Balon Patlatma APK Hileli 15.2.5 (Reklamsız) Mod İndir

2.37.1
Balon Patlatma APK, tamamen ücretsiz ve üstün grafikleri ile eğlencenin en iyisidir. Sınırsız sayıda balon patlatma, arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz çok oyunculu modu, hızlı ve gerçekçi bir şekilde oynayabileceğiniz klasik modu ve daha fazlasını sunuyor. Balon Patlatma APK ile eğlenceyi kaçırmayın!
APK indir
4.3/5 Oylar: 249,338
Geliştirici
PUZZLEJOY
Güncellendi
Feb 12, 2023
Sürüm
2.37.1
Gereksinimler
4.4
İndirilenler
50,000,000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Android için Balon Patlatma Apk ile birçok puan toplayabilecek ve rekorlar kırabileceksiniz. Renkli baloncukları yok ederek puan toplayabileceksiniz. Oyunu oynadıkça, daha fazla puan toplayabilecek ve daha fazla rekor kırabileceksiniz. Oynamaya başlamak için, Android için Balon Patlatma Apk’yi indirin ve zevkli bir şekilde oyunu oynayın.

Balon Patlatma Hile Apk Son Sürüm

Bubble Shooter, android cihazlarda kullanılabilen harika bir oyundur. Oyun, yaştan bağımsız olarak herkes için uygun olmasının yanı sıra, çeşitli dijital satın almalar gibi etkileşimli özellikleri de sunmaktadır. Oyunun sunucusu olan Bubble Shooter, Google Play Store’da 100 milyondan fazla yüklemeye sahiptir. Oyunda, kullanıcılar balonları patlatmak için çeşitli meydan okumaları tamamlayarak puan toplar. Oyuncular, tamamlanan meydan okumaların ödüllerini kazanarak ilerlemelerini hızlandırabilirler. Balon Patlatma apk, zorluk seviyelerini arttırarak kullanıcıların zorluklarla başa çıkmalarını sağlar.

Balon Patlatma APK
Balon Patlatma APK

Bubble Shooter, çok eğlenceli bir oyun olarak görülür ve mükemmel bir eğlence aracıdır. Oyunun temel amacı, seviyeleri temizlemek için en az üç farklı renkte balonu eşleştirmektir. Oyunda gerçek zamanlı oynarken, farklı seviyeleri tamamlarken mümkün olduğunca çok balonu hedefleyerek ve vurarak puanları hedefleyebilirsiniz. Oyunun en iyi özelliği ise, hem çevrimdışı hem de çevrimiçi olarak beyninizi ve becerilerinizi geliştirmeyi sağlamasıdır. Oyunu oynamak hem eğlenceli hem de zekaya katkı sağlayacaktır.

Oyun, stratejik becerilerinizi test etmenizi sağlayan eğlenceli bir yöntem sunar. Oyunu oynarken, aileniz ve arkadaşlarınızla rekabet edebilirsiniz. Her seviyede üç yıldız bulunur ve her seviyede tüm yıldızları toplamanız gerekir. Oyunu oynarken, paralarda da kazanabilirsiniz. Paralar, oyunu daha kolay hale getirmek için alabileceğiniz güçlendiriciler almak için kullanılabilir. Oyununuzu geliştirmek için, jetonları kullanarak farklı güçlendiriciler alabilirsiniz. Jetonlar, oyunu daha zevkli hale getirmek için kullanabileceğiniz ekstra olanaklara erişim sağlamanızı sağlar. Oyunu oynarken, kendinizi rakipsiz bir rekora götürmeye çalışarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Sitemizi takip ederek, Android oyunları ve uygulamalarını en güncel sürümlerinden indirebilir ve kullanabilirsiniz. Bizi Google news üzerinden takip ederek, güncel ve son sürüm oyun ve uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bubble Shooter Apk İndir

Bubble Shooter, farklı oyun modları ile oyunculara çeşitli seçenekler sunmaktadır. Arcade oyun modu, oyuncuların yüksek skorları yakalamaya çalışmalarını sağlar. Klasik oyun modu ise, oyunculara karmaşık oyun mekanikleri sunarak oyuna ekstra zorluk sağlar. Oyuncular, bu iki mod arasında geçiş yaparak oyunu daha eğlenceli hale getirebilirler. Oyun modlarının her biri, oyuncuların bu eğlenceli oyunda daha fazla zaman geçirmelerine yardımcı olacak özellikler içerir.

Oyun modlarının kullanımı kolay ve çok basit. Oyunda birkaç farklı mod vardır ve her birinin farklı özellikleri vardır. Örneğin, bir modu seçtiğinizde, oyunun yönlerini değiştirebilirsiniz veya oyunu daha zor hale getirebilirsiniz. Oyunda ayrıca daha fazla özellikler ve özelleştirmeler de mevcuttur, bu da oyunun daha eğlenceli hale getirmesine yardımcı olur. Özellikle yaratıcılık ve daha fazla eğlenme olanağı sunan oyunların seviyesi artık çok daha yüksektir. 

Balon Patlatma Hile Apk
Balon Patlatma Hile Apk

İşte oyunun şaşırtıcı özelliklerinden bazıları:

  • Harika ödüller ve yeni unsurlar
  • 3.000’den fazla ilginç seviye
  • Yeni sesler ve efektler
  • Ezici günlük ödüller
  • Eğlenceyi aile ve arkadaşlarla paylaşmak için Facebook gibi sosyal medya platformlarına bağlanabilme.
  • Renk körü modu
  • Zorlu başarılar ve bir lider tablosu.
  • Oyunu her yerde ve her zaman oynama yeteneği.

Ayrıca bu uygulamaya benzer bir uygulama olan Bubble Shooter Apk ve son zamanlarda popüler olmayı başaran Candy Crush Saga Hileli  sürümünü oynamanızı öneriyorum.

Görüntüler

Yenilikler

Download this new version and be ready to… Features: ★ Enjoy 30 new Levels in New Episode! ★ Performance improved and issues fixed. Thanks for the continued support and feedback, and be sure to update the game to the latest version to access all the new content!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir