Beatstar APK İndir

16.0.2.18218
Telefon ekranına dokunarak ve hızlıca kaydırarak müzik çalabileceğiniz Beatstar müzik dünyasına hoş geldiniz. Sakinleştirici melodilere sahip klasikten moderne yüzlerce şarkı, keşfetmeniz ve fethetmeniz için bir meydan okuma olacak. Şimdi çalın ve müziği parmaklarınızın ucunda hissedin.
APK indir
4.4/5 Oylar: 416,649
Geliştirici
Space Ape
Güncellendi
December 13, 2021
Boyut
163M
Sürüm
16.0.2.18218
Gereksinimler
6.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Telefon ekranına dokunarak ve hızlıca kaydırarak müzik çalabileceğiniz Beatstar müzik dünyasına hoş geldiniz. Sakinleştirici melodilere sahip klasikten moderne yüzlerce şarkı, keşfetmeniz ve fethetmeniz için bir meydan okuma olacak. Şimdi çalın ve müziği parmaklarınızın ucunda hissedin.

Beatstar Hakkında

Beatstar – Mobil cihazlar için en iyi klasik müzik oyunu

Ekranda dokun ve kaydır stili olan müzikli oyun türü eskiden çok popülerdi. Ama sonra yavaş yavaş unutuldu ve yerini hayatta kalma, macera, yarış, simülasyon gibi diğer sıcak oyun türleri aldı. Ancak son zamanlarda müzik oyunları çok sayıda genç oyuncu tarafından memnuniyetle karşılanmaya başladığında geri dönecek gibi görünüyor. Ve yayıncı Space Ape’in bir ürünü olan Beatstar da onlardan biri.

Genel olarak, Beatstar klasik oynanışla oluşturulmuştur ancak yüzlerce farklı seviyeye sahiptir. Klasiklerden canlı melodilere sahip müzik, onu bu kadar etkileyici ve popüler yapan şeydir. Ayrıca telefon ekranında oyun oynama işlemi de oldukça akıcı. Bu nedenle, dokun ve kaydır müzik oyun türünü sevenler için ideal bir seçimdir.

Beatstar – Mobil cihazlar için en iyi klasik müzik oyunu
Beatstar – Mobil cihazlar için en iyi klasik müzik oyunu

Zengin müzik hazinesi

Beatstar ile oyuncular en sevdikleri sanatçılardan yüzlerce popüler parça bulabilirler. Özellikle Doja Cat, Avicii ve Lil Nas X’in hitleri burada oynamak ve rahatlamak için mevcuttur. Ayrıca Sweet Home Alabama gibi bazı hit eserler de oyunun müzik mağazası listesinde yer alıyor. Bu yüzden klasik müziği sevenler için gerçekten harika.

Ancak sadece müzik dinlemekle kalmaz, aynı zamanda özgürce müzik de çalabilirsiniz. İster amatör bir sanatçı, ister ünlü ya da sadece bir müzik tutkunu olun, en zor şarkılara yaklaşmak kolaydır. Oyuncuların sevdikleri müziği çalmayı öğrenmelerine gerek yok çünkü sadece Beatstar var. En iyi müzik, herkesin keyfini çıkarabilmesi için en basit şekilde çalınacaktır. Peki başka ne tereddüt ediyorsun? Müzik dinleme ve çalma zamanı geldi, şimdi katılın.

Müzik çalmak için dokunun ve kaydırın

Beatstar ile gerçek bir sanatçı gibi oynamak çok kolay. Oyuncuların sadece oyunu telefona kurmaları, ardından açmaları, favori şarkılarını seçmeleri ve oynamaya başlamaları gerekiyor. Müzik parçalarını çalmak için ekranda çalışan siyah tuşlara dokunmaları yeterlidir. Ama dikkat edin, boşluklara dokunmayın çünkü puan kaybedersiniz. Ayrıca, tuşun üzerinde bir ok işareti görürseniz, dokunmak yerine kaydırın.

Yukarıdakilere ek olarak, oyuncuların oyunu oynarken başka bazı kuralları da bilmeleri gerekir. Bazı uzun tuşlar olacak ve oyuncuların bunlara kısa tuşlardan daha uzun süre dokunması gerekiyor. Şarkı hızını artırarak oyunun zorluğu artacaktır. Ardından siyah tuşlar daha hızlı çalışacaktır. Bu nedenle, oyuncuların herhangi bir vuruşu kaçırmamak için daha iyi gözlemlemeleri ve daha hızlı manipüle etmeleri gerekir. Genel olarak, oyun oldukça kolaydır, ancak tüm seviyeleri fethetmek için manipülasyonda ve müziği hissetme yeteneğinde ustalaşmanız gerekir.

Seviyeler aracılığıyla yeni içeriğin kilidini açın

Her seviyedeki şarkıları fethederek, oyuncu yeni parçaların kilidini açacaktır. Yeni ve heyecan verici melodiler, oyuncuların her seviyede sıkı oynama ve çaba sarf etme motivasyonudur. Yeni şarkı ile meydan okuma eski şarkılardan farklı. Bu arada, oyun değişmez, puan kazanmak için ekrana dokunarak ve kaydırarak müzik çalmaya devam edersiniz.

Beatstar ile müzik çalmak, yaratıcılığı teşvik etmeye ve oyuncuların konsantrasyonunu artırmaya yardımcı olabilir. Oyun oynarken bu etkiyi fark etmeseniz de gerçekten işe yarıyor. Müzik, özellikle yatıştırıcı müzik olmak üzere, zihin için her zaman harika bir manevi armağandır. Yani oyun oynamak sadece eğlence için değil, aynı zamanda becerilerinizi ve zihninizi geliştirmenize de yardımcı olur. Peki daha iyi ne olabilir?

Müzik ve başarıları paylaşın

Oyuncular başarılarını dünyadaki diğer oyuncularla paylaşabilir. Bu şekilde, müzik yarışmalarına katılabilir ve ödüller için sıralanabilirler. Heyecan verici müzik yarışları, Beatstar’ın oyun topluluğunda sıcak olmayı hiç bırakmadı. O halde bundan sonra siz de onun bir parçası olmalısınız.

Basit grafikler

Oyunun arayüzü gerçekten basit ama telefon ekranında oynamak için uygun. Bir şarkıyı başlatırken, oynatıcı ekranda yalnızca siyah tuşların çalıştığını görür ve müzik sürekli olarak çalınır. Böylece oyuncuların daha iyi gözlem yapabilmeleri için gerekli konsantrasyonu korumaya yardımcı olur. Ancak, her kaydırma ve dokunmadaki efektler ve renkler canlı ve hızlıdır. Oyundaki işlem sorunsuz ve neredeyse hiç gecikme yok.

Shazam İle Şarkı Bulma yazımız ilginizi çekebilir.

Android için Beatstar APK İndir

Beatstar gibi bir çevrimiçi müzik oyunundan daha iyi ne olabilir? Bu, melodileri ve müzikal zorlukları seven oyuncular için çekici bir oyun alanıdır. Sadece müzik çalmakla kalmayıp oyuncular da küçükten büyüğe yarışmalara katılma ve rütbe atlama şansına sahip oluyorlar. Yüzlerce zorluk ve değerli ödül, sıkılmadan saatlerce oynamak için sizi heyecanlandıracak. Ayrıca, müzik mağazası en sevdiğiniz sanatçıların ünlü parçalarıyla zengindir. Parmaklarınızla oynadıklarını bile hissedebilirsiniz.

 

Görüntüler

Yenilikler

Our biggest update ever is here and it's the one you've been waiting for!
• Introducing Tour Pass - Collect Tour Points to unlock exclusive new songs, wishlist cards, emotes, profile banners and more.
• Daily Shuffle Events - Replay songs from your collection in this single player event to collect bonus Tour Points.

Celebrate the season with our Holiday Mix and unlock up to 9 festive bangers!

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir