Android Cihazlar İçin Poppy Playtime APK İndir – Oyun İndir Club

2.23

welcome to poppy playtime horror game guide for fans
Download APK
4.3/5 Votes: 118
Developer
GoDeveloper
Updated
23 Ekim 2021
Size
11M
Version
2.23
Requirements
4.1 ve sonrası
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Poppy Playtime APK İndir – Oyun İndir Club– Sevdiğiniz bir korku oyunu arıyorsanız Poppy Playtime APK, Android oyun indir uygulamaları arasında olan bu uygulamayı ücretsiz olarak indirin. Oyun İndir Club

Poppy Playtime Apk Nedir?

Poppy Playtime, sıkı güvenlik önlemleriyle sizi bir fabrikanın içinden geçiren bir korku oyunudur. Labirenti andıran büyük binanın çeşitli bölümlerini keşfederken, sizi yok etmeye çalışacak korkunç canavarlarla karşı savaşın.

Bu canavarlarla savaşmaya ve fabrikadan kaçmaya ne kadar hazırsınız? Poppy Playtime Premium APK uygulamasını indirin ve oyunun keyfini çıkarın. Oyun Flyingca.Inc tarafından geliştirildi. Yayınlandığı ilk ay içinde 20.000’den fazla indirme ile dünya çapındaki hayranlardan büyük destek aldı.

Oyunun sizi ekrana bağlı tutacak ilginç bir konusu var. Daha da iyisi, 3 boyutlu grafikler ve son derece sürükleyici ses sistemleri kullanır. Bu nedenle, fabrikadan çıkış yolunu bulduğunuzda gerçeğe yakın bir deneyim yaşayacaksınız.

Poppy Playtime Oyunu Konusu

Bilmecelerle dolu bu korku macerasında hayatın için savaşmalısın. Gizli bir tesisi ortaya çıkaracağınız terk edilmiş bir oyuncak fabrikasına yerleştirileceksiniz. Ancak oyuncaklar intikam almanı bekliyor olacak, bu yüzden onlara yakalanmamaya çalış.

Kana susamış canavarlardan saldırılar almaya başladığınızda arsa kalınlaşır. Rolünüz keşfetmekten kendinizi savunmaya ve fabrikadan bir çıkış yolu bulmaya değişir. Fabrikada ne kadar derine inerseniz, macera o kadar korkunç hale gelir.  

Poppy Playtime Nasıl Oynanır?

Poppy Playtime indir ile köpek yavrusu karakterinizi kontrol etmenin ne kadar kolay olduğunu fark edeceksiniz. Karakterinizi ileriye taşımak için ekranınıza sürekli olarak basmanız yeterli olacaktır. Sadece durup bir şey almak istediğinizde durun.

Oyunu indirip başlattığınızda, Poppy Co’nun bir çalışanı tarafından anlatılan, anlaşılması kolay bir oyun açıklamasına sahip olacaksınız. Anlatım, şirketin bebek yapımında nasıl uzmanlaştığı ve fabrikanın çocuk eğlencesinde ne kadar kritik olduğu ile başlar.

Anlatımın ardından sıra size gelecek! Gizli konumlara erişmenize yardımcı olacak bazı gizli kodlar seçtiğinizden emin olun. Fabrikayı ne kadar çok keşfederseniz o kadar çok eğlenirsiniz.

Oyunun heyecan verici konusu sizi hayretler içinde bırakacak. Ön büro masaları, ağır makineler, televizyon setleri ve binada gezinmenize yardımcı olacak araçlar gibi benzersiz özelliklerle karakterize edilen geniş bir oyun alanına sahiptir.

Her zorlukla karşılaştığınızda, yaratıcı olmanız ve bir çözüm bulmanız gerekecek. Örneğin, açılması için gizli bir renk kombinasyonu gerektiren güvenli bir kapı elde edebilirsiniz. Bu durumda, etrafa bakmalı ve kombinasyonu elde etmenize yardımcı olabilecek ipuçlarını bulmalısınız.

Ayrıca, size yolunuzu engelleyen tüm öğeleri tutma ve yerinden çıkarma gücü veren kapma paketleri alabilirsiniz. Yakın manyetik paketler onu diğer görevleri tamamlamak için de kullanacak.

Poppy Playtime’ın Özellikleri

 • Gerçekçi Ses Sistemleri. Poppy Playtime şarkısı ve diğer ses efektleri oyuna hayat veriyor. Görevleri her tamamladığınızda, onu çok tatmin edici kılan eşlik eden ses efektleri alacaksınız. Canavarlar size saldırdığında daha da iyi oluyor! Saldırıyla birlikte gelen sesler kan donduruyor ve sizi bir an için korkutacak!
 • Ultra Yüksek Grafikler. Bu oyun, şirketi gerçek zamanlı olarak keşfetmenize izin veren üstün 3D grafikler kullanır. Oyunun tüm unsurlarını 3 boyutlu olarak görebiliyorsunuz, bu da oyun deneyiminizi önemli ölçüde iyileştiriyor. 
 • İlginç Büküm ve Dönüşler.

  Poppy Playtime oyunu indir çok akıllara durgunluk veren bir arsa ile geliyor. Poppy Company hakkında bir brifing aldığınız sakin bir şekilde başlar. Ancak, göreve başladığınızda tüm bu sakinlik kaybolacak. Fabrikadaki yürüyüşünüz belirsizlikler ve riskli durumlarla karakterize edilecektir. Ek olarak, daha fazla eğlence için gizli odaların kilidini açmak için gizli öğeleri kullanabilirsiniz.

 • Korku Oyunu. Bu oyun cesaretinizi test ediyor. Ürpertici alanlar ve çirkin canavarlarla karşılaşmanız muhtemel. Korkunç deneyim, özellikle canavarların saldırısına uğradığınız durumlarda sizi ürpertebilir. Bununla birlikte, oyun aynı derecede ilginç bir eğlence etkinliğidir. Poppy Playtime oynarken sıkılmayacağınızdan emin olabilirsiniz.  
 • Çok Oyunculu Özellik. Poppy Playtime APK indir size arkadaşlarınıza karşı rekabet etme şansı sunuyor. Oyunu arkadaşlarınızla çevrimiçi oynarken daha ilginç ve daha az korkutucu olacağından emin olabilirsiniz.

Dinamik Oyun Modları

Poppy Playtime APK, aşağıdakiler de dahil olmak üzere benzersiz zorluklarla farklı modlara sahiptir:

 • Normal Mod. Bu, yeni başlayanlar için en kolay moddur. Bu modda, canavarlar normal hızda hareket eder ve oyununuzu ilerletmek için ihtiyacınız olan tüm araçlar, ilaçlar, piller ve diğer öğeler için yeterli stoğunuz olur.
 • Kabus Modu. Bu mod zor ve daha korkutucu. Canavarlar daha hızlı hareket edecek ve beklenmedik bir şekilde ortaya çıkacak. Ek olarak, sınırlı pil, ilaç ve mühimmatınız olacak. Bu nedenle, elinizdeki araçları nasıl harcadığınız konusunda ekonomik olmalısınız.

Poppy Playtime APK İndir 

Poppy Playtime APK, Google Play Store’da mevcut değildir. Poppy Playtime oyununu ücretsiz indirmek istiyorsanız aşağıdaki adımları izlemelisiniz:

 • Telefonunuzun güvenlik ayarlarında Bilinmeyen Kaynaklardan indirmeleri etkinleştirin
 • İndirme yöneticinize (Android) erişin ve Poppy Playtime’a tıklayın
 • İndirme işlemi başlayacaktır. Tamamlandığında, ekranınızda görünen yükleme açılır penceresine tıklayın

Kurulumdan sonra oyunu açabilir ve heyecan verici oyun deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden verilen Apk İndir bağlantısını kullanarak Poppy Playtime Apk uygulamasını indirmenizin zamanı geldi. Bu nedenle, ücretsiz olarak bu harika oyun indir uygulamasıyla boş zamanınızın tadını çıkarın.

Bir binada hayatta kalmak ve kaçmak istiyorsanız, bugün Poppy Playtime’ı indirin ve benzersiz bir oyunun tadını çıkarın.

 

Images

Comments closed.