Among Us Hile Mod Apk

2021.4.2
Among Us, aksiyon ve gerilim dolu eğlenceli bir oyundur. Uzayda uçarken bir uzay gemisinin mürettebatına katılın. Among Us Apk  tüm eylem, çeşitli birimlerden oluşan bir uzay gemisinde gerçekleşiyor.
APK indir
3.4/5 Oylar: 11,570,267
Geliştirici
Innersloth LLC
Güncellendi
April 12, 2021
Boyut
155M
Sürüm
2021.4.2
Gereksinimler
6.0 and up
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Among Us  Mod Apk

Among Us Mod APK Son Sürümünü Android için şimdi ücretsiz indirin. Bunlardan biri, planlarınızı mahvetmeye kararlı bir sahtekar. Kim olabilir ki?

Burada bir şey yolunda değil. 10 kişiye kadar olan bir ekip, büyük bilinmeyene doğru yola çıkmak için uzay mekiğini inşa etmeye hazır. Ancak, grup içinde birkaç hain var. Savaşta diğerlerini öldürmeye teşebbüs etmeden önce ayıklanmaları gerekecek. Eğlenceli parti oyunu çılgınlığından kurtulabilir misin? Meydan okumaya hazır olup olmadığınızı görmek için Android için Among Us mod apk uygulamasını indirin.

Among Us, aksiyon ve gerilim dolu eğlenceli bir strateji oyunları arasında Google Playstore’da yerini aldı. Uzayda uçarken bir uzay gemisinin mürettebatına katılın. Among Us Apk tüm eylem, çeşitli birimlerden oluşan bir uzay gemisinde gerçekleşiyor. Among Us Hileli Mod apk dosyamızı indirip oyunun keyfini yaşayın.

Among Us, çok çekici bir çok oyunculu aksiyon rol yapma oyunu. Ünlü masa oyunu Kurtadam’dan esinlenen oyunun ana teması, uzaydaki bir grup astronotun takım çalışması, değerleri ve şüpheleri etrafında dönüyor.

Orada, astronotlar gemiyi fırlatmanın ve yörüngeden kaçmanın bir yolunu bulmalı. Ancak mürettebata onu öldürmek amacıyla birkaç katil katıldı. Astronotların kaderi ne olacak?

Among Us Apk Özellikleri

Kalkıştan önce, mekiği inşa etmek için yolculuğunuz sırasında garanti edilen özelliklere göz atabilirsiniz. Sakin ol, bu eklemeleri yapan bir sahtekar yok. Sadece birlikte okuyun ve bunun için daha sonra endişelenin…

  • Uzay mekiğinizi inşa etmek için her görevi başarıyla tamamlayarak oyunu kazanın. Veya tüm sahtekarları ayıklayabilir ve oyundan çıkarabilirsiniz.
  • Hainler her an planlarınızı sabote edebilir. Bu nedenle, tüm oyuncuların hızlı tepki vermesi ve mümkün olduğunca çabuk hareket etmesi gerekecek.
  • Yönetici haritası ve kameralar, tüm mürettebat arkadaşlarınıza göz kulak olmanıza yardımcı olacaktır. Herhangi bir sığınmacı belirtisini tespit etmek için sekmeleri tuttuğunuzdan ve her zaman tetikte olduğunuzdan emin olun.
  • Bir kez cesetler ortaya çıkmaya başlar. Hemen diğer oyuncularınızla iletişime geçin. Kanıtları tartışın ve mümkün olan en kısa sürede sahtekarların kim olduğunu bulmaya çalışın.
  • Bununla birlikte, diğer oyuncuların şüpheli faaliyetlerini veya davranışlarını tartışmak için toplantılar yapılabilir.
  • Bir karar karşılandıktan sonra, herhangi bir şüpheliyi çıkarmak için oy kullanabilirsiniz. Kimin kalacağını ve kimin gideceğini seçerken doğru kararlar verdiğinizden emin olun.

Daha fazla özellik tanık olmayı bekliyor. Ancak, bunları kendiniz bulmak için oyunu indirmeniz gerekecek.

Grafikler

Among Us mod apk grafikleri inanılmaz derecede sevimli ve oyun tarzı için iyi tasarlanmış. Ne de olsa bu, arkadaşlarınızla ve ailenizle keyifle oynanacak bir parti oyunudur. Her karakterin karakter modelleri, kendine özgü bir kişiliğe sahip olacak kadar benzersiz ve ayırt edilebilir. Karakterlerin ve ayarların tasarımına göre diğer oyunlardan Aramızda kolayca ayırt edebilirsiniz.

Bununla birlikte, animasyonlar da bazı pürüzsüz görseller için bir araya geliyor. Oyun, nihai optimizasyon için 60 fps’de çalışabilir. Harita boyunca ilerleyin ve oyun boyunca iyi görünen ve iyi hissettiren kusursuz eylemler gerçekleştirin.

Sanat stilinin basit seçimiyle bile, herkes çabayı, yaratıcılığı ve hayal gücünü takdir edebilir. Daha önce belirtilmiş, bu bir parti oyunudur. Böylece, neşeli atmosfer, stilistik seçimleri mükemmel bir şekilde tamamlar.

Sonuç olarak, Aramızda oynamak için harika bir oyun ve yine de başkası oynarken izlemek için iyi bir oyun.

Among Us Hikayesi

Among Us’un hikayesi, mürettebatın gemiyi uzaydan fırlatmanın bir yolunu bulmaya çalıştığı yörüngedeki bir uzay aracında geçiyor. Ancak mürettebat arasında onu yok etmek için gemiye sızan sahtekarlar var. Gemiyi batırma, kargaşa ve bölünmeleri tetikleme ve hatta insanları öldürme yetenekleri var. Sonuç olarak, astronotların görevi, gemiyi batmadan önce terk etmek için kimliği belirsiz sahtekarları bulmaktır.

Çevrimiçi olarak veya makineye karşı yeni bir oyun başlatın ve size diğer oyunculardan gizlenen mürettebat arkadaşı veya sahtekar rolü atanacaksınız. Eğer sahtekâr iseniz, amacınız tüm mürettebatı arkalarından sürünerek ve öldür düğmesine basarak ortadan kaldırmaktır.

Werewolf oyununa neredeyse kesinlikle aşinasınız, bu yüzden Among Us oyunu için fazla söze gerek yok. Deneyimsiz oyuncular dışında, kuralları kavramak kolaydır. Hukuku öğrenmek savaşın sadece bir parçası olduğuna göre; aynı zamanda kolayca akıl yürütebilmeli, güveninizi doğru yöne koyabilmeli ve hatta bir katilseniz insanları yanlış yönlendirebilmelisiniz.

Aramızda, oyuncunun çok yönlülüğü ve olgunluğunun yanı sıra orta düzeyde bir yetenek gerektirir. Dahası, kurt adam benzeri oyunlar, bir grup arkadaşla oynandığında özellikle eğlencelidir. Çok eğlenecek ve birbiriniz hakkında çok şey öğreneceksiniz.

Among Us Mod APK – Tümünün Kilidi Açık

Hepsi bu kadar değil, Among Us Mod APK Android indirmesi parti masasına daha fazla özellik getiriyor. Atıştırmalıklarınızı tutun ve henüz içkinizi düşürmeyin, daha neyin dahil olduğunu tartışmadık bile.

Bu yüzden tereddüt etmeyin – hain giderek yaklaşıyor. Onlara her şeyi sabote etme ve herkesi öldürme planlarında başarılı olma fırsatı vermeyin. Her yaş için bağımlılık yapan ve eğlenceli parti oyununa başlamak için şimdi Android için Among Us mod apk indirin.

Among Us Hileli Apk İndir

Bunu başarmak için, tüm eylemlerden sonra tüm oyuncularla bir sohbet odası açılır ve burada sahtekarın oyun sırasında gördüklerine dayandığına inandıkları hakkında tartışabilir ve oy verebilirler. Oyun sırasında oyuncular, gemi odalarındaki bazı eşyalarla da iletişim kurabilirler. AmongUs oyundaki kısıtlamalardan  dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan kostümlerin, şapkaların, evcil hayvanların kilidi açık şekilde ulaşabilirsiniz.

Genel olarak, Among Us, ister arkadaşlarınızla ister dünyanın her yerinden insanlarla oynayın, fantastik bir çok oyunculu oyundur. Uzay gemisine binin ve her oyunda sahtekarlığı bulmanın heyecanını yaşayın! Mod Apk dosyasını Play Store ya da sitemiz üzerinden ücretsiz şekilde indirin.

Görüntüler

Yenilikler

Among Us, aksiyon ve gerilim dolu eğlenceli bir oyundur. Uzayda uçarken bir uzay gemisinin mürettebatına katılın. Among Us Apk  tüm eylem, çeşitli birimlerden oluşan bir uzay gemisinde gerçekleşiyor.

among us apk indir,
among us apk,
amongos apk,
among us hilesi,
among us hilesi apk,
among us indir apk,
apk among us indir,
among us apk hilesiz,
among us mod menü,
among us indir hileli,
among us kilitler açık,
among us mod indir,
amagon us apk,
among us hileli yükle,
hileli amung us,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir