Android için Sniper 3D Mod APK Sürümü İndir (Sınırsız elmas, para, mücevher ve enerji)

3.37.9
Sniper 3D Mod APK ile dünya çapındaki suç savaşına katılırken, düşmanları uzaktan ortadan kaldırın. Savaş keskin nişancı eğitimi ve taktikleri, askerlik hizmetinin en heyecan verici unsurlarından biridir.
APK indir
4.3/5 Oylar: 14,903,087
Geliştirici
Fun Games For Free
Güncellendi
4 Ekim 2021
Boyut
135M
Sürüm
3.37.9
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Sniper 3D Mod APK ile dünya çapındaki suç savaşına katılırken, düşmanları uzaktan ortadan kaldırın. Savaş keskin nişancı eğitimi ve taktikleri, askerlik hizmetinin en heyecan verici unsurlarından biridir.

sniper 3d apk
sniper 3d apk

Çok samimi ve merak uyandıran bir kavram, gizli olma ve ortadan kaldırılacak bir hedefi hedefleme fikridir. Keskin nişancılar arasındaki ortak bir çekişme noktası, atış yaptıkları ana kadar hedeflerini tanımaya ve yargıç, jüri ve savcı olduklarını hissetmeye başlamalarıdır.
Şimdi aynı şeyi Sniper 3D apk ile mobilde de yaşayabilirsiniz. Terör saldırıları, rehin alma ve insan kaçakçılığı gibi durumlarda, küresel suç savaşının ön saflarında olacaksınız.

Bu yazımızı da okuyun: Brawl Stars Minecraft Apk 

İnanılmaz derecede doğru grafikler

Oyunun ultra gerçekçi 3D grafikleri, deneyimin en hemen göze çarpan yönlerinden biridir. Bu, oyunun genel zevkini arttırırken yoğunluğunu da arttırır.

Toplamda, kentsel bölgelerde, sahil beldelerinde, gökdelenlerde ve hayal edebileceğiniz başka herhangi bir yerde gerçekleşen yüzlerce görev var. Diğer şeylerin yanı sıra, gökten helikopterleri vuracak, zombi ordularını ortadan kaldıracak ve uluslararası dolandırıcıları ortadan kaldıracaksınız.

Sıkıcı, tekrarlayan birinci şahıs nişancı oyunları oynamak yerine, daha eğlenceli ve bağımlılık yapan bir şey deneyin. Esasen oyun, sizi dünyanın her yerine taşıyacak ve sizi her türlü dolandırıcıyla karşı karşıya getirecek şekilde can sıkıntısına destansı bir cevaptır.

Keşfedilecek yüzlerce seviye olduğu için oyun sizi saatlerce eğlendirecek. Ücretsiz deneme şimdi mevcuttur. Sniper 3D mod APK dosyasını indirerek sınırsız elmas, para, mücevher ve enerji elde edin.

Bu yazımızı da okuyun: Sniper 3D Assassin 2021 Apk

Sınırsız para, reklamsız modunu indirerek oyunu hızlandırabilir ve işleri çok daha ilginç hale getirebilirsiniz. Bu, işleri çok daha büyüleyici hale getirecek ve silahlarınız için en iyi yükseltmeleri hemen satın almanızı sağlayacaktır.

Nişan Oyunları Apk

Aksiyon dolu çok oyunculu bir FPS oyununa hazır mısınız? Sniper 3D apk ile eğlenceli bir çevrimiçi çok oyunculu FPS oyunudur. Bu eğlenceli çok oyunculu atış oyununda en büyük keskin nişancı suikastçısı olmak için çok oyunculu bir arenada ve lonca savaşında savaş. Online ve offline oyun seçenekleri ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde eğlenebilir ve oynayabilirsiniz.

Sniper 3D Mod APK İndir- Sınırsız elmas, para, değerli taşlar ve enerji

Oyunu daha heyecanlı hale getirmek ve en baştan silahlarınız için en büyük yükseltmeleri satın almak istiyorsanız, oyunu hızlandırmak ve işleri çok daha ilginç hale getirmek için Sınırsız para, reklamsız modunu indirin.

Görüntüler

Yenilikler

- Hata Düzeltmeleri