyiminiz olmasa bile size nasıl hareket edeceğinizi öğretecek.

Kalan tek insan savaşçı olarak, silah, zırh ve savaşla ilgili diğer malzemeleri yaparak ve kullanarak kendinizi güçlendirmelisiniz. Sadece bu da değil, aynı zamanda rakiplerinizi yenmenize yardımcı olmak için silahlarınıza ve zırhlarınıza güçlü yükseltmeler de ekleyebilirsiniz. Bir düşmanın canavarlarını yenmek, malzeme elde etmenin tek yoludur. Sonuç olarak, daha iyi silahlar ve zırhlar yaratmak için canavarlarla uğraşmanız, onları öldürmeniz ve kaynak toplamanız gerekecek.

Karanlığın gizemli güçlü güçlerine karşı verilen mücadelede ham silahlar yetersizdir. Element Savaşçısı olmak, daha güçlü olmanıza yardımcı olacaktır. Ateşi kontrol etme yeteneği, düşmanlarınızın közlerini söndürmenize ve gölgeleri dağıtmanıza izin verecektir. Su elementi ayrıca avantajlıdır çünkü ateş tipi bir canavarı yenmeyi kolaylaştırır. Ayrıca ustalaşmanız gereken başka doğal yönler de vardır. Öğeler bir nesneye bağlandığında, öğe güç kazanır.

Artifex Mundi, oynamak için internet bağlantısı gerektiren bir oyun olduğu için haftalık ve aylık etkinlikleri tanıttı. Savaşa katıldığınızda, bir dizi cazip ödül alacaksınız.

Ayrıca Blade Bound’daki en güçlü savaşçının kim olduğunu görmek için diğer oyuncularla arenada rekabet edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla savaşın ve savaşları kazanarak harika ödüller kazanın.

Oyun Grafikleri

Blade Bound, çarpıcı 3D grafiklere sahiptir ve bu da onu mevcut birkaç AAA kalitesinde mobil oyundan biri yapar. Becerinin senaryo üzerindeki etkileri, karakterin görünümünden başlayarak metodik olarak planlanır. Hayalet ormanlar, terk edilmiş madenler, buzlu tüneller ve terk edilmiş anıtlar dahil olmak üzere çeşitli ortamlarda savaşmak zorunda kalacaksınız.

Blade Bound Sistem gereksinimleri

Ayrıca telefonda oynanan bir oyun olduğuna inanamıyorum çünkü gerçekten çok güzel ama bir de yapılandırma isteğinin yüksek olup olmadığını merak etmelisiniz, bu oyunun önerilen yapılandırmasını aşağıda vereceğim.

Bu oyun, sorunsuz bir deneyim için cihazınız için bazı gereksinimler gerektirir, en az Android sürümü 4.4 veya üstü, 2GB RAM ve 1GB boş bellek olmalıdır.

Blade Bound Hileli MOD APK 2.20.1 İndir

AAA kalitesinde grafikler, ilgi çekici oyun oynama ve oyuncuları meşgul eden bir dizi özellik ile Blade Bound, mükemmel bir rol yapma oyunudur. Şimdi oyunu alma ve insan gezegenini kötülüğün güçlerinden kurtarmak için zorlu yolculuğunuza başlama zamanı.

Görüntüler

Yenilikler

Karşınızda Özel Ekipmanlar! 12 güçlü öğeden oluşan benzersiz koleksiyon artık Büyük Portal'da dönüşümlü olarak elde edilebilir. Yeni yapıların ve olanakların tadını çıkarın!