Battle of Polytopia MOD APK

2.0.53.5476

Battle of Polytopia MOD APK (Unlocked) versiyonunda çok oyunculu modu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.
Download APK
4.4/5 Votes: 190,214
Developer
Midjiwan AB
Updated
31 Mayıs 2021
Size
77M
Version
2.0.53.5476
Requirements
4.4 ve sonrası
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Battle of Polytopia MOD APK (Unlocked) versiyonunda çok oyunculu modu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Battle of Polytopia MOD APK

Battle of Polytopia, türünün tek örneği dört oyunculu bir strateji oyunudur. Midjiwan AB ilk olarak 2016 yılında Android ve iOS işletim sistemleri için yayınladı. Oyun resmi olarak bu yılın Ağustos ayına kadar Steam’de yayınlandı.

İlk çıkışından bu yana Battle of Polytopia çok sayıda güncelleme aldı. Artık diğer gerçek hayattaki oyuncularla iletişim kurabilir ve onlarla rekabet edebilirsiniz. Sistem aynı zamanda aynı klandan rakiplerle takım oluşturabilmeniz için de kurulmuştur. Daha önce hiç bir savaş bu kadar heyecan verici ve destansı olmamıştı. Battle of Polytopia şimdi indirilebilir ve hemen medeniyetinizi inşa etmeye başlayabilirsiniz!

Modlar

Battle of Polytopia, tek oyunculu ve çok oyunculu olmak üzere iki moda sahiptir.

polytopia apk
polytopia apk

Tek oyunculu kampanyada, oyunun yapay zekasıyla karşı karşıya kalacaksınız. Mükemmellik ve Hakimiyet, aralarından seçim yapabileceğiniz iki farklı oyun modudur.

Mükemmellik sadece 30 tur için mevcuttur. Rakibinizi yenmek ve kazanmak için puan kazanmanızı gerektirir. Bu mod oldukça kısadır ve yalnızca on dakika sürer. Teneffüslerde veya yatmadan hemen önce oynayarak rahatlayabilirsiniz.

Sırayla diğer tüm düşmanları, diğer medeniyetleri yenerek ve tek hükümdar olmak zorunda kaldığınızda, hakimiyet biraz daha uzun sürer. Bu mod benim kişisel favorim çünkü daha zorlu ve drama hissi veriyor.

Çok oyunculu bir kampanyadaki rakipleriniz gerçek insanlar. Bir sunucuya erişmek için elbette sabit bir internet bağlantısına ihtiyacınız olacak. Might ve Glory, kampanyadaki iki alt moddur.

Battle of Polytopia MOD APK
Battle of Polytopia MOD APK

Zafer modu bir yarışa benzer. Bu oyunda hedef 10.000 puan. Bu puana ilk ulaşan oyuncu kazanır. Zaferin çekiciliği, özellikle Battle of Polytopia gibi bir strateji oyununda güçlüdür. Yükselmek için, her oyuncu diğerlerinin büyümesini sınırlamaya çalışır. Uzun vadeli ve optimal bir gelişim stratejiniz yoksa kazanmanız uzun zaman alacaktır.

Might modunda klanlar birbirleriyle karşı karşıya gelir. Hakimiyet ancak en güçlü, gelişmiş ve en hızlı büyüyen medeniyet için mümkündür. Diğer medeniyetler bir gecede güçlenebileceğinden, asla öznel olmasına izin verilmez. Might’ın amacı, kabileleri fethederek tüm toprakları birleştirmek.

Ayrıca, tek oyunculu kampanyanın tamamen ücretsiz olduğunu unutmayın. Bu arada, çok oyunculu kampanyayı oynamak için ödeme yapmanız gerekecek.

Kabileni Büyüt

Battle of Polytopia’da, savaşın başlangıcında bir kabilenin komutasını alacaksınız. Göreviniz, mümkün olan en gelişmiş uygarlığı yaratmak için teknolojinin kilidini açmak, geliştirmek ve geliştirmek. Teknoloji size değerli kaynaklar sağlayacak ve oyundaki diğer kabileleri yenmenize yardımcı olacak.

Her maç sırasında teknoloji satın alınabilir. Oyunun ana para birimi olan yıldızları toplamak için şehirler inşa etmeniz gerekecek. Diğer kabileleri yendiğinizde, bazı benzersiz teknolojilere erişebilirsiniz.

Polytopia Savaşı, şehirlerinin etrafında döner. Hasat edilebilecek bir kaynağa benziyorlar. Şehrin seviyesine karşılık gelen yıldız sayısını alacaksınız, bu yüzden daha fazla yıldız almak için şehri geliştirmeye ve yükseltmeye çalışın.

Görev sistemini de hesaba katmalısınız. Onları bitirdiğinizde, şehrinizi geliştirmenize yardımcı olacak yıldızlar veya binalarla ödüllendirileceksiniz.

Sıra tabanlı strateji oyunu

Battle of Polytopia’nın açılış sekansı, efsanevi Age of Empires oyununa ürkütücü bir şekilde benziyor. İlk başta kabilenizde sadece bir birim vardı. Kaynak toplamak için onları harita üzerinde çeşitli yerlere götürebilirsiniz. Harita da sisle kaplandı. Askerler, diğer kabilelerin kaynaklarını ve yerlerini aramak zorunda kalacaklar.

Benzersiz kabilelerin kilidini aç

Polytopia Savaşı’nda 15 kabile vardır. Bunlardan dördü ücretsiz, geri kalan on bir tanesi ise ödeme gerektiriyor.

Kabileler, diğer strateji oyunlarındaki karakter sınıflarına benzer şekilde oluşturulur. Her kabilenin kendi avantajları ve dezavantajları vardır. Ayrıca çeşitli teknolojiler kullanırlar. Oyunun en güçlü imparatorluğu olmak istiyorsan bunda ustalaşmalısın.

Battle of Polytopia’nın MOD APK versiyonu

MOD özelliği

Kilitsiz: Karakterlerin ve çok oyunculu modun kilidini açın.

Android için Battle of Polytopia MOD APK’sını İndirin

Battle of Polytopia oyunu dört yıldır piyasada. Geliştirici ekip ise oyunu ve deneyimi herkes için daha iyi hale getirmek için hala yoğun bir şekilde çalışıyor. Ek olarak, daha eksiksiz bir deneyim için çok oyunculu modun kilidini açan Battle of Polytopia’nın MOD APK sürümünü sunuyoruz.

Images

What's new

- Battle preview
- Award kills correctly when a unit explodes
- Mycelium no longer gives movement bonus
- Finish metropolis task when capturing high level city
- More likely to spawn further apart
- Sound updates
- Adjustments to Russian localization
- Dim background for better readability in menus
- Moved add friend button to top
- Fixed random tribe picking in online games

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *