ASMR Studio 3D Mod APK 5.2.58 (Reklamsız)

5.2.56
Hayat giderek stresli hale mi geliyor? Başa çıkmakta zorlanıyor musunuz? ASMR Studio 3D'yi şimdi indirin ve her şeyi çökerten tatmin edici mini oyunlar oynayın.
APK indir
3.0/5 Oylar: 15,422
Geliştirici
Alictus
Güncellendi
Jul 26, 2022
Sürüm
5.2.56
Gereksinimler
5.0
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Hayat giderek stresli hale mi geliyor? Başa çıkmakta zorlanıyor musunuz? ASMR Studio 3D’yi şimdi indirin ve her şeyi çökerten tatmin edici mini oyunlar oynayın.

ASMR Studio 3D Hakkında

Hayat her geçen gün daha da zorlaşıyor ve kaygı seviyeniz tavan mı yapıyor? Stresin kulaklardan dışarı çıkmasına izin vermeyin! Alictus’un ASMR Studio 3D oyununu oynayarak şu anda yaşadığınız sıkıntıları unutun. Bu harika simülasyon oyununu oynayan 1 milyondan fazla oyunla oyun topluluğuna katılın. Rahatlayın ve bu heyecan verici oyuna entegre edilmiş mini oyunlar yelpazesinin sunduğu tatmin edici, bağımlılık yaratan ve yatıştırıcı oyun deneyimini yaşayın.

ASMR Studio 3D oyna
ASMR Studio 3D oyna

ASMR Studio 3D, göz alıcı üç boyutlu grafiklerle gelen rahatlatıcı bir oyundur. Ayrıca, oyuncunun çeşitli seviyeleri tamamlamak için çeşitli eylemler gerçekleştirmesi gerekir. Oyunun genel etkisi, birkaç sanal araç kullanarak nesneleri çarpmaktan zevk almaktır. Dönen diskler, presler, kırıcılar ve daire testereler ile her nesneyi yok etmeniz gerekiyor. Bu oyundaki heyecan verici aksiyona ilginç animasyonlar ve müzikler eşlik ediyor.

İlgi Çekici ASMR Macerasının Keyfini Çıkarın

Bu oyunun sunduğu aksiyonla daha iyi hissedin. ASMR Studio 3D’deki oyun, beyninizin rahatlamasına ve hayatın mevcut sıkıntılarını unutmasına yardımcı olan basit ve tatmin edici görevler sağlar. Bu, bir oyuncunun her seviyede çeşitli çökme eylemleri gerçekleştirmesi gereken sıradan bir oyundur. Şu anda oyunu oynayan oyuncular, oyunu en basit ve en etkileşimli oyunlardan biri olarak değerlendiriyor. Arayüzle başa çıkmak kolaydır ve her seferinde görsel kılavuzlar görüntüler.

Oyuncuların yapması gereken aktivitelerden bazıları, bir bilgisayar klavyesini ve fareyi bir öğütücüde yok etmek, sabun dilimlemek, kiri temizlemek, meyve ezmek, diğer pek çok şey arasında bir ayçiçeğinden tohum toplamaktır. Oyun ortamı tasarımı, her eylemi gerçeğe dönüştüren basit ama pürüzsüz 3D grafikler içerir. Bu oyunu şimdi indirin, birden fazla nesneyi çarpın ve en iyi şekilde memnuniyetin tadını çıkarın.

ASMR Studio 3D Öne Çıkanlar

Alictus ekibi bunu böylesine olağanüstü bir simülasyon oyunu yapmayı nasıl başardı? Bir dizi nefes kesici özelliğe sahip ASMR Studio 3D oyununu yarattılar. Oyun sadece nihai heyecan için tasarlanmıştır.

Heyecanlı Oynanış – bu oyunun konusu, oyuncuya tek bir amaç verir – her şeyi ezmek! Meyveleri hareketli bir taşıma bandında ezecek, bir bilgisayar klavyesini ve fareyi bir öğütücü ile yok edecek, ayçiçeği tohumlarını kesecek ve ayrıca baloncuklar patlatacaksınız. Daha da büyüleyici olanı, yapay altın dişleri olan bir adamın ağzından bir telefonu düşürme şansı! Ancak elinizi/parmaklarınızı incitmemeye dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde oyun sona erecek ve yeniden başlatmanız ve tekrar kazanmayı denemeniz istenecektir. Oyunu şimdi alın ve stresinizi şık bir şekilde azaltın!

Basit Kontroller – oyunun çok basit kontrollere sahip olduğunu fark edeceksiniz. Bir oyuncunun oyun kontrollerinde ustalaşmak için profesyonel bir oyuncu olması gerekmez. Örneğin, en sevdiğiniz renkle pürüzlü bir yüzeye püskürtmek için parmağınızı dokunmanız, tutmanız ve hareket ettirmeniz yeterlidir. Ayrıca, bir havuç doğramak istiyorsanız bıçağı tutup yukarı aşağı sürüklemeniz yeterli, bıçağı havucun içine sokun… Ayrıca bir parçayı ezmek için parmağınızla öğütücüye doğru tutup aşağı doğru itmeniz gerekiyor. Arayüzün üst kısmındaki başarı izleme çubuğu, her seviye için tamamlanma oranını gösterir. %100’e bastığınızda durun.

Crash Everything – bu oyun sizi en iyi ASMR oyunlarının dünyasına götürür. Birden fazla nesneyi ezecek ve getirdiği zevki hissedeceksiniz. Burada, öğütücüler, kırıcılar, stres çarkları, öğütücüler vb. gibi inanılmaz sanal ASMR araçlarıyla oynayacaksınız. Meyveleri, akıllı telefonları, atıştırmalıkları vb. ezeceksiniz. Ne kadar çok oynarsanız, o kadar çok eşya çarparsınız. Bu oyunu şimdi cihazınıza yükleyin ve kendinizi her zaman tatmin edici ASMR konseptlerine bırakın.

asmr studio 3d mod apk download latest version

Epic 3D Graphics  – oyun, oyun ortamının en iyi biçimini ortaya çıkaran süper harika 3D grafiklere sahiptir. Çarpma ve taşlama öğeleri de dahil olmak üzere oyunun eylemleri çok yumuşak ve gerçekçi. Bu birinci şahıs bir oyun olmasına rağmen, oyun sırasında sadece eşyaları toplayan eli göreceksiniz.

Paylaşılabilir Videolar  – Oyun, kendi ASMR videonuzu oluşturmanıza ve bunu arkadaşlarınız, akrabalarınız veya sosyal medya takipçilerinizle paylaşmanıza olanak tanıyan bir özelliğe sahiptir. Neyse ki çıkış videosu, oyundaki gibi kusursuz bir HD çözünürlüğe sahip olacak.

ASMR Studio 3D Mod APK’sını İndirin Son Sürüm – Sınırsız Öğe

ASMR studio 3D mod APK ile sınırsız sayıda parçalanacak itiraza erişebilirsiniz. Oyunu şimdi indirin ve sunduğu heyecan verici oyunun tadını çıkarın.

Görüntüler

Yenilikler

Performance Improvements

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir