Battlefield Mobile APK v0.5.119 (Son Sürüm) İndir

Cihaza göre değişir

Biz hala FPS'yi mobilde mi yoksa PC'de mi oynamanın tercih edileceğini tartışırken, Electronic Arts, rakipsiz bir görünüm ve oynanışa sahip mobil platformda Battlefield serisinin bir başyapıtı ile çekim ile hayranlarını bir kez daha şaşırttı. Battlefield Mobile APK İndir ile Android işletim sistemine sahip mobil akıllı telefonlarınıza son sürüm dosyalarını indirebilirsiniz. Battlefield Mobile apk, her nişancının gözlerini, kulaklarını, ellerini ve kahramanlık ruhunu tatmin edecek. Ve bunun gibi bir süper FPS ile, dürüst olmak gerekirse, şikayet edecek hiçbir şeyim yok. Apk İndir bağlantısını tıklayarak Android telefonunuza Battlefield Mobil uygulamasını indirin.
Download APK
0/5 No votes
Developer
ELECTRONIC ARTS
Updated
22 Eylül 2021
Size
Cihaza göre değişir
Version
Cihaza göre değişir
Requirements
Cihaza göre değişir
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Biz hala FPS’yi mobilde mi yoksa PC’de mi oynamanın tercih edileceğini tartışırken, Electronic Arts, rakipsiz bir görünüm ve oynanışa sahip mobil platformda Battlefield serisinin bir başyapıtı ile çekim ile hayranlarını bir kez daha şaşırttı. Battlefield Mobile APK İndir ile Android işletim sistemine sahip mobil akıllı telefonlarınıza son sürüm dosyalarını indirebilirsiniz.

Battlefield Mobile Apk Hakkında

Battlefield Mobile apk, Battlefield serisinin mobil ve tablete özel bir sürümüdür. Bu, modern bir savaş alanında geçen, gelişmiş tasarım teknolojisi Frostbite motorunu temel alan olağanüstü grafiklere ve benzersiz oynanışa sahip bir birinci şahıs aksiyon nişancı (FPS) oyunudur.

Battlefield Mobile APK, mobil oyunlarda tartışmasız en uygun PVP oyunu olacak. serideki önceki oyunlardan hepimizin severek büyüdüğü tüm önemli Battlefield deneyimini yakalamayı başaracak. Aynı zamanda, bir maç sırasında meydana gelebilecek nefes kesici hava değişiklikleri ekleyerek işleri daha da ileriye taşıyor ve sonuç olarak, gelişen bir çevrimiçi toplulukla bugün hala inanılmaz derecede popüler.

Battlefield Mobile adlı oyun mağazasında yeni ortaya çıktı ve bize oyunla ilgili bir bakış açısı göstermek için farklı ekran görüntüleri var. Oyun, Battlefield 3 ve 4’ün bir karışımı gibi görünüyor ve açıklaması ve ekran görüntüleri ile harika görünüyor. Elimize geçtiğinde beta sürümünü güncelleyeceğiz, bu yüzden bu sayfayı favorilerinize eklediğinizden ve arkadaşlarınızla paylaştığınızdan emin olun.

Battlefield Mobile APK Resmi Google Play’de Yayınlandı

Şimdi Mobil oyun yeni zirvelere ulaştığından, nihayet Android’de Battlefield Mobile’ı alıyoruz. Gün geçtikçe çevrimiçi oyuncu topluluğunun arttığı ve artık neredeyse herkesin AAA oyunlarını Taşınabilir cihazlarda aldığı doğrudur. Muhteşem PVP Action FPS oyun savaş alanıyla EA da öyle.

BF2042 ve Battlefield mobile için yaratılan heyecanın, her ayar arasında sadece 22 yıllık bir farkla çağa en yakın şey olmasıyla. Battlefield Mobile, 64 oyuncunun farklı silahlar ve araçlar kullanarak tek bir büyük harita üzerinde savaştığı çok oyunculu bir oyundur.

Battlefield Mobile Nasıl Oynanır

Battlefield Mobile, her oyuncunun yeteneklerine dayalı büyük ölçekli savaşların ve oyun modlarının bir karışımıdır. Oyunu oynamak ücretsizdir, ancak gerçek parayla öğeleri satın alabilirsiniz. Ne kadar çok oynarsanız, o kadar çok ödül alırsınız.

Battlefield Mobile’ı orijinal veya güncel mobil shooter oyunlarından ayıran nedir diye sorarsanız hemen söyleyebilirim. Battlefield Mobile’da atış yapmak sadece acele etmeyi, ateş etmeyi ve saklanmayı değil, aynı zamanda gerçek bir süper kahraman olarak sayısız savaşa katılmayı da gerektirir. Büyük bir deplasman aracı sürerek veya bir pilotu manuel olarak kontrol ederek ve ardından helikopterin kontrolünü ele geçirerek ve aşağıdaki düşmana serbestçe ateş ederek helikopteri yok edebilirsiniz.

Battlefield Mobile’ın başarı faktörleri

Battlefield Mobile’ın 2021’de atış oyununun kralı olması bekleniyor. Orijinal PC oyununda deneyimlediğiniz çoğu şeyin temel unsurları mobil versiyona taşındı. Büyük haritalarda çevrimiçi odaklı oyun, şiddetli saldırılar, ancak oyuncular ve NPC’ler arasında veya oyuncular arasında takım ruhuyla dolu oyunla her zamankinden daha derin bir deneyime sahip olacaksınız. Mission Impossible’a benzeyen araç ve uçakların karıştığı bir dizi savaştan bahsetmiyorum bile.

Oyun bir dizi zor durum ortaya koyuyor ve tüm oyun modlarında hayal edilemez sahnelere sahip. Çöken bir kuleden geçerek savaşmanız, çöken bir binadan paraşütle atlamanız, fırlatılmak üzere olan bir roketle savaşmanız veya düşman cesetlerini ağır bir tankla bir binanın enkazının altına gömmeniz gerekecek. Battlefield Mobile’daki her savaş sizde bir etki bırakacaktır.

Bir Battlefield Mobile oyununun kalbinde her zaman bir harita vardır. Bunlar, etkili bir şekilde saldırmak ve savaşmak için tüm becerilerinizi ve stratejinizi kullanmanız gereken savaş alanlarıdır. Taktiksel çeviklik yaratmak için yürüyebilir, hız ve sürprizlerle dolu patlayıcı savaşlar oluşturmak için bir ATV’ye komuta edebilir, yakın dövüş silahlarıyla gizlice ateş edebilir ve hatta A’dan Z’ye zırhlı bir tankla en korkunç seferi gerçekleştirebilirsiniz.

Stratejiler

Oyuna başlarken Assault, Support, Medic ve Recon dahil olmak üzere dört savaş karakteri sınıfından birini seçebileceksiniz. Silah ve teçhizat, bireysel ve takım gücünün fiziksel tezahürleridir.

Battlefield Mobile’daki tüm savaşlar, ordu oluşumlarına ve haritalara dayalı olacaktır. Sonuç olarak, birlikte çalışmak ve stratejileri diğer oyuncularla dikkatlice tartışmak bizim sorumluluğumuzdur. Takım daha sonra haritadaki düşmana bir bütün olarak saldıracak. Battlefield Mobil stratejisi, siz ve üyeleriniz nasıl savaşılacağı, dizilişin bilimsel olarak düzenlendiği ve o andaki duruma uyacak şekilde taburu yükseltmeye karar verdiği zaman en açık şekilde gösterilir.

Ekibin misyonu, seviyelerde ilerledikçe sürekli değişiyor ve gelişiyor. Bununla birlikte, kolektif gücünü korumak için ekip, silah ve teçhizat cephaneliğini sürekli olarak yenilemelidir. Oyun boyunca, her oyuncunun ve tüm takımın dövüş yeteneği sürekli olarak büyük ölçekte test edilir. Sonuç olarak, herkes kendileriyle savaşmalı ve takım arkadaşlarıyla iyi koordine olurken aynı zamanda gruplar halinde savaşma yeteneklerini geliştirmelidir. Bu oyuna katılan her bireyin en yüksek manevi hedefi, kimsenin takımı tek başına taşımasına izin vermemek ve kimsenin oyundan çıkmasına izin vermemektir.

Grafikler ve Ses

Battlefield Mobile’ın grafiklerine gelince, bütün bir gün demek yetmez.

İlk olarak, haritadaki ayrıntılar, beklenmedik bir şekilde büyük ölçekte bile “yıkıcı olabilir” durumundadır. Bir savaşçıyı uçurmaya veya bir tank sürmeye ve düşmanı bombalamaya çalışın, çevredeki manzaranın “kırık görüntüleri” ile göz kamaştıracaksınız.

Savaşan asker karakterlerine gelince, tartışmaya gerek yok. Büyülüler, hareketleri esnek, silahları keskin ve çok çeşitli. Her karakterin şekli düşman tarafında dahi olsa kendi kişiliği açısından farklıdır. Her adım, her eylem, her ifade hatasız bir aura ortaya çıkarır.

Ses savaş alanı boyunca yanar. Koşan ayak seslerini, takım arkadaşlarının birbirleriyle taktikleri tartıştığını duyabilirsiniz. Ve hepsinden önemlisi, her silahın, düşmanı vurduğunda net bir sesle ifade edilen inanılmaz bir ateş gücü vardır.

Android için Battlefield Mobil APK İndir

Battlefield Mobile apk, her nişancının gözlerini, kulaklarını, ellerini ve kahramanlık ruhunu tatmin edecek. Ve bunun gibi bir süper FPS ile, dürüst olmak gerekirse, şikayet edecek hiçbir şeyim yok. Apk İndir bağlantısını tıklayarak Android telefonunuza Battlefield Mobil uygulamasını indirin.

Battlefield Mobile APK Download

PRE-REGISTER TODAY FOR A CHANCE TO PARTICIPATE IN BATTLEFIELD MOBILE’S FIRST WAVE OF PLAY TESTING. PLEASE NOTE THAT THIS IS AN EARLY ALPHA VERSION OF THE GAME.

Rally your squad and lead the charge! The Battlefield™ franchise has arrived on mobile with all your favorite FPS combat, superior teamplay, and genre-defining destruction – now more thrilling than ever.

 

Images

Comments closed.