Amongus Apk İndir – Amongus İndir

2021.3.9
Amongus Apk bol aksiyon ve entrikanın olduğu eğlenceli bir oyundur. Android için Amongus apk indirin ve oynamayı başlayın.
APK indir
3.9/5 Oylar: 11,052,992
Geliştirici
Innersloth LLC
Güncellendi
11 Mart 2021
Boyut
102M
Sürüm
2021.3.9
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Amongus Apk bol aksiyon ve entrikanın olduğu eğlenceli bir oyundur. Android için Amongus apk indirin ve oynamayı başlayın. Uzayda seyahat ederken bir uzay gemisinin mürettebatını takip edin … sadece ölümcül bir davetsiz misafirin tüm mürettebatı yok etme niyetiyle gemiye sızdığını bulmak için!

Amongus Apk İndir Amongus Yükle

Amongus apk oyununda tüm olay örgüsü, çeşitli birimlerden oluşan bir uzay aracında geçiyor. İster çevrimiçi ister bilgisayara karşı olsun, yeni bir oyuna başladığınızda, diğer oyunculardan gizlenen mürettebat arkadaşı veya sahtekar rolü size verilecektir. Eğer sahtekâr iseniz, göreviniz arkalarından gizlice yaklaşarak ve öldür düğmesine basarak tüm mürettebatı ortadan kaldırmaktır. Ancak mürettebatın bir üyesiyseniz, sahtekardan uzak durmanız ve kim olduğunu bulmanız gerekecek … çok geç olmadan!

Apk Amongus Fre

Bunu yapmak için, tüm eylemin ardından, tüm oyuncularla, sahtekarın oyun sırasında gördüklerine dayandığını düşündükleri kişiyi tartışabilecekleri ve oylayabilecekleri bir sohbet odası açılır. Oyun sırasında oyuncular gemi odalarındaki bazı nesnelerle iletişim kurabilirler.

Genel olarak, ister arkadaşlarınızla ister dünyanın her yerinden yabancılarla oynuyor olun, Amongus fantastik bir çok oyunculu oyundur. Her oyunda uzay gemisine binin ve sahtekarlığı bulmanın heyecanını yaşayın!

Görüntüler

Yenilikler

Amongus Apk bol aksiyon ve entrikanın olduğu eğlenceli bir oyundur. Android için Amongus apk indirin ve oynamayı başlayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir