Apex Legends Mobile Mod Apk İndir

Varies with device
Apex Legends Mobile, Respawn Entertainment (Titanfall serisinin geliştiricileri) tarafından geliştirilen ve silahlarla dolu bir adada 60'a kadar oyuncuyu birbirine düşüren bir battle royale oyunudur.
APK indir
0/5 Oylar: 0
Geliştirici
ELECTRONIC ARTS
Güncellendi
April 22, 2021
Boyut
Varies with device
Sürüm
Varies with device
Gereksinimler
Varies with device
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Apex Legends Mobile Beta sürümü başladı. Hindistan ve Filipinler’deki oyuncular, bu oyunu hem Android hem de iOS oyuncularına küresel olarak genişlemeden kısa bir süre önce oynadı. Eğer bir Android cihaz kullanıyorsanız, APK’yı indirebilir ve bu oyunu çok yakında deneyimleyebilirsiniz.a

Apex Legends Mobile: PUBG Kadar Değerli bir Alternatif mi?

Apex Legends Mobile, EA tarafından PC, Xbox One ve PS4 veya daha doğrusu Respawn olmak üzere üç platformda ücretsiz olarak yayınlanan battle royale oyununa sahip birinci şahıs nişancı oyunudur. Bu oyun, EA’nın ilk kez bir Battle Royale oyunu geliştirdiği için çok fazla şüphe aldı. Ancak Apex Legends Mobile’ın şaşırtıcı derecede iyi bir oyun olduğu gerçeği. Kanıt, üç gün sonra oyunun 10 milyon oyuncuya ulaştığıdır. Ne etkileyici bir sayı! Ancak, oyunun Fortnite veya PUBG Mobile kadar başarılı olabileceğini doğrulamak için daha fazla zamana ihtiyacımız var.

Apex Legends PC/Konsol versiyonu güzel grafikler, harika oynanış, iyi denge, oyuncular arasında kolay iletişim gibi avantajlara sahiptir. Bir haftalık lansmanın ardından oyunun oyuncu sayısı 25 milyona ulaştı.

Apex Legends Mobile
Apex Legends Mobile

Bu başarı, EA’nın PUBG Mobile ve Fortnite Mobile gibi günümüzün en iyi battle royale oyunlarıyla rekabet etmek için mobil platformlarda oyunlar geliştirmeyi düşünmesine yol açtı, özellikle EA CEO’su Andrew Wilson şunları söyledi: “Bir çapraz platform oyununun gelecekte önemli bir faktör olduğunu düşünüyoruz ve mobilde daha fazlasını yapacağız… Apex Legends’ın nasıl geliştirileceği konusunda çalışmalara başlayacağız. mobil versiyonu ve ayrıca oyunun Asya’da iyi karşılanmasını bekliyorum… “.

Apex Legends Mobile bu yüzden doğdu.

Geleneksel bir battle royale ile karşılaştırıldığında birçok değişiklik

Titanfall evreninde geçen Apex Legends Mobile, Team Fortress 2 veya Overwatch gibi oyunlara biraz baharat katan bir battle royale oyunudur. Her maç, 20 takıma ayrılmış 60 oyuncudan oluşur. Mevcut sekiz efsaneden birini oynayacak ve hayatta kalan son takımı bulmak için iki takım arkadaşıyla koordine olacaksınız. Karakter öğesi, aynı türdeki oyunlarla Apex Legends Mobile’ın farkıdır. Her karakterin aşağıda bahsedeceğimiz benzersiz bir yeteneği vardır, bu yüzden karakterinizi seçmek birçok benzersiz taktik açabilir, bu da oyunu daha çekici ve öngörülemez hale getirebilir.

apex legends mobile apk
apex legends mobile apk

Bu ilk versiyon olmasına rağmen, kontroldeki gecikmeyi pek hissetmiyorum. Her şey çok esnek ve pürüzsüz, Titanfall gibi duvarda koşamayacağınız tek şey. Çok çeşitli bir battle royale oyunudur, oyun ip sallamanıza, duvarların üzerinden atlamanıza ve yamaçlarda kaymanıza izin verir. Takımınız maalesef dezavantajlı durumdaysa ve kaçmak istiyorsa, bu durumda kaçışın en etkili yolu yokuş kaymasıdır. Yukarıdan yere atlarken asla HP kaybetmeyeceğinizi bilmek önemlidir. Yani 20. kattan rahatça atlayabilir ve yine de güvende olabilirsiniz.

Battle Royale öğesi oyunun başlarında aynı kalır. Siz ve diğer 59 oyuncu bir uçaktan haritaya atlarsınız. Bir başlangıç ​​yeri seçmek, maça yaklaşımınızı büyük ölçüde etkiler. Bundan sonra, tüm düşmanlarla yüzleşmeye hazır olmak için gerekli ekipmanı, silahları ve zırhı hızlıca bulmanız gerekiyor. Ekibiniz kazanmak istiyorsa ekip çalışması şarttır, geliştirici de buna katılıyor. Bir maçta, takım arkadaşınız düşmüşse, pankartlarını zamanında alıp haritada belirlenmiş bir yere getirirseniz, onları yeniden diriltme şansınız var.

Oyunda Bulunan Sekiz Karakter

Apex Legends Karakterleri
Apex Legends Karakterleri
  • Bangalore (Gerçek adı: Anita Williams, 35): O mükemmel bir asker. IMC kuvvetine katılan 5 kardeşli bir ailede dünyaya geldi, özel dövüş yeteneğini hızla ortaya çıkardı ve bu kuvvetteki en iyi asker oldu. Anita’nın ana silahı bomba atar, esnek hareket etme yeteneğine ve nihai beceriye sahiptir: hava kuvvetlerinden bombalamak için destek çağrısı.
  • Bloodhound: Bu karakter hakkında çok fazla bilgi yok. Bu, izi takip etme ve saklanan oyuncuları koklama yeteneğine sahip olan karakter, nihai beceri olan Beast of the Hunt. O gerçek bir kana susamış avcıdır.
    Kostik (Gerçek adı: Alexander Nox, 48): Humbert Labs’deki en iyi bilim insanı, zehirli gaz kullanımı konusunda uzman. Tüm becerileri Nox ile ilgilidir, tuzaklar ve el bombaları oluşturmak için Nox kullanmayı sever.
  • Cebelitarık (Gerçek adı: Makoa Cebelitarık, 30): Kibar bir insandır ve başkalarına yardım etmeyi sever. Bu, Makoa’nın yeteneğinde müttefikleri korumak ve kendini korumak için bir kalkan oluşturma olarak gösterilir.
  • Lifeline (Gerçek adı: Ajay Che, 24): Cebelitarık takımın kalkanı ise Lifeline takım doktoru sayılabilir. LOL’deki Soraka ve Zilean gibi, Lifeline da AOE’yi iyileştirme ve müttefiklerini canlandırabilme yeteneğine sahip ve bir sürü gerekli ilacı var.
  • Serap (Gerçek adı: Elliott Witt, 30)
  • Pathfinder (İsim: MRVN, yaş: Bilinmiyor): Bu robot, uzun mesafe atlama ve ekibin arazide kolayca hareket etmesine yardımcı olmak için bir kanca teli oluşturma yeteneğine sahiptir.
  • Wraith: Şu anda oyunun tek cadısı. Gizli kalma, tehlikeyi tespit etme ve özellikle tüm ekibin herhangi bir yere hızla hareket etmesi için bir kısayol oluşturma yeteneğine sahiptir.

Apex Legends Mobile, Respawn Entertainment (Titanfall serisinin geliştiricileri) tarafından geliştirilen ve silahlarla dolu bir adada 60’a kadar oyuncuyu birbirine düşüren bir battle royale oyunudur. Takımlar üçer kişilik üç gruba ayrılır ve kalan son grup kendilerini şampiyon ilan eder.

Apex Legends Mobile, inanılmaz kontrollere sahiptir. Dikey ortamlarda koşabilir, duvarlara tırmanabilir, yerde kayabilir, bir konumdan diğerine uçabilir, kancalar ve ipler kullanabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Mevcut çeşitli karakter türleri, her takımın üyelerinin birbirini mükemmel şekilde tamamlamasına izin verir. Gibraltar gibi karakterler inanılmaz savunma kalkanları oluşturabilir ve Wraith gibi karakterler boyutsal portallar oluşturabilir. Hemen hemen her zevke uygun karakterler bulabileceksiniz.

Yeni harita,Yeni oyun

Apex Legends Harita
Apex Legends Harita

Bu makaleyi hazırladığım sırada, Apex Legends Mobile’ın yalnızca bir haritası var, Kings Canyon. Genel olarak, alanı 60 oyuncu için yeterlidir. Tasarım açısından Kings Canyon, çok çeşitli manzaralar ve çeşitli arazilerle tasarlanmıştır. Bir fabrikadaki eşyaları yağmalayabilir, yüksek bir binaya su çulluğu atabilir ve ardından kaçmak veya savaşta yanmış bir ormanda savaşmak için aşağı atlayabilirsiniz. Ayrıca, oyuncuların benzersiz taktikler bulabilmeleri için birçok mağara, orman, tepe var.

Oyun Tasarımı

Apex Legends Mobile, dokunmatik ekran için özel olarak tasarlanmıştır, sanal tuşlar kontrollü ve düşünceli bir optimizasyona sahiptir. Yayıncının oyuna gönderdiği en gelişmiş teknolojileri deneyimleyebilirsiniz.

Apex Legends Mobile Nasıl İndirilir?

Apex Legends Mobile Apk dosyasını indirip kurulum yapın. Apex Legends Mobile oyun keyfini yaşayın.

Oyun oynadıkça ortam küçülür, tıpkı diğer tüm battle royale‘lerde olduğu gibi, bu yüzden rakiplerinizle karşılaşmanız beklenir. Gerçekte ortam, sürekli hareketi ve doğrudan yüzleşmeyi teşvik etmek amacıyla yaratıldı.

Android için Apex Legends Mobil APK İndir

Apex Legends Mobile, grafikler ve oynanış açısından PUBG ve Fortnite gibi popüler oyunlarla olumlu bir şekilde karşılaştırılan muhteşem bir battle royale oyunudur. Saatlerce bu oyuna dalacaksınız.

Apex Legends Mobile APK ile ilgili en son haberleri takip etmek için HileliPc.com’u her gün takip edin. Oyunun Android sürümü resmi olarak yayınlanır yayınlanmaz indirme bağlantısını güncelleyeceğiz.

[xyz-ips snippet=”2kelime”]

 

Görüntüler

Yenilikler

Apex Legends Mobile, Respawn Entertainment (Titanfall serisinin geliştiricileri) tarafından geliştirilen ve silahlarla dolu bir adada 60'a kadar oyuncuyu birbirine düşüren bir battle royale oyunudur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir