Android Auto Türkiye Apk [Son Sürüm]

Cihaza göre değişir

Android Auto, Google'ın otomobilinizi bir bilim kurgu filminden fırlamış geleceğin makinesine dönüştürmek için kullandığı resmi yazılımıdır. Android Auto arabanızı değiştirmez, ancak Android akıllı telefonunuzu ona sorunsuz bir şekilde bağlayabilir ve sürüş sırasında navigasyon, hatırlatıcılar, kişi listeniz ve ses kontrolleri gibi ihtiyacınız olan her şeye erişmenizi sağlar.
Download APK
4.3/5 Votes: 2,194,713
Developer
Google LLC
Updated
12 Ekim 2021
Size
Cihaza göre değişir
Version
Cihaza göre değişir
Requirements
Cihaza göre değişir
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Android Auto Hakkında

Android Auto, Google’ın otomobilinizi bir bilim kurgu filminden fırlamış geleceğin makinesine dönüştürmek için kullandığı resmi yazılımıdır.

Android Auto arabanızı değiştirmez, ancak Android akıllı telefonunuzu ona sorunsuz bir şekilde bağlayabilir ve sürüş sırasında navigasyon, hatırlatıcılar, kişi listeniz ve ses kontrolleri gibi ihtiyacınız olan her şeye erişmenizi sağlar.

Büyük otomobil üreticilerinin tümü bu yeni teknolojiyi benimsiyor. Şu anda Android Auto işlevselliği sunan yaklaşık otuz farklı otomobil üreticisi var.

Bence, Android Auto gerçekten yararlı bir yazılımdır. Fütüristik bir otomobil değil ama yine de oldukça şaşırtıcı bir yardımcı pilot.

Android Auto ile, sürüş sırasında uyanık, bağlı ve eğlenceli kalmanıza yardımcı olması için Google Asistan’ı kullanabilirsiniz. Android Auto, akıcı bir kullanıcı arayüzü, büyük düğmeler ve güçlü sesli işlemlerle sürüş sırasında favori uygulamalarınızı kullanmayı kolaylaştırır.

Başlamak için tek yapmanız gereken “Ok Google” demek.
• Bir sonraki konumunuza ulaşmak için gerçek zamanlı GPS navigasyonu ve trafik uyarılarıyla Google Haritalar veya Waze’i kullanın.
• Konumunuzu, tahmini varış sürenizi ve potansiyel tehlikeleri gerçek zamanlı olarak takip edin.
• Hiçbir randevuyu kaçırmamak için Google Asistan’dan takviminizde yaklaşan etkinliklere bakmasını isteyin.
En son haberleri takip edin ve takımınızın dün geceki maçı nasıl yaptığını görün.
• Yola odaklanmanızı sağlamak için sürüş sırasında telefonunuzda kişiselleştirilmiş bir rahatsız etmeyin mesajı ayarlayın.
• Telefon aramaları yapmak ve almak ve gelen aramaları basit bir dokunuşla yanıtlamak için Google Asistan’ı kullanın.
Ayrıca, SMS ve Google Allo gibi çok çeşitli mesajlaşma servislerinin yanı sıra Hangouts ve WhatsApp’ı kullanarak mesaj göndermek ve almak için Google Asistan’ı kullanabilirsiniz.
• Daha önce hiç olmadığı gibi, aracınızın bilgi-eğlence sisteminin kontrolünü elinize alın. Favori müziklerinizi dinlemek için Spotify, Pandora, iHeartRadio veya diğer favori medya uygulamalarınızdan herhangi birini kullanın. Diğer seçenekler arasında Google Play Müzik, Amazon Müzik, SiriusXM veya TIDAL – Yüksek Kaliteli Müzik Akışı bulunur. Uyumlu uygulamalar listesine çok daha fazla müzik ve podcast türü de dahildir.

Bu yazımızı da okuyun: HotStar MOD APK

Android Auto Türkiye

Android Auto’dan yararlanmak için telefonunuzda aktif bir veri bağlantısı olması gerekir.
Google’ın Android Auto’su artık 400’den fazla otomobil türünde kullanılabilir. Ekranınızın uyumlu olup olmadığını ve nasıl etkinleştirileceğini öğrenmek için kullanıcı el kitabınıza bakın veya aracınızın üreticisiyle iletişime geçin. Android Auto, telefonunuzu yüksek kaliteli bir USB bağlantısı aracılığıyla aracınıza bağlayıp ardından Android Auto uygulamasını başlatarak etkinleştirilebilir.

Android Auto Türkiye’de çalışıyor mu?

Şu an itibarıyla Türkiye dahil 36 ülkede daha erişilebilir olan Android Auto, araçların ve Android cihazların kablosuz veya yardımla kablosuz olarak bağlanmasına olanak tanıyor. 36 ülkeden bazıları artık Android Auto’yu desteklerken, diğerleri yakın gelecekte bunu yapacak.

Android Auto Apk İndir

Android Auto Türkiye Apk [Son Sürüm] uygulamasını indirmek için sitemiz üzerinden verilen Apk İndir bağlantısına tıklayarak indirin.

Learn more about Android Auto and compatible cars at http://android.com/auto
For support: http://support.google.com/androidauto
Get help from our community: https://productforums.google.com/forum/#!forum/android-auto

Images

What's new

• Improved Do Not Disturb functionality. • Dark mode on car UI is now independent from the phone. •Bug fixes and other Improvements. • We want to hear from you! Join the conversation in our community https://g.co/androidautocommunity

Video

Comments closed.