Age of War 2 Oyun İndir – Son Sürüm (2022)

1.6.2

Age of War 2 Oyun İndir - Son Sürüm (2022)- age of war 2 apk download- Age of War 2 apk-para,Age of War 2 indir..
Download APK
4.1/5 Votes: 78,611
Developer
Max Games Studios
Updated
February 23, 2021
Size
40M
Version
1.6.2
Requirements
4.4 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Merhaba arkadaşlar, bugün yine eğlenceli ve renkli grafiklere sahip bir strateji oyunu ile karşınızdayız. Bu yazımızda son günlerde trend oyunlar içerisinde olan Age of War 2 oyununa ait apk dosya bağlantısını paylaşacağız. Strateji oyunları oynamayı seviyorsanız, bu oyun mükemmel bir seçim olacaktır. Age of War 2 Apk oyununa ait en son sürüm dosyasını Android cihazınıza hemen indirin ve oyunun keyfini çıkarın. Ayrıca Age of War 2 download ile oyuna ait iOS sürümüne ait bağlantıyı da sahip olacaksınız.

age of war 2 indir

 

Age of War 2 Hakkında

Age of War 2 APK – Oyunculara Orta Çağ’a dönme şansı veren heyecan verici bir strateji oyunudur. Tercih etmek istediğiniz durumu seçin ve birden fazla rakiple savaşmak için oyuna girin. Cesur birimlerden oluşan güçlü bir ordu toplayın ve düşman topraklarını fethedin. Düşman saldırılarını önlemek için kaleyi savunma unsurlarıyla donatın. Yüksek kaliteli iki boyutlu grafikler, hayatta kalması son derece zor olan dinamik savaşların keyfini çıkarmanızı sağlar. Bir strateji geliştirin ve ardından kazanma şansınızı büyük ölçüde artıran savaş ilan edin.

Images

What's new

NEW SKINS:
- Let's Party: Outfit all your units with PARTY HATS and some fun effects when you defeat an enemy
- Age Of Spooky: Turns all of your units into spooky GHOSTS!

Performance:
- Updated some sound effects
- Many graphical and gameplay bug fixes, as well as performance updates to have the game run as nicely as possible on all devices
- Bug fixes to previous mode purchases

Video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *