AVG AntiVirus APK + MOD [Premium Unlocked] İndir

6.48.2
AVG AntiVirus APK ile virüslerden veya bilgisayar korsanlarından gelen tehditlere karşı bilgi güvenliği, özellikle mobil cihazlar için günümüzde birçok kullanıcı için her zaman bir endişe kaynağı olmuştur. Artık endişelenmenize gerek kalmadan AVG AntiVirus uygulamasının 2022 sürümü uygulamasını indir.
APK indir
4.7/5 Oylar: 7,401,167
Geliştirici
AVG Mobile
Güncellendi
April 5, 2022
Boyut
40M
Sürüm
6.48.2
Gereksinimler
6.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

AVG AntiVirus APK ile virüslerden veya bilgisayar korsanlarından gelen tehditlere karşı bilgi güvenliği, özellikle mobil cihazlar için günümüzde birçok kullanıcı için her zaman bir endişe kaynağı olmuştur. Artık endişelenmenize gerek kalmadan AVG AntiVirus uygulamasının 2022 sürümü uygulamasını indir.

AVG AntiVirus Hakkında

AVG Mobile, mobil cihazlar için üretkenliği artırmaya yardımcı olan uygulamalar üretme konusunda uzmanlaşmış bir yayıncı olarak kabul edilir. Bu nedenle, AVG AntiVirus’ün görünümü dünya çapındaki kullanıcı topluluğu tarafından çok sevildi. Bu uygulama yalnızca güçlü anti-virüs özelliklerine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcıların cihazlarındaki olası riskleri ortadan kaldırmasına yardımcı olacak özellikler de sunar.

AVG AntiVirus APK

Birçok güncellemeden sonra, kullanıcıların görüşlerini de dikkate alarak, bu uygulama neredeyse mükemmel bir şekilde geliştirildi. Bu sayede, Google Play‘de 4,7/5 mutlak derecelendirme ile birlikte hızla 100 milyondan fazla yükleme elde etti. Tabii ki, uygulamayı yüklemek ve kullanmak ücretsizdir. Böylece herhangi bir mobil cihaza kolayca indirebilirsiniz. İnternetteki olası tehditlerden kurtulmak istiyorsanız bu AVG AntiVirus premium apk güçlü kalkanı kaçırmayın.

Her şeyi tara

İlk olarak, AVG AntiVirus’ün çalışma mekanizması gerçekten normal bir tarayıcıya çok benzer. Uygulamayı başlattıktan sonra, kullanıcıların genel olarak uygulamadaki tüm dosyaları kontrol etmek için tarama düğmesine basması yeterlidir. Bu uygulamanın tarama işlemi, yerleşik gelişmiş AI teknolojisi sayesinde tam otomatik olarak çalışacaktır. Böylece cihazın hafızasındaki şüpheli veya zararlı dosyaları tespit edecek ve görsel olarak ana görüntü üzerinde gösterecektir. Buna göre bu uygulama aynı zamanda veri işlemeye uygun bir takım çözümler de sunmaktadır. 

Gereksiz verileri ortadan kaldırın

Muhtemelen bildiğiniz gibi, mobil cihazlar belirli eylemler her gerçekleştirildiğinde sürekli olarak yedek veriler üretir. Gereksiz dosyalar genellikle arka planda birikir ve kullanılamaz, bu da birçok kullanıcının bunlardan kurtulmasını zorlaştırır. Endişelenmeyin, AVG AntiVirus’ün gelişi bunu en hızlı şekilde tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

Artıklık taramasının çalışma şekli virüs taramasına benzer. Ve kullanıcıların, silmeye karar vermeden önce her bir dosyayı baştan sona kontrol etmesi gerekir. Çünkü cihazınızda varlığını unutmuş olabileceğiniz birkaç önemli dosya olacaktır. Genel olarak, gereksiz verilerin kaldırılması bellekten tasarruf edilmesine ve cihazın çalışma hızının optimize edilmesine yardımcı olacaktır.

Android için AVG AntiVirus APK İndir

AVG AntiVirus, dünyadaki herhangi bir kullanıcının cihazında gerçekten bulunması gereken bir uygulamadır. Bu uygulama, çeşitli sürümler aracılığıyla sürekli iyileştirme ile birlikte birçok olumlu eleştiri alıyor. Şimdiye kadar, uygulama güzel, temiz, kompakt bir arayüz, daha mükemmel işleyen ve mobil cihazlarla tam uyumlu olan belirli bir mükemmelliğe ulaştı.

Ayrıca kullanıcılar, bu uygulamanın PRO sürümünü daha gelişmiş özelliklerle deneyimlemek için sitemiz üzerinden verilen Apk İndir bağlantısına tıklayın. 

Görüntüler

Yenilikler

* Network Inspector (previously named Wi-Fi Inspector) now provides extra details about any network vulnerabilities detected
* Scam Protection offline error messages have been fixed
* You also have the freedom to enable and disable alerts in Scam Protection
* New polished designs so you can enjoy a smoother experience
* Bug fixes and stability improvements to keep your protection going strong

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir