Android Platformlar İçin Sonic.exe APK İndir

1.00
Bağlantıları İndir

Android Platformlar İçin Sonic.exe APK İndir APK nasıl kurulur?

1. Android Platformlar İçin Sonic.exe APK İndir APK  dosyasını indirin.

2. Sonra Apk Dosyasını Yükleyin

3. Açtıktan Sonra

4. Ve oynamanın keyfini çıkarın

Geri git
4.5/5 Oylar: 5,489
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Merhaba oyun severler, Ücretsiz oyun hilelerini ve en popüler ve  Android apk oyunlarını indirebileceğiniz hileli pc.com’a hoş geldiniz. Popüler oyun Sonic.exe APK kullanıcılar arasında android destekli cihazlar için sayıca fazla bir şekilde araştırılmaya başlandı. Biz de sizler için 2022 yılına özel  Sonic.exe APK uygulamasına ait en son sürüm dosyasını indir ile bu eğlenceli oyunun heyecanını yaşamaya başlayın. Android ve iOS platformlarında da oynanan bu oyunu apk dosyasını hileli pc com üzerinden ücretsiz olarak indir. 

Sonic.exe Apk, Creepypasta isimli online korku oyunu türünün bir parçasıdır. … Bu video oyunu, franchise karakteri Sonic the Hedgehog etrafında dönmektedir.

Android ve iOS için Sonic.exe nasıl indirilir ve kurulur?

  1. Sonic.exe APK dosyasını indirmek ve yüklemek için hilelipc.com’a girin .
  2. Telefonunuzu/tablet bilgisayarınızı Sonic.exe APK dosyasını Android cihazınıza kurun.
  3. “Telefonunuz, güvenlik için yetkisiz kaynakların uygulama indirmesini ve yüklemesini önleyecek şekilde ayarlandı” uyarasına izin verin.
  4. Oyunun kurulumunu gerçekleştirin.
  5. İyi Oyunlar.

Bu yazımızda Sonic.exe APK ile ilgili bilgileri sizlere anlatmaya çalıştık. Tüm yazımızı okuduktan sonra çeşitli eğlenceli ve harika özelliklere sahip olan Sonic.exe mod APK dosyasını sitemiz üzerinden verilen bağlantıdan indirebilirsiniz. Oyunu indirme ile ilgili sorun veya sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir