Blackmoor 2 APK [Kilitli Karakterler] İndir

11.2
Blackmoor 2 MOD APK, oldukça yeni bir manzara stiline sahip klasik bir aksiyon rol yapma oyunudur. 
APK indir
4.3/5 Oylar: 38,034
Geliştirici
Four Fats Limited
Güncellendi
December 7, 2021
Boyut
186M
Sürüm
11.2
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Blackmoor 2 MOD APK, oldukça yeni bir manzara stiline sahip klasik bir aksiyon rol yapma oyunudur. COVI-19 sezonunda son derece ilgi çekici bir deneyim için hilelipc.com adresinden apk sürümünü indirin.

Chicken Gun APK [Sınırsız Para] İndir yazımız ilginizi çekebilir.

Blackmoor 2 Hakkında

Blackmoor 2, yayıncı Four Fats’in dövüş stiline sahip bir arcade türüdür. Çok uzun zaman önce ortadan kaybolan Blackmoor 1 oyununun bir sonraki versiyonudur. Böylece oyuncular, orijinalinden daha eksiksiz ve çok daha çekici bir sürüm bekleyebilirler.

Blackmoor 2 MOD APK
Blackmoor 2 MOD APK

Bu oyunda oyuncular, haritadaki diğer birçok rakibe meydan okumak için bir savaşçıyı kontrol ederken eşit olmayan savaşlara katılmaya devam edecek. Ne için bekliyorsun? Kendinize uygun bir savaş silahı seçin ve hemen şimdi şiddetli savaşa katılın. Şu anda Blackmoor 2, Google Play‘de ücretsizdir. Böylece cihazınıza indirmek için çok fazla zaman harcamazsınız.

Arsa

Geçmişte, bir yıkım makinesi inşa edildi ve tüm dünyayı yok etmeye hazırdı. Bu bilgiyi öğrenen bir şövalye, dünyayı tehlikeden kurtarmak ve laneti kırmak için gönderildi. Ancak, asla geri dönmedi. Bu nedenle, bir grup şövalye, kayıp arkadaşlarını bulmak için yola çıkmaya ve yolculuğa başlamaya karar verdi. Bu aynı zamanda Blackmoor 2’nin ana hikayesidir, oyuncular için basit ama daha az ilginç olmayan bir deneyim yaratır.

Nasıl Oynanır?

Yukarıda bahsedildiği gibi, Blackmoor 2 basit bir arcade türünde ve benzersiz bir dövüş oyununa sahip. Oyuncular, yol boyunca ortaya çıkan tüm düşmanları yok etmek için karakterlerini soldan sağa kontrol etmek zorunda kalacaklar. Canavarlar, fareler, kuru iskeletler ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok farklı düşmanla yüzleşmeniz gerekecek. Her düşman benzersiz bir güce sahip olacak, onlarla karşılaştığınızda kesinlikle size çok fazla sorun yaratacaktır. Bu nedenle, oyun deneyimi boyunca yeni stratejiler hazırlayın ve beklenmedik çatışmalara hazır olun. Genel olarak, oyunda yapmanız gereken tek şey hareket eden her şeyi öldürmek, küçük patronları yok etmek ve güçlü son patronla yüzleşmek için ilerlemek.

Yeni karakterlerin kilidini aç

Blackmoor 2’deki düşmanlarınız aşama aşama daha güçlü olacak. Yani bu oyun, oyuncuların savaşlara daha kolay uyum sağlamasına yardımcı olmak için bir karakter yükseltme sistemi içeriyor. Şu anda bu oyun, oyuncuların kilidini açabileceği 8 farklı kahraman sunuyor. Her kahraman, oyuncuların kolayca seçebileceği farklı güçlere sahip olacak.

Ek olarak, oyuncuların her oyun ekranında zafer oranını artırmak için karakterlerinin gücünü sürekli olarak açmaları veya yükseltmeleri gerekir. Tipik olarak becerilerin, ekipmanların, silahların kilidini açar. Bu oyunun çeşitli becerilere ve yeni karakterlere sahip olduğu görülebilir. Böylece oyuncular savaşlarda ustalaşmak için stratejilerini sürekli değiştirebilirler.

Birçok oyun modu

Blackmoor 2, yalnızca tanıdık bir yatay ekran dövüş moduna sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda oyuncuların tercihlerine göre seçim yapmasına yardımcı olmak için birçok farklı oyun modunu da entegre eder.

1. Öykü modu

Bu modda oyuncular Blackmoor 2’nin ana hikayesini takip edecek ve şiddetli savaşlara katılacak. Mevcut hikayeyi keşfetmek için bu oyunun sunduğu 8 karakterden birini seçin.

2. PvP modu

Bir internet bağlantısı aracılığıyla dünyanın dört bir yanındaki diğer oyuncularla savaşlara katılın.

3. Çok oyunculu mod

Bu mod, oyuncuların gruplar halinde çalışma becerisine sahip olmalarını gerektirir, böylece atanan görevleri tamamlamak için diğer 4 oyuncuyla birleşir.

2D grafikler

Grafikler klasik 2D kalitesinde olsa da bu oyunun görüntü kalitesi gerçekten mükemmel. Ana ayrıntılar, oyunculara deneyim yaşarken daha fazla seçenek sunan çeşitli kıyafetlerle birlikte son derece eğlenceli olarak tasvir edilmiştir. Ayrıca geçiş efektleri ve dövüş becerileri son derece titiz bir şekilde yatırılıyor. Oyundan ilk zevk aldığınız andan itibaren sizi hayal kırıklığına uğratmayacağına dair söz.

Blackmoor 2 nasıl kurulur

Adım 1: Blackmoor 2’nin sürümünün orjinal apk dosyasını hilelipc.com üzerinden indirin.

Adım 2: Android telefonunuzda indirilen Blackmoor apk dosyasını açın.

Adım 3: Yükle’ye dokunun.

Adım 4: Kurulumun tamamlanmasını bekleyin, ana ekranda “Blackmoor 2” simgesi belirecektir.

Android için Blackmoor 2 MOD Apk İndir

Blackmoor 2, son derece basit bir aksiyon öğesiyle birleştirilmiş bir rol yapma oyunudur. Ancak deneyimlerken kesinlikle gözlerinizi telefon ekranından alamamanızı sağlayacaktır. Bu oyun her tür oyuncu için uygundur, bu nedenle sunduğu şeylerde ustalaşmak için çok fazla zaman harcamazsınız. Bu oyunu hemen indirip cihazınıza yüklemek için bu yazı içerisinde bulunan Apk İndir bağlantısına tıklayın.

Özellikler MOD :

  • Kilidi Açılmış Karakterler

Görüntüler

Yenilikler

Version 11.2 - New Villain: Lord of the Owls! (from our upcoming game, Maximus 2!)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir