Android Telefonlar İçin Cube World APK İndir (Son Sürüm)

Cube World download,Cube World alpha,Cube World İndir,Cube World Sistem Gereksinimleri,cube world 2020,cube world uptodown,cube world free download,cube world android Cube World APK İndir seçenekleri kullanılarak oyunun en son sürümü indirilebilir ve cihazlarınıza yüklenebilirsiniz. Çılgınca popüler bilgisayar oyununun mobil versiyonuyla tanışın. Son zamanlarda oldukça ilgi gören ve mobil versiyonu aranmaya başlayan Cube World oyunu aşağıdan indirilebilir durumda. Ayrıca bilmeyenler için oyunun ayrıntılı açıklamalarını da vereceğiz. Daha fazlasını öğrenmek için oyun incelemelerimizi de okuyabilirsiniz. Cube World APK indir seçeneklerini kullanarak Cube World APK'yı Android telefonunuzda veya bilgisayarınızda ücretsiz olarak edinebilirsiniz.
Download
0/5 No votes
Report this app

Description

Cube World download,Cube World alpha,Cube World İndir,Cube World Sistem Gereksinimleri,cube world 2020,cube world uptodown,cube world free download,cube world android

Cube World APK İndir seçenekleri kullanılarak oyunun en son sürümü indirilebilir ve cihazlarınıza yüklenebilirsiniz. Çılgınca popüler bilgisayar oyununun mobil versiyonuyla tanışın. Son zamanlarda oldukça ilgi gören ve mobil versiyonu aranmaya başlayan Cube World oyunu aşağıdan indirilebilir durumda. Ayrıca bilmeyenler için oyunun ayrıntılı açıklamalarını da vereceğiz. Daha fazlasını öğrenmek için oyun incelemelerimizi de okuyabilirsiniz. Cube World APK indir seçeneklerini kullanarak Cube World APK’yı Android telefonunuzda veya bilgisayarınızda ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Cube World APK İndir

Cube World başlangıçta bilgisayarlarda piyasaya sürüldü, ancak oyuncu tabanı büyüdükçe Android ve iOS çalıştıran akıllı telefonlara taşındı. 2019 yılında Picroma’nın bizlerle paylaştığı oyun üzerinde çalışmaya devam ettiği ortaya çıkmıştı. Şimdilik Cube World’ün mobil versiyonunun yolda olduğunu duyanlar, Cube World APK alternatiflerini araştırmaya başladılar. Nedense uygulama mağazalarının bu oyunu Macera oyunu yerine Aksiyon oyunu olarak yayınlayacağına inanıyoruz, bu bir macera oyunu olsa da. Buna ek olarak, oyun çok çeşitli aktiviteler ve eğlence seçenekleri sunarak oyunun çevrimiçi izleyicileri arasında topluluğu teşvik eder.

Cube World APK İndir
Cube World APK İndir

Cube World APK indir uygulaması ile oynamaya başladığınızda, kendiniz için bireysel bir karakter oluşturmanız istenecektir. Bundan sonra, yarattığınız karakteri sanal maceralara çıkmak için kullanabileceksiniz. Oyuna aşina olmayanlar için aşağıda tam olarak açıklamaya çalıştık. Sağlanan en son indirme bağlantılarını kullanırsanız hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

 • Sınıflar Warrior, Ranger, Mage ve Rogue’u içerir.
 • Kaçmak, nişan almak, kombolar, özel beceriler ve daha fazlası bu oyunda aksiyona dayalı savaşın bir parçası.
 • Devam ediyor gibi görünen, prosedürel olarak oluşturulmuş bir fantezi dünyasını keşfedin.
 • Sanal 3B dünya haritasını kullanarak bir sonraki seyahatiniz için bir güzergah oluşturun. Haritayı kaydırarak ve yakınlaştırarak bir sonraki durağınızı bulun!
 • Dünyada bulunan yaygın eşyalardan silahlar, zırhlar, iksirler, iksirler, yiyecekler ve diğer eşyaları yapın.
 • Binekler, sizin için savaşan düşman evcil hayvanlarından evcilleştirilebilir.
 • Doğrusal olmayan hedeflerle açık dünya oyunu. Antik zindanları keşfederken bulmacaları çözün, yerlilere yardım edin ve korkunç canavarlarla savaşın. Her şey sana bağlı!
 • Algoritmaların kullanımıyla oluşturulan bilgileri keşfederek eski ve büyülü uygarlıklar ve büyülü eserler hakkında bilgi edinin.
 • Seviye atlamak ve yeteneklerinizi geliştirmek için nadir sihirli eserler toplayın.
 • Mallara harcamak için altın kazanın veya kartalla yeni topraklara yolculuk yapın.
 • Ganimet bulmak, görevleri tamamlamak ve zindanları temizlemek, Cube World’ün benzersiz arazi başına ilerleme sistemi ile daha ödüllendirici ve heyecanlı hale getirildi.
 • Yelkenlinizle gökyüzüne veya planörünüzle okyanuslara çıkın.
 • Keşfetirken bulabileceğiniz sihirli öğeleri kullanarak gizli alanlara erişin.
 • Tek başınıza gidebilir veya coop-online-multiplayer’da bir grup insanla oynayabilirsiniz.

İlgilendiğiniz sürece bu sayfayı Cube World APK İndir seçenekleriyle güncel tutacağız. Oyun veya mekaniği hakkında herhangi bir sorunuz varsa lütfen yorumlar bölümünü kullanın. Ayrıca herhangi bir hata veya sorunla karşılaşırsanız bize bildirmeyi unutmayın.

Comments closed.