Amanda the Adventurer Apk – Android 2022

1.0.1

Amanda the Adventurer Apk eski bir çocuk dizisinin bazı VHS videolarını izlediğiniz kısa bir korku oyunudur. Android ve pc platformlarında da oynanan bu oyunu apk dosyasını hileli pc com üzerinden ücretsiz olarak indir. amanda the adventurer mobile apk son sürüm ile 2022 yılında korku dolu anlar yaşamaya hazır mısın? 
Download APK
3.2/5 Votes: 86
Developer
SooVoo Pro Games
Updated
April 22, 2022
Size
107M
Version
1.0.1
Requirements
4.4 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Amanda the Adventurer Apk eski bir çocuk dizisinin bazı VHS videolarını izlediğiniz kısa bir korku oyunudur. Android ve pc platformlarında da oynanan bu oyunu apk dosyasını hileli pc com üzerinden ücretsiz olarak indir. Amanda the adventurer mobile apk son sürüm ile 2022 yılında korku dolu anlar yaşamaya hazır mısın? 

the adventurer mobile apk son sürüm

Amanda the Adventurer Hakkında

Amanda the Adventurer Mobile apk, cesur küçük bir bayan ve onun korkak koyun arkadaşı hakkında eski bir çocuk televizyon şovunu izleyip birlikte oynadığınız ürkütücü, küçük, korkutucu bir video oyunudur.

Amanda the Adventurer apk download oynaması yaklaşık beş dakika sürüyor, ancak büyüleyici görünen televizyon programını güçlü bir ürkütücü korku dozuyla bütünleştirme görevini iyi yapan müthiş bir küçük korku video oyunu.

 The adventurer mobile apk son sürüm ile oyun içerisidneki soruları bilerek yanlış yapmak ve Amada’nın yavaş yavaş öfkelendiğini görmek çok eğlenceli.

Amanda the Adventurer apk

Amanda The Adventurer apk, yeterince sinirlenirse gerçek renklerini ortaya çıkarabilecek masum bir animasyon figürü kılığına girmiş uğursuz bir canavardır.

Android ve iOS için Amanda The Adventurer Mobile nasıl indirilir ve kurulur?

  1. Amanda The Adventurer APK dosyasını indirmek ve yüklemek için hilelipc.com’a girin .
  2. Telefonunuzu/tablet bilgisayarınızı Amanda The Adventurer apk dosyasını Android cihazınıza kurun.
  3. “Telefonunuz, güvenlik için yetkisiz kaynakların uygulama indirmesini ve yüklemesini önleyecek şekilde ayarlandı” uyarsına izin verin.
  4. Oyunun kurulumunu gerçekleştirin.
  5. İyi Oyunlar.

Bu yazımızda Amanda The Adventurer apk ile ilgili bilgileri sizlere anlatmaya çalıştık. Tüm yazımızı okuduktan sonra çeşitli eğlenceli ve harika özelliklere sahip olan Amanda The Adventurer APK dosyasını sitemiz üzerinden verilen bağlantıdan indirebilirsiniz. Oyunu indirme ile ilgili sorun veya sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *