Atus Konya Elkart Bakiye Sorgulama – Tek Tuş ile & NFC

3.6/5 Votes: 37
Developer
BAU YAZILIM
Report this app

Description

GAME2GAME tarafından geliştirilen Konya Büyükşehir Belediyesi Otobüs kartlarında kalan tutarı sorgulamak artık çok basit.

Vermiş olduğunuz bilgiler Konya Büyükşehir Belediyesi’nden gelen bir talep sonucunda tarafınıza iletilmiştir. Programa koyduğunuz Atus elkart bilgileri ve TC kimlik numarası telefonunuzun hafızasında saklandığı için tekrar tekrar girmenize gerek kalmayacaktır.
İşletmemizde yürürlükte olan gizlilik politikaları gereği verileriniz KVKK kapsamında güvence altına alınmaktadır.

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin internet sitesine güncelleme ile ilgili hizmetleri sizlere sunmaya devam etmek amacıyla tıpkı bir web tarayıcısı açılır gibi kart bilgileri sorgulama ekranını açarak hizmet veriyorduk. Son güncellememizle bağlantılı olarak düşük bir uygulama puanı aldık, ancak bu yeni güncelleme ile uygulamayı indirerek kart bakiye sorgulama işlemi yapabilirsiniz.

Bu yazımızı da okuyun: slither.io 

✅ UYGULAMA NASIL KULLANILIR ✅

Atus Konya Elkart Bakiye Sorgulama işlemleri için aşağıda verilen yöntemleri kullanabilirsiniz:

BAKİYE SORGULAMA

1 YÖNTEM
Kartlarınızın kayıtlı olduğu Tc Kimlik numaranızı girdikten sonra ‘Kartlarımı Sorgula’ seçeneğine tıklayın. Bu prosedür, hesabınızla ilişkili tüm kredi ve banka kartlarını gösterecek ve herhangi bir belirli kartın bakiyesini listeden seçerek kontrol edebileceksiniz.

2.YÖNTEM
Elkartınızın miktarını kontrol etmek için, bir Elkart akaryakıt istasyonunda kartınıza tl yükledikten sonra, makbuzunuzdan kart numaranızı Elkart ana sayfasındaki kart numarası alanına girin.

3.YÖNTEM
Eğer telefonunuzda NFC okuyucu mevcutsa;
Önce ayarlardan NFC yi açınız ardında kartınızı telefona yaklaştırarak kart numarası bilgisini okumasını sağlayabilirsiniz. Uygulamamız Elkartınızı okunduktan kartın bakiyesini otomatik gösterecektir.

Uygulamamızın yeni yüzüyle el karti sorgulama artık çok kolay. Uygulamayı indirmek için sitemiz üzerinden verilen Apk İndir bağlantısına tıklayarak indirin. Apk uygulamasını kullanmadan sorgulamak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız. 

KENTKART BAKİYE SORGULAMA

Images

Comments closed.