Appvn Apk İndir 2021

1.0.2
En popüler apk uygulamalarını indirebileceğiniz ücretsiz bir uygulama mağazası arıyorsanız Appvn sizin için en iyi seçenektir. Appvn APK, popüler uygulamaları ve oyunları ücretsiz olarak indirmenize ve yüklemenize izin verdiği için bir uygulama mağazasına benzer şekilde çalışır. Appvn APK Download Android cihazlar için, ücretsiz, profesyonel ve değiştirilmiş APK uygulamaları ve dosyalarını indirmek için en popüler online uygulama mağazalarından biridir. Appvn Android ile Android tabletiniz veya akıllı telefonunuz için en iyi ücretsiz popüler android oyunlarını ve en yeni ücretsiz android uygulamalarını kolayca indirebilirsiniz.
APK indir
3.7/5 Oylar: 311
Geliştirici
Raj Kumar Banshi
Güncellendi
July 17, 2019
Boyut
17M
Sürüm
1.0.2
Gereksinimler
4.1 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Appvn Apk İndir 2021

En popüler apk uygulamalarını indirebileceğiniz ücretsiz bir uygulama mağazası arıyorsanız Appvn sizin için en iyi seçenektir. Appvn APK, popüler uygulamaları ve oyunları ücretsiz olarak indirmenize ve yüklemenize izin verdiği için bir uygulama mağazasına benzer şekilde çalışır.

Appvn Nedir?

Android cihazınızdaki oyun mağazasından sıkıldınız mı? Android için Appvn App Store olarak bilinen Google Play Store’a bu alternatif ile çok sayıda Android uygulaması bulabilirsiniz.

Appvn, mobil içerikli sosyal bir topluluktur! Bu uygulama aracılığıyla bir dizi ünlü ve talep edilen uygulamayı bulabilir ve indirebilirsiniz. Dahası, bu sadece başka bir uygulama mağazası, ancak daha fazla esnekliğe ve oyun mağazasında resmi olarak mevcut olmayan çok çeşitli uygulamalara sahip.

Ancak, bu uygulamalar artık Oyun koruması için test edilmeyecek, bu nedenle herhangi bir 3. kişi üçüncü taraf uygulama mağazasından indirildiğinde bir uyarı ile gelecek. Bu uygulama mağazasının en önemli özelliği ücretsiz olarak indirilip kullanılabilmesidir.

Bu uygulama mağazasının avantajı, oyun mağazasını sürekli olarak yeni geliştirilen trend uygulamalarla güncellemesidir.

Appvn APK

Appvn, uygulamaların ve oyunların ücretsiz, ücretli ve değiştirilmiş sürümlerini sunan bir Android uygulama mağazasıdır. Basit ve çekici bir kullanıcı arayüzüne sahiptir, böylece müşteriler aradıklarını bulmak için her aşamada kolayca gezinebilirler.

Appvn APK, en popüler crack video oyunlarını içerir. Bu uygulama mağazasından herhangi bir uygulamayı indirmek için bir hesap oluşturmalısınız. Kayıt işlemi iki dakikadan az sürer ve sunucular son derece duyarlıdır. Basitçe bir hesap oluşturun ve istediğiniz uygulamayı indirin.

Android için Appvn APK İndir

Appvn APK Download Android cihazlar için, ücretsiz, profesyonel ve değiştirilmiş APK uygulamaları ve dosyalarını indirmek için en popüler online uygulama mağazalarından biridir. Appvn Android ile Android tabletiniz veya akıllı telefonunuz için en iyi ücretsiz popüler android oyunlarını ve en yeni ücretsiz android uygulamalarını kolayca indirebilirsiniz.

Appvn ayrıca önceden kaydedilmiş android oyunlarını ve diğer çeşitli uygulamaları Android cihazlarda gerçek zamanlı olarak indirmenize ve güncellemenize olanak tanır.

Appvn iOS App Store, (iPhone, iPad ve Mac) dahil olmak üzere tüm iOS cihazları için çok çeşitli ücretsiz oyunlar, uygulamalar ve yazılımlar sunar. Appvn iOS, Vietnam, Brezilya, Hindistan ve dünya çapındaki diğer birçok ülkede en popüler üçüncü taraf uygulama mağazasıdır.

Appvn, Apple App Store’da bulunmayan birçok uygulamaya sahiptir.

PC İçin Appvn

Android uygulamaları dünyasında, Appvn PC en iyi üçüncü taraf uygulama mağazasıdır. Appvn APK ayrıca Android, iOS ve PC için de mevcuttur! Appvn uygulama kitaplığı, favori uygulamalarınızı, oyunlarınızı ve e-kitaplarınızı aramanıza olanak tanır.

Bu program, herkesin premium uygulamalara ücretsiz erişmesini çok kolaylaştırır. Çünkü Appvn App Store’un tüm uygulama ve oyunlarını indirmek ve oynamak ücretsizdir. İstediğiniz tüm uygulamaları ve oyunları iPhone’unuza ücretsiz olarak indirin ve kullanın.

PC’ye Appvn nasıl indirilir ve kurulur

  • Öncelikle Bluestacks Android Emülatörünü indirip yüklemelisiniz.
  • Bluestaks Emulator’ı yükledikten sonra, Appvn APK dosyasını almak için HileliPc.com üzerinde verilen bağlantıya tıklayın.
  • Dosyayı İndirilenler klasöründe bulduktan sonra Emulator kullanarak açın.
  • Uygulamayı yükleyin ve keyfini çıkarın.

 

Görüntüler

Yenilikler

NEW VERSION 1.0.2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir