Battle Prime Apk İndir

8.1
Battle Prime, heyecan verici çevrimiçi savaşlarda birbirleriyle savaşmak için yaratılmış sanal askerler olan prime komuta etmeniz gereken bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur. HileliPc.com üzerinden verilen Apk İndir bağlantısını kullanarak Battle Prime Apk dosyasını indirebilirsiniz.
APK indir
1.9/5 Oylar: 507
Geliştirici
okay new free games
Güncellendi
Jun 2nd, 2021
Boyut
Varies with device
Sürüm
8.1
Gereksinimler
4.3 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Battle Prime, heyecan verici çevrimiçi savaşlarda birbirleriyle savaşmak için yaratılmış sanal askerler olan prime komuta etmeniz gereken bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Her prime benzersiz bir beceriye sahip olduğundan, hepsinde ustalaşmayı öğrenmelisiniz.

Battle Prime Nasıl Oynanır

Battle Prime’daki varsayılan kontrol sistemi, tür için standarttır. Karakterinizi hareket ettirmek için sol baş parmağınızı ve nişan almak için sağ baş parmağınızı kullanın. Ayrıca ekranın sağ tarafında gözetleme deliğini kullanma, silahı yeniden doldurma ve özel yeteneğinizi etkinleştirme düğmeleri bulunur. Her durumda, kontrolleri ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmek için seçenekler menüsünü kullanabilirsiniz.

Savaşların her biri yaklaşık beş dakika sürer. Her oyun, mümkün olduğunca çok sayıda düşmanı yok etmek amacıyla büyük arenalarda en fazla altı oyuncudan oluşan iki takımı birbirine karşı karşıya getirir. Bir düşmanı her yendiğinizde puan kazanırsınız. Oyunun sonunda en çok puanı alan takım kazanır.

Battle Prime Apk İndir

Battle Prime, Android’in en iyi görsellerinden bazılarına ve dokunmatik ekranlarda iyi çalışan özelleştirilebilir bir kontrol sistemine sahip harika bir çok oyunculu nişancı oyunudur. Oyun ayrıca, kilidini açıp istediğiniz zaman özelleştirebileceğiniz çeşitli ‘asal’ (karakterler) ve silahlara sahiptir.

HileliPc.com üzerinden verilen Apk İndir bağlantısını kullanarak Battle Prime Apk dosyasını indirebilirsiniz.

[xyz-ips snippet=”etiket”]

Görüntüler

Yenilikler

issues fixed

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir