Archero Hileli Mod APK (Sınırsız Para)

3.3.2
Archer Heroes!
APK indir
4.3/5 Oylar: 1,595,139
Geliştirici
Habby
Güncellendi
12 Ekim 2021
Boyut
92M
Sürüm
3.3.2
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Archero Hileli APK 3.3.2 (Sınırsız Para)

Archero Hileli Mod APK 3.3.2 (Sınırsız Para) Zindanlarda gezinmek ve içlerinde gizlenen canavarlarla savaşmak ister misiniz? Öyleyse Android için Archero APK uygulamasını indirin ve düşman ordularıyla savaşmaya başlayın!

Oyunun amacı, ölmeden önce mümkün olduğunca çok sayıda düşmanı ortadan kaldırmaktır. Her seviyede kademeli olarak ilerleyecek, ilerledikçe daha fazla para talep edecek ve yol boyunca karakterinizi ve silahlarınızı yükselteceksiniz. Her bölüm giderek daha zorlaşıyor, bu yüzden daha sonra daha zorlu rakiplerle yüzleşmek için cephaneliğinizi geliştirmek ve geliştirmek için gerekli zamanı ayırdığınızdan emin olun.

Oyunun düşmanları, zombilerden dev örümceklere, korsanlara ve aradaki her şeye kadar her şeyi içerir. Binlerce düşman ve üstesinden gelmeniz gereken engellerle, rakiplerinize karşı koymaktan ve onların üstesinden gelmekten asla bıkmayacaksınız. Oyun yüzlerce devam ettiği için oynamak için seviyelerin bitmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak

Archero Apk Download

Karakterinizi daha zorlu bir dövüş gücü haline getirmek için yüzlerce farklı beceriyi birleştirebilirsiniz. Para toplayarak ve yüksek bir sağlık seviyesini koruyarak mümkün olan en iyi becerileri ve silahları elde etmeye çalışın ve karakterinizin yeteneklerini hızla yükseltebileceksiniz.

Sekme yükseltmesi, mevcut en iyi erken yükseltmelerden bazılarını sağlar. Bu, atışlarınızın düşmanlar arasında sıçramasına izin verecektir; bu, özellikle oyunun başlarında, rakiplerin nispeten zayıf olduğu ve patronlara veya diğer zorlu rakiplere karşı olmadığınızda faydalıdır.

Archero Apk Oyunun bir başka iyi yanı ise, öldürdüğünüz her düşman için size biraz sağlık veren ve oyunu uzun vadede çok daha kolay hale getiren Bloodthirst’tir. Saldırı Hızı, rakiplerinize daha hızlı saldırmanızı sağladığı için de kullanışlıdır. Bu, özellikle aynı anda çok sayıda düşmana karşıysanız kullanışlıdır.

Bu yazımızı da okyun: Spotify Premium Apk

Archero Apk Lasted Version

Aynı görevlere takılıp kalmamak için ilerlemek istiyorsanız oyunu biraz tanımanız önemli. Eğer ölürsen, baştan başlaman gerekir, bu yüzden ölmemek her zaman idealdir.

  • Farklı rakipler tarafından gerçekleştirilen farklı saldırılara dikkat ettiğinizden emin olun. Rastgele değiller. Bazı rakipler yalnızca belirli bir şekilde ateş edecek ve bunu bilmek, saldırılarından etkilenmemenize yardımcı olabilir.
  • Tek bir düşmanı hedeflemek için hareketsiz durun. Hareketsiz kalırsanız, menzil dışına çıkana veya ölene kadar bir düşmanı hedef almaya devam edersiniz. Bunu, diğer düşmanlar tarafından dikkatiniz dağılmadan belirli bir düşmanı ortadan kaldırmak için kullanabilirsiniz. Yine de dikkat edin – eğer büyük bir düşman grubu tarafından suçlanıyorsanız, o zaman hareket etmeyi izleyebilirsiniz, böylece her zaman en yakın tehdidi ortadan kaldırabilirsiniz.
  • Şeytanın anlaşmasını kabul et. Bazen ‘şeytanın anlaşmasını’ üstlenme seçeneğiniz olur – bu bazen lehinize kullanabileceğiniz iyi bir yetenektir. İyiyse al, değilse bırak. En iyi kural budur.
  • Düşman ateşinden kaçmak için siper kullanın. Düşman ateşinden kaçınmak için haritadaki kayaları ve diğer engelleri kullanabilirsiniz – ancak mermilerini siperden geçirebilecek düşmanlara karşı dikkatli olun. Dikkatli ol ve iyi olmalısın.
  • Enerjiniz bitiyorsa, onu geri yüklemek için bir reklam izleyebilirsiniz. Evet, utanmadan yapılan bir şey ama her neyse, size oyunu yenmek için ihtiyacınız olan kaynakları veriyor.

Archero Mod APK – Sınırsız Can, Para 2021

Daha kolay ve daha epik bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız, düşmanları hızla yenmek için Archero APK Mod One Hit, God Mode’u indirmeniz yeterlidir.

Görüntüler

Yenilikler

- New social system - Clan; you can now: a. Make new friends b. Help others with Hatching c. Exchange Hero Shards, equipment and Jewels d. Get Clan Points to purchase rare items - New Normal Chapter 27 - Sky Castle - New Hero found in Clan - Gugu, a strong owl warrior - New Achievements - Fixed certain bugs