Avakin Life APK / Hile / Son Sürüm İndir

1.051.04

Avakin Life MOD APK'da alışveriş yapabilecek, en güzel kıyafetlere, en şirin evcil hayvanlara ve en lüks dairelere sahip olacaksınız. Şimdi tek yapmanız gereken oyunu indirmek. Avakin Life, her zaman, her yerde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyundur. Dünyanın her yerinden ilginç arkadaşlarla tanışmak için bugün bu oyuna katılın. Gerekirse, sitemiz üzerinde bulunan bir MOD sürümümüz var. Size mağazadaki tüm eşyalara ve sınırsız Avacoin / Gems'e sahip olma yeteneği getirecek. Ücretsiz olarak sitemiz üzerinden indir.
APK indir
4.3/5 Oylar: 3,096,115
Geliştirici
Lockwood Publishing Ltd
Güncellendi
May 17, 2021
Boyut
105M
Sürüm
1.051.04
Gereksinimler
4.4 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Avakin Life APK ile alışveriş yapabilecek, en güzel kıyafetlere, en şirin evcil hayvanlara ve en lüks dairelere sahip olacaksınız. Şimdi tek yapmanız gereken oyunu indirmek.

Avakin Life Oyununa Genel Bakış

Çok sayıda oyuncu her zaman gerçek dünyayı simüle eden oyunlara akın eder. Supersolid’in Home Street ve ELECTRONIC ARTS’ın The Sims Mobile‘ı dikkate değer oyunlardan sadece birkaçı. Bu oyunlar, kendi başımıza yepyeni bir dünyayı keşfetmemize izin vererek, herhangi bir kurala uymak zorunda kalmadan istediğimizi yapmamızı sağlıyor.

Lockwood Publishing tarafından yayınlanan Avakin Life bir başka örnek. Oyun 22 Nisan 2016’da Google Play’de yayınlandı ve şimdiden 10 milyondan fazla indirildi. Güzel 3D dünyasında dünyanın her yerinden diğer oyuncularla giyinebilir, alışveriş yapabilir, keşfedebilir ve buluşabilir ve arkadaşlık kurabilirsiniz. Bu, ikinci bir hayat yaşamanız ve her zaman olmak istediğiniz kişi olmanız için harika bir fırsat.

Karakterinizi yaratın

Ten rengini, saç stilini, yüzünü ve giysisini özelleştirebilir ve doğru görünüme sahip bir karakter seçebilirsiniz. Romantik saçları ve modaya uygun kıyafetleri olan uzun boylu, erkeksi bir adam mı? Hayatındaki erkeklere her zaman gülümseyen tatlı, iyimser bir genç bayan mı? Farklı, “çılgın” bir tarzı olan bir hip-hop sanatçısı mı? Bir fikrin varsa neden bugün karakteri yaratmıyorsun?

Avakin Life, oyuncuları benzersiz kişilikler geliştirmeye teşvik eder. Oyunda yüzlerce farklı saç modeli, kıyafet, ayakkabı, etek ve diğer aksesuarlar bulunuyor. Dünyanın en prestijli moda markalarından kıyafet satın alabilirsiniz. Oyuna ilk başladığınızda, beğendiğiniz belirli kıyafet türlerini satın almanız ve kilidini açmanız için size para verilir. Günlük görevleri çalışmak ve tamamlamak size para ve deneyim puanı kazandırabilir.

Hayalinizdeki evi inşa edin ve bir iş bulun

Para kazanmak istiyorsanız, hangi dünyada olursanız olun çalışmalısınız. Ancak, Avakin Life, gerçek dünyanın aksine, önceden herhangi bir deneyim, üniversite diploması veya başka bir gereksinime sahip olmak zorunda kalmadan istediğiniz herhangi bir işi seçmenize izin verir. . Bir kafede garson olarak çalışmak mümkün mü? Restoran müdürü mü yoksa taksi şoförü olmak mı daha iyi? Sevdiğiniz işleri seçin, çok çalışın ve olabildiğince çok kazanın.

Sadece karakterinizi kişiselleştirmekle kalmaz, aynı zamanda hayallerinizin evini tasarlayıp inşa edebilirsiniz. Daha fazla yer açmak için evin içinde mobilya ve dekorasyonları taşıyın. Bu aynı zamanda seviye atlamak için çok sayıda deneyim puanı kazanmanıza yardımcı olur.

Parti bütün gece

“Sıkı çalış, sıkı oyna” dediği gibi. İş yerinde geçen uzun bir günün ardından akşam, en güzel, en pahalı kıyafetlerini giyip, ister bir gece kulübü, ister bir arkadaşınızın evinde canlı bir müzik partisi olsun, şehrin birçok partisinden birine gittiğiniz zamandır. Yabancılarla tanışmaktan, buluşmaktan ve sohbet etmekten hoşlanıyorsanız, Avakin Life sizin için harika bir yerdir çünkü yakınınızdaki insanlarla sohbet etmenize olanak tanır. Dünyanın her yerinden diğer oyuncularla sohbet edin ve arkadaşlıklar kurun.

Oyunun çeşitli ülkelerde geniş bir hayran kitlesi var. Yeni arkadaşlar edinmek isteyen bir yetişkinseniz, bu tamamen kabul edilebilir. Bununla birlikte, bu ergen oyuncular için son derece tehlikelidir çünkü yabancıların sizinle etkileşime girmesi ve kötü amaçlarla kişisel bilgi toplaması için pek çok fırsat vardır. Sonuç olarak, Avakin Life yalnızca 17 yaş ve üzeri oyuncuları kabul etmektedir.

Oyundaki Grafikler

Avakin Life’daki grafiklerin son derece detaylı ve gerçekçi olduğunu itiraf etmeliyim. Jilet keskinliğinde görüntülere sahip yüksek çözünürlüklü 3D grafikler. Görünüm, tüm sahneyi çekmenize izin verir. İnsanlar, gerçekçi bir şekilde simüle edilmiş çeşitli eylemlerle etkileyici bir şekilde tasarlanmıştır. Avakin Life, online bir oyun olarak, cihazınızın 3G veya Wifi’ye bağlı olmasını gerektirir.

Avakin Life’da yeni güncelleme

Sürüm 1.051.02

  • Bazı küçük hatalar düzeltildi

Sürüm 1.051.00

  • Hatalar giderildi.
  • Yeni Özellikler

Sürüm 1.050.04

  • Bazı kullanıcıların başına gelen hatalar düzeltildi.

Avakin Life’ın MOD APK sürümü

Hilelipc.com ekibi tarafından özel olarak geliştirilen Avakin Life’ın MOD APK versiyonu size harika bir deneyim yaşatacak.

MOD Özellikleri

Tüm Kilitler Açık: Bu sürümde, tüm öğelerin kilidi açılır ve bunları mağazadan satın almadan kullanabilirsiniz.

Sınırsız Para: Bu oyunda MOD Avacoins imkansız çünkü bu çevrimiçi bir oyundur. MOD sürümüne sahip olduklarını söyleyen başka bir web sitesi tamamen sahte. Buna dikkat et.

MOD Menüsü: Bu işlev oyunun yeni sürümlerinde mümkün değildir.

Android için Avakin Life MOD APK İndir

Avakin Life, her zaman, her yerde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyundur. Dünyanın her yerinden ilginç arkadaşlarla tanışmak için bugün bu oyuna katılın. Gerekirse, sitemiz üzerinde bulunan bir MOD sürümümüz var. Size mağazadaki tüm eşyalara ve sınırsız Avacoin / Gems’e sahip olma yeteneği getirecek. Ücretsiz olarak sitemiz üzerinden indir.

Discover new dimensions of you! Join a 3D experience where you can make friends, chat and dress up! Decorate and design your home, visit dreamlike locations, be anyone, meet everyone and explore a virtual world!

Play a 3D mobile role-playing game!

Avakin Life’s virtual universe lets you become the person you’ve always wanted to be.

Create an avatar as unique as you and join players from around the world. Enjoy weekly events and non-stop parties. Go on adventures and grab daily rewards. There’s always something new to do. Who will you be today? Download to find out!

Avakin Life lets you show the world your creativity. Dress your avatar in the latest virtual fashions, then design your dream home – with apartments, mansions, space shuttles and more to choose from. Discover amazing brands and create your favorite outfit. Want to become a fashion star and show your designs? Jump into Fashion Contests then message your friends and party in paradise locations. Your Avakin. Your style. Your rules.

CREATE YOUR UNIQUE AVATAR

• Role-playing game where you can design your ideal character, figure, hair, eye colour and explore unlimited ways to be you!
• Dress your avatar how you want. Go cute or crazy – pick your favourite style and realise your wildest dreams. Anyone’s possible!
• A virtual world that lets you express yourself and your style every day!

MEET REAL PEOPLE AND CHAT

• Join Avakins from all around the world and adventure together.
• Make new friends and build your crew!
• Show off perfect outfits and dress in the newest trends.
• Compete in Fashion Contests and explore brands and outfits!
• Take pictures of your avatar and share on Facebook or Instagram!

DEFINE YOUR STYLE

• Express yourself with 28,000+ Avakin clothing items and accessories. New outfits every week!
• Build your wardrobe and create collections packed with stylish looks.
• Dress up (or down), play with your style and amaze others with your sense of fashion. Whatever your mood, there’s an outfit waiting to be discovered.
• Create unique looks with dresses, suits, shoes, skirts, bags, jewellery, clothing items and accessories.
• Change hairstyles. Get a tattoo. Fly around in wings. Dress like a zombie! No barriers, no judgements.
• Become a fashion star and own the catwalk with dazzling poses that wow the crowds.

DESIGN YOUR DREAM-HOME

• From penthouses to castles. From the homes of your dreams to ones you’re yet to imagine. Create your own space then invite friends over.
• Decorate your home how you want – modern, classic, Hollywood style – whatever suits your mood or the latest fashion trends.
• Host parties or just spend some quality time with your BFFs. Chill with pets or explore outer space in your personalised shuttle.

THE 3D SIMULATION GAME

• 3D virtual world where you can be anyone you want!
• Create a second life and live adventures.
• Choose your look, clothes and accessories.
• Become a fashion model and own your style.
• Message friends and be the centre of attention.
• Dress up, discover new brands and shop for stylish outfits.
• Role-playing game with hundreds of locations and ways to express your identity! Go to clubs, the beach, the stars and new places every week!
• Dive into the world of Avakin Life now!

Görüntüler

Yenilikler

• Watch Avabytes - Avakin's new weekly talk show! Looking for your weekly dose of fashion, life, style & socials? Tune into Avabytes - Avakin's first weekly talk show - and watch it with friends from around the world at our new beach cinema spot!
• Bugs that were causing issues for some players have been fixed.

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir