Apex Racing Apk İndir – Hileli Android Oyun

1.1.1
Apex Racing APK dosyasını İndir bağlantısını arayarak yüklemek isteyen oyun severler için Hileli Pc olarak güncel sürümü sizlerle paylaşıyoruz. 2022 yılında en son sürümü apk dosyasını arayan kullanıcılar için detaylı bir yazı hazırladık. Apex Racing Apk İndir ile ilgili para hileli mod dosyasını indirmek için siz değerli kullanıcılarımıza yardımcı olacak bir inceleme yazısı hazırladık. Yazımızın devamında oyun ile ilgili deyatlı bilgilere ulaşabilirsiniz.
APK indir
3.6/5 Oylar: 1,481
Geliştirici
Apex Games LLC
Güncellendi
April 14, 2022
Boyut
66M
Sürüm
1.1.1
Gereksinimler
8.1 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Apex Racing APK dosyasını İndir bağlantısını arayarak yüklemek isteyen oyun severler için Hileli Pc olarak güncel sürümü sizlerle paylaşıyoruz. 2023 yılında en son sürümü apk dosyasını arayan kullanıcılar için detaylı bir yazı hazırladık. Apex Racing Apk İndir ile ilgili para hileli mod dosyasını indirmek için siz değerli kullanıcılarımıza yardımcı olacak bir inceleme yazısı hazırladık. Yazımızın devamında bu online oyun ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Apex Racing oyunu için gerekli olan Android ve IOS platformlar için gerekli apk dosyalarını ücretsiz olarak indirme şansını kaçırmayın. 

Apex Racing Apk

Apex Racing Apk İndir

Apex Racing APK, SBK Games tarafından oluşturulan mobil platformlar için bir yarış oyunudur. 100 Milyondan fazla indirme ile popüler olan oyun hiç bitmeyen şehir ve otoyol trafiğine sahiptir. Çarpışmadan ilerlemeli, trafikte arabaları sollamalı ve oyunun görevlerini tamamlamalısınız. Apex Yarış oyununda taşıyıcı modu, sonsuz mod, zaman modu, serbest mod ve çok oyunculu mod gibi çeşitli eğlenceli modları bulacaksınız.

Apex Racing Apk İndir (2022) – Para Hileli Mod

Mobil platformdaki en gelişmiş sonsuz trafik oyunlarından biri olan Apex Racing APK, sadece araba seçimleriyle değil kendisini diğer araba yarışı oyunlarından farklı kılan bir çok özelliğe sahip. Oynanışı ve atmosferi ile herkesin hayran olduğu bir oyun. Ayrıca oyunda, sabah, gün batımı ve gece gibi zaman çizelgeleri ile tek yönlü veya iki yönlü trafik akışları da vardır. Oyuncunun gerçekçi bir araba sürüş deneyimine sahip olması için gereken her şeyi içerir.

Apex Racing oyunu ile çok oyunculu oyunlara katılın. Sonuç olarak, dünyanın her yerinden arkadaşlarınız veya oyuncular ile rekabet ortamı bulun. Ayrıca gerçek hayatta yapamayacağımız ya da korktuğumuz her şeyi özgürce yapabiliriz.

Oyunu ilk defa oynamak için giriş yaptığınızda etkileyici yarış arabalarından oluşan bir koleksiyon karşısında şaşkına döneceksiniz. Her arabanın bir görünümü vardır ve hedeflere ve yarış kriterlerine bağlı olarak; doğru olanı seçmelisiniz. Rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu arabalar ilgilerini artırmak için görünümlerini değiştirebilirsiniz.

Apex Racing Nedir?

Apex Racing apk sizi tarihi yarışlara davet ediyor ve hız kralı olarak bilinen yarışçı siz olabilirisiniz. Apex Racing populer bir yarış oyunudur; oyuncular, yarışlara katılırken özelliklerini oynadıkça keşfedecekler. Aynı zamanda, engellerle karşılaştığınızda daha temel bilgilere ve becerikli yol tutuşuna sahip olursunuz. Ayrıca açık uluslararası yarışlara hizmet etmek için heyecan verici yükseltmeler alacaksınız.

Apex Racing Nedir?

Her yarışta karşılık gelen sayıda puan olacaktır ve kazanmak için bu puanları geçmeniz gerekir. Bu ortak zorluklardan biridir ve durumları ustaca ele alırsanız kazanabilirsiniz. Bir sonraki tura bilet kazanacak ve uluslararası yarışlara dokunma fırsatına sahip olacaksınız. Arabalarınızı daha özel hale getirmek ve daha fazla izlenim bırakmak için yükseltmeniz yardımcı olacaktır.

Özellikler

-Çevrimiçi çok oyunculu
-Zaman saldırısı
-Drift zorlukları
-Küresel skor tabloları
-Gerçek dünya parkurları ve yolları(Ebisu Minami, Angeles Crest Otoyolu, vb.)
-Aerodinamik etkiye sahip özelleştirilebilir vücut parçaları
-Araç süspansiyonu ve performans ayarı
-Çevrimiçi sohbet sistemi

Apex Racing APK İndir (Son Sürüm)

Apex Racing APK İndir, oyunun en son sürümünü Android cihazınıza kolaylıkla yüklemenizi sağlar. Yabancı web sitelerinde yayınlanan para hileli mod olarak paylaşılan dosyalar oyunculara güvenli olamayan dosyaları indirme paylaşımları yapılmaktadır. Bu yüzden, oyuncuların oynaması için gerekli dosyaları Google Play Store’dan indirmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Yabancı kaynaklar tarafından verilen para hileli mod APK dosyalarını kullanıcıları dolandırmak amacıyla oluşturulduğuna inanılmaktadır. İçine yerleştirdikleri kötü amaçlı yazılımlarla, oyuncuların kişisel bilgilerini çalmaya çalışıyorlar. Bu yüzden hileli pc üzerinden verilen Apk İndir bağlantısına tıklayarak Android ve İOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirin.

Görüntüler

Yenilikler

-Smoother gameplay

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir