Argol App TV (Son Sürüm) – Ücretsiz Download

v2.6.8a

Argol App TV v2.6.8a (Son Sürüm) – Ücretsiz Download
Buradan İndir
4.8/5 Oylar: 45,874
Geliştirici
SD DEW
Güncellendi
2023
Boyut
28MB
Sürüm
v2.6.8a
Gereksinimler
4.4 and up
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Argol App TV, bu web sitesinin kullanıcılarının ücretsiz sürümlerde filmler, belgeseller ve televizyon şovları dahil olmak üzere çok çeşitli medya içeriğini izlemelerine olanak tanıyan dikkate değer bir uygulamadır. Bu, telefonlar, dizüstü bilgisayarlar ve masaüstü bilgisayarlar gibi taşınabilir elektronik cihazlarında izlemek istedikleri ancak bunun için ödeme yapmak istemeyen birkaç filmi olan kişiler için harika bir seçenektir. Aylık abonelik ücretlerinizden tasarruf etmenize yardımcı olmanın yanı sıra, bu uygulama televizyon ve film izleme deneyiminizi de geliştirecektir. 7 Haziran 2022 itibariyle SD ve DEW, Argol apk’sini geliştirdi.

Argol APK, film ve televizyon bölümlerini izlemenizi sağlayan ücretsiz bir akış uygulamasıdır. Kullanımı sadece bir adım gerektiren bir yayın hizmeti olduğu için bu uygulama ile spor haberlerinden filmlere ve şovlara kadar her şeyi izleyebilirsiniz. En sevdiğiniz filmleri ve televizyon programlarını istediğiniz zaman istediğiniz cihazda izleyebilirsiniz.

Argol App TV Hakkında

Hulu, Apple + Netflix ve Amazon Prime Video, şu anda mevcut olan en iyi bilinen akış hizmetlerinden yalnızca birkaçıdır. Bu uygulamaların tümü, bunları kullanmak için aylık veya yıllık abonelik ücreti gerektirir. Spora, filmlere ve televizyon programlarına daha fazla ilgi duyan birçok insan var.

Bu nedenle, bu hizmetlere abone olmak için aylık bir ücret öderler. Argol APK kullandığınızda 200’den fazla kanala erişiminiz olacak. Ücretsiz spor, film, şov, dizi ve belgesel izleyebileceğiniz yer.

Akış kullanıcıları, Asya, Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer pek çok kıta dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere çeşitli kıtalardan gelen yüzlerce kanala erişebilir. Bu web sitesinde verilen bağlantıyı takip ederek bu uygulamayı bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza kolayca indirebilirsiniz.

Başlamak için telefonunuzdaki ayarlar menüsüne gidin ve “bilinmeyen” kaynakların açık olduğundan emin olun. Uygulamayı yüklemek için tek yapmanız gereken dosyaya tıklamak ve ardından ekranda beliren yönergeleri takip etmek. Bundan sonra, o sırada izlemek istediğiniz herhangi bir canlı kanala erişebileceksiniz.

Bu uygulama, çocuklara kullanabilecekleri çok çeşitli eğitici ve eğlenceli kanallara erişim sağlar. Güney Amerika’dan en yeni filmleri veya televizyon programlarını izlemek için ödeme yapmanız gerekmeyecek.

Argol APK Özellikleri

Ücretsiz akış uygulaması: Kullanıcıların her ay abone olmasını gerektirmeyen ücretsiz bir uygulamadır ve şu anda indirilebilen hepsi bir arada bir çevrimiçi akış uygulamasıdır.

Canlı TV Kanalları: İnsanlar boş zamanlarında, yapacak daha iyi bir şeyleri olmadığında veya sadece izledikleri şeyle ilgilendikleri için spor, film ve televizyon programlarını izlemekten keyif alırlar.

Filmler: Argol APK’da bulunan filmlerden herhangi birini kendi evinizin rahatlığından ayrılmadan izleyebilirsiniz. İzleyebilmek için yeterince hızlı bir internet bağlantısına ihtiyacınız olacak.

Çocuk medyası: Çocuğunuzun ilgisini çekecek ve ilgisini çekecek programlar bulmak istiyorsanız Argol App Tv en iyi seçimdir.

Çözünürlük kullanılabilirliği: Uygulamanın sunduğu özelliklerden tam olarak yararlanabilmeniz için internet hızınızın yeterli olması gerekir. Her kanalda, çok çeşitli farklı çözünürlükler arasından seçim yapabilirsiniz.

Ek özellikler

  • Programlar istediğiniz yerde oynatılabilir
  • Eğlenmeniz için 200’den fazla canlı kanal mevcuttur
  • Küçük ve kısa videolar da burada aranabilir
  • belgeseller de mevcut
  • Uygulamada birçok kıtanın kanalı çalışıyor
  • Animasyon filmler de mevcuttur
  • Kayıt veya oturum açma gerekli değildir
  • kullanmak için güncellenmiş ve güvenli uygulama

Çözüm

Son olarak, bu kısa makalede Argol APK uygulamasının özelliklerine genel bir bakış sunulmaktadır. Düzenli olarak kullanmak için, bu web sitesindeki ücretsiz indirme bağlantısını bulun ve tüm harika özelliklerinden yararlanın. Uygulamayı Şimdi İndirin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir