Android Telefonlar İçin Xtreme Drift 2 Apk

2.2
Yarış oyunu Xtreme Drift 2'ye bakıldığında, yayıncı Game Loft'un ürünü Asphalt 8, belki de aklınıza gelebilecek en iyisidir. Asphalt 8, harika grafik arka planı ve eğlenceli oynanışı nedeniyle topluluğun en popüler yarış oyunu haline geldi. Mevcut en gerçekçi drift oyununda xtreme drift 2 yarışını deneyimleyin. Bu eğlenceli yarış oyununa sahip olmak için sitemiz üzerinde bulunan Apk İndir bağlantısına tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.
APK indir
4.5/5 Oylar: 45,791
Geliştirici
MehdiRabiee
Güncellendi
January 19, 2020
Boyut
51M
Sürüm
2.2
Gereksinimler
5.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Xtreme Drift 2 Hakkında

Yarış oyunu Xtreme Drift 2′ye bakıldığında, yayıncı Game Loft’un ürünü Asphalt 8, belki de aklınıza gelebilecek en iyisidir. Asphalt 8, harika grafik arka planı ve eğlenceli oynanışı nedeniyle topluluğun en popüler yarış oyunu haline geldi.

Öte yandan oyunun boyutu oldukça büyük, bu da eski çizgilere veya sınırlı alana sahip oyuncuların oynamasını zorlaştırıyor. Sonuç olarak, daha düşük kapasiteli ancak çekici olmayan Xtreme Drift 2 yaratıldı ve üretildi. Peki, rakiplerinizle daha hızlı rekabet etmeye hazır mısınız?

Bu oyunda arabalarla yarışmayı öğrenecek ve harika bir yarışçı olacaksınız. Uluslararası yarışmada resmi olarak yarışmadan önce sıkı antrenmanları tamamlamanız gerekir. Bu sistem sizi kilit görevlere maruz bırakacak ve bunları nasıl yapacağınız konusunda size yol gösterecektir. Alıştırma modunda İnce Katlama çizgilerini nasıl çalıştıracağınızı, frenleyeceğinizi, hızlandıracağınızı ve çalıştıracağınızı öğreneceksiniz.

Yeteneği edindikten sonra, oyuncular arasında heyecan verici bir rekabette rekabet edebileceksiniz. Oyunun her aşamasında, birinci veya üçüncü olmanız ve oyunun bazı kriterlerini tamamlamanız gerekir. Yarışı bitirdikten sonra bir bonus kazanacaksınız. Bunları aracınızın donanımını değiştirmek veya yeni bir araç satın almak için kullanın.

BMW, Lamborghini ve Audi, oyundaki dünyaca ünlü markalardan sadece birkaçı. Her otomobilin güçlü bir motoru ve hevesli olmanızı engelleyen çekici şekilleri vardır. Bununla birlikte, 400 km/s hıza ulaşarak kontrolü sorunlu hale getirirler.

Xtreme Drift 2 Oyun Kontrolleri

Oyun size hızlanmanıza yardımcı olacak iki gezinme düğmesi, katlanır bir Aralık ve kontrol mekanizmasındaki sol veya sağ gezinme düğmelerinde bir işlev düğmesi sağlayacaktır. Yüksek pozlama ve çevikliğe sahipseniz birçok avantaj elde edersiniz.

Xtreme Drift 2 Ana Özellikleri

  • Drift in the City (Gündüz/Gece) – 10 şarkı
  • Seçilebilecek dört farklı mod vardır (Drift, Yarış, Serbest Stil, Çoklu Oyun)
  • Otomobil davranışının her unsurunu simüle eden gerçekçi mekanikler – Sürülecek 30’dan fazla güçlü ve heyecan verici drift arabası
  • Araçlarınıza benzersiz boya işlemleri ve jantlar ekleyin.
  • 40 gerçekçi motor sesi – turboşarj, şanzıman ve lastik sesleri
  • Gerçekçi 3D görseller
  • Yavaş hareket sürüklenmesi

Xtreme Drift 2 Apk İndir

Mevcut en gerçekçi drift oyununda xtreme drift 2 yarışını deneyimleyin. Bu eğlenceli yarış oyununa sahip olmak için sitemiz üzerinde bulunan Apk İndir bağlantısına tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

Görüntüler

Yenilikler

Bugs fixed.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir