Assetto Corsa Apk Sınırsız Para Hileli İndir

1.0
Guide For Assetto Corsa Competizione mobile app comes with lots of tips that will help both beginner and advanced players.
APK indir
3.0/5 Oylar: 17
Geliştirici
Lottei Div
Güncellendi
February 7, 2021
Boyut
4.2M
Sürüm
1.0
Gereksinimler
4.1 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Assetto Corsa, PC için tasarlanmış bir yarış simülasyon oyunudur. İlk sürüm beğeni toplayınca, son olarak Assetto Corsa yayınlandı biz de sizlerle buluşturmak istiyoruz. Birçok lisanslı araba bulunduran oyunda ana olarak kariyer ve multiplayer modları bulunuyor.

Bunların yanında sizleri eğlendirebilecek farklı modlar da var. Oyunu indirdiğiniz taktirde hepsinin keyfini çıkartırsınız. Direksiyon setleri ile oynayabileceğiniz en iyi oyunların başında gelir. Pistte araba sürüyormuş hissini kesinlikle alırsınız. Klavye ile oynarken bir nebze zorlanabilirsiniz, şimdiden hatırlatmış olalım.

Assetto Corsa Hakkında

Assetto Corsa Rehberi Competizione mobil uygulaması, hem yeni başlayan hem de ileri düzey oyunculara yardımcı olacak birçok ipucu ile birlikte gelir.
Assetto Corsa Competizione Oyun Rehberi, yeni başlayanların ipuçlarına ve püf noktalarına, nasıl daha hızlı olunacağına, araba kontrolünün nasıl geliştirileceğine ve çok daha fazlasına odaklanır.

Assetto Corsa Competizione Ücretsiz Kılavuzu birçok özellikle birlikte gelir, işte bunlardan bazıları:
• Assetto Corsa Competizione oynanışını açıklar ve basitleştirir.
• Assetto Corsa Competizione’yi nasıl başlatacağınızı öğretir.
• Assetto Corsa Competizione’yi bir yarış ve spor video oyunu olarak daha da keyifli hale getirir.

Assetto Corsa İndir

Assetto Corsa Competizione wiki ve izlenecek yol uygulaması, mükemmel simülasyon ve yarış oyununa başlamak için ihtiyacınız olan tüm bilgileri size verir.

Feragatname: Bu resmi olmayan bir uygulamadır ve hiçbir şekilde bu oyunun geliştiricileriyle veya lisans verenleriyle bağlantılı değildir veya onaylanmamıştır.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir