Android Cihazlar İçin Asphalt Nitro APK 1.7.5 İndir

1.7.4a

Asphalt Nitro apk harika bir yarış oyunudur. Bu oyun, Gameloft tarafından geliştirilen Asphalt serisinin küçük kardeşi gibidir. Asphalt Nitro APK, çok çeşitli arabalar sunmanın yanı sıra etkileyici bir yarış türü çeşitliliğine de sahiptir. Çin, Amerika Birleşik Devletleri ve Brezilya dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki yerlerde rekabet edebilirsiniz.
Download APK
4.4/5 Votes: 1,693,077
Developer
Gameloft SE
Updated
March 27, 2020
Size
45M
Version
1.7.4a
Requirements
4.1 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Asphalt Nitro harika bir yarış oyunudur. Bu oyun, Gameloft tarafından geliştirilen Asphalt serisinin küçük kardeşi gibidir. Asphalt Nitro APK, çok çeşitli arabalar sunmanın yanı sıra etkileyici bir yarış türü çeşitliliğine de sahiptir. Çin, Amerika Birleşik Devletleri ve Brezilya dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki yerlerde rekabet edebilirsiniz. Tüm siteler büyük bir özen ve ayrıntı ile yeniden inşa edilmiştir. Her parkurda, yarışı daha heyecanlı hale getiren kısayollar, atlamalar ve diğer unsurları bulabilirsiniz.

Oyun, Ferrari, Lamborghini ve Austin Martin gibi dünyanın önde gelen üreticilerinden bazılarının çeşitli arabalarını içeriyor. Lamborghini Veneno veya Ferrari Laferrari gibi modellere bile erişebilirsiniz. Ancak en iyi yanı, istediğiniz zaman farklı düzeltmeler ekleyerek ve renkleri değiştirerek arabaları özelleştirebilmenizdir.

Asfalt Nitro APK Hakkında

Asphalt Nitro, çeşitli şampiyona ve tekli yarış modlarında tek başına yarışmak için çok oyunculu bir moda da sahip olduğundan, kimin en iyi olduğunu kanıtlayabilir ve çevrimiçi lider panosuna tırmanabilirsiniz. Toplamda, oyun sekiz farklı oyun modu içerir. Görsel olarak, bu serinin geri kalanı gibi harika. Yalnızca yarış pisti ve arabalar harika görünmekle kalmaz, ayarlar çok ayrıntılıdır ve Android’iniz üstesinden gelebilecek kadar güçlü olmadığı sürece animasyon sorunsuzdur.

Arkadaşlarla Çok Oyunculu

Bugün çok oyunculu oyunların zamanıdır, dokuz çok oyunculu olmayan hiçbir oyuna oyun denilemez. Ancak Asphalt Nitro size arkadaşlarınızla oynama yeteneği verir. Arkadaşlarınızla ilginç PvP formatında oynayabilir veya hatta arkadaşlarınıza karşı oynayabilirsiniz. Hatta çevrimiçi çok oyunculu bir seçenekte tüm dünyaya karşı oynayabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla oynadıktan sonra sadece kazandığınız için bazı ödüller alacaksınız. Ancak Asfalt Nitro’nuz varsa, sınırsız ödül alacaksınız. Çevrimiçi oyunculara karşı koşmak, tekne yarışlarından çok daha zordur, bu nedenle ihtiyaçlarınıza uygun mücadeleyi seçtiğinizden emin olun. Ancak değiştirilmiş versiyonda oynarsanız, her şey yoluna girecek.

Gerektiğinde ve Arkadaşlarla Oynayın

Tahsis olmasaydı, herhangi bir araba yarışı oyununun eksik olacağını düşünüyorum. Ve Asphalt Nitro oyunu size bir dizi özelleştirme ve yükseltme sunar. Mütevazı görünen herhangi bir arabayı çeşitli özelleştirmeler ve yükseltmelerle tam bir canavara dönüştürebilirsiniz. Bu yükseltmeler, arabanızı, kontrollerinizi, sürüş mekaniğinizi, yol tutuşunuzu ve daha fazlasını hızlandırmanıza yardımcı olacaktır.

Bu sadece arabanın performansını artırmakla kalmaz, aynı zamanda bu özelleştirmeyi yeni renkler, grafikler, şekiller, tasarımlar ve daha pek çok konuda kullanabilirsiniz.

Asphalt Nitro APK’nın Temel Özellikleri

  • Sınırsız Kutu/Yıldız
  • Tüm Arabaların Kilidi Açık
  • Tamamen Yükseltilmiş Tüm Arabalar
  • Cihazı Köklendirmeye Gerek Yok
  • İndirmesi %100 Ücretsiz
  • Sınırsız Nakit/Jeton/Kredi
  • Otomatik güncelleme ve Otomatik Senkronizasyon
  • Sınırsız Jeton

Fishing Hook APK (Sınırsız Para) İndir yazımız ilginizi çekebilir.

Özetle

Bu oyun 2020’den beri gündemde ve bu güne kadar tüm dünyada birçok mobil oyuncunun dikkatini çekti. Bağımlılık yaptı. Asphalt Nitro, yarış oyunlarını sevenler için harika bir oyundur. Ve bu oyunun versiyonu ile her şeyi sınırsız bulacaksınız. Öyleyse devam edin ve bu harika oyunu Android cihazınızda deneyin

Images

What's new

Various bug fixes and improvements.

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *