Aero instagram APK İndir

v16.0.2
Aero Instagram APK Son Sürümü artık Android cihazlar için ücretsiz olarak indirilebilir. Bu program, ünlü Instagram sosyal medya platformunu kullanırken genel deneyiminizi geliştirecek.
Buradan İndir
4.8/5 Oylar: 10
Geliştirici
Aero Insta
Güncellendi
Jun 24, 2021
Boyut
45 MB
Sürüm
v16.0.2
Gereksinimler
Android 5.0+
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Aero instagram APK Son Sürümü artık Android cihazlar için ücretsiz olarak indirilebilir. Bu program, ünlü Instagram sosyal medya platformunu kullanırken genel deneyiminizi geliştirecek.

 NameAero Insta
 UpdatedJun 24, 2021
 Compatible withAndroid 5.0+
 Last versionv16.0.2
 Size45 MB
 MODNo MOD
 CategorySocial
 DeveloperAero Insta
 PriceÜcretsiz

Instagram’ı daha görünür hale getirerek kendiniz için çok daha erişilebilir hale getirin. Aero instagram APK, Instagram özelliklerinin birçoğunu kullanıcılar için çok daha erişilebilir hale getiren bir üçüncü taraf uygulamasıdır. Bu, programda daha önce mevcut olan çok sayıda hata ve sorunun ayarlandığı, düzeltildiği veya tamamen ortadan kaldırıldığı anlamına gelir.

Ne hakkında konuştuğumuzdan hala emin değilseniz, okumaya devam edin ve uygulamayı denemek için indirin.

Aero instagram APK’nın Ana Özellikleri

Android için instagram Aero uygulamasını kullanmayı seçtiğinizde, bir dizi kullanışlı özelliğe erişebileceksiniz. Hepsi şüphesiz Instagram deneyiminizi çok daha ulaşılabilir ve benzersiz gösterecek. Buna rağmen, yazılımın kullanımı zor değildir ve indirmek için fazla zamana ihtiyaç duymaz.

instagram Aero Mod Apk

Bu nedenle, bu ürünün farklı yönleri ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için yazımızı okumaya devam edin.

 • Favori gönderilerinizden herhangi birini profilinizden kaldırın. Bu, daha önce beğendiğiniz eski gönderileri gizleyebileceğiniz anlamına gelir. Daha önce başkasıyla görülen ve tartışılan hiçbir şeyi görmek istemezsiniz.
 • Birinin sizi sosyal medyada takip edip etmediğini profiline bakarak hemen anlayabilirsiniz. Artık tanıdığınız birinin sizi takip etmeye başlayıp başlamadığını görmek için sürekli takipçi listenize göz atmanıza gerek kalmayacak, bu da size zaman kazandıracak. Bunun yerine, kendileriyle ilgili sorunun ne olduğunu anlamak için kendi profillerine kısa bir göz atın.
 • Ayrıca, herhangi bir materyali indirmekte zorluk çekmeyeceksiniz. Hikayeler, IGTV videoları, makaralı videolar ve diğer her türlü materyal, dahil edilenlere örnektir. Genel olarak konuşursak, izleyebileceğiniz ve beğenebileceğiniz bir şeyse, boş zamanınızda indirmeniz mümkün.
 • Artık kendi kişisel gizliliğinizi koruma seçeneğiniz var. Bu, birinin anlatısını izlediğinizde, eylemlerinizin farkında olmayacakları anlamına gelir. Ayrıca, birinin mesajını okuduğunuzda, görüntülenen açılır mesaj kutusu tarafından bilgilendirilmeyecektir. Ayrıca, doğrudan bir mesaj yazmaya başlarsanız, siz bitirene kadar metin diğer kişinin ekranında görünmez. Tamamen korunursunuz ve kişisel bilgileriniz güvende tutulur.
 • Aslında, analiz amaçları için Instagram’ın sizinle ilgili bilgi toplama kapasitesini tamamen kapatabilirsiniz. Bu, doğası gereği daha uzmanlaşmış olmasına rağmen, gizlilik faktörünün bir alt kümesidir. Analitik amaçlar için, IG uygulaması, hesabınızla ilgili hiçbir bilgi veya veriyi işleyemez. Sonuç olarak, istatistik ve diğer analitik bilgileri ararken, diğer kullanıcılara verilen toplam puan ve istatistiklere dahil edilmeyeceksiniz.
instagram aero apk indir
 • Instagram’da bir videoya gittiğinizde sesin hemen açılmaması mümkündür. Bu anda sesin çalmaya başlaması için videoya dokunmanız gerekir. Artık durum böyle değil. Bilgisayarınızdaki ses ayarlarını, bu videoların sesleri açıkken hemen başlaması için değiştirebilirsiniz. Sesin başlaması için ekrana bir kez bile dokunmanız gerekmeyecek.

Uygulamada bulunan küçük ayrıntılar:

 • Tüm profil resimlerini tam yüksek çözünürlükte görebilirsiniz.
 • Bir kullanıcının profilinde görünen bu resimlerin aynısı, Android akıllı telefonunuza da indirilebilir.
 • Akışınıza göz attığınızda, videolar hemen oynamaya başlamamaları için değiştirilebilir.
 • Ayrıca, aynı filmleri hızlı ileri ve geri sarabilirsiniz.
 • Ayrıca diğer kişilerin profillerindeki biyografileri ve yorumları cihazınızın panosuna kopyalayabileceksiniz.
 • Ayrıca, URL’lere programın içinden hemen erişilebilir.

Keşfedilecek daha çok şey var, ancak uygulamayı anlamak için Insta Aero programını indirip kendiniz kullanmanız gerekecek.

Aero instagram APK Ücretsiz İndir

Şimdi uygulamayı indirin. APK dosyasını doğrudan Android cihazınıza indirmek için Hilelipc.com üzerinden verilen Apk İndir bağlantısına tıklayın. Birkaç saniye içinde Instagram Aero, uygulama kitaplığınızın bir parçası olacak.

En iyi yanı, uygulama neredeyse hiç yer kaplamaz. Ayrıca, uygulama çok fazla zaman almadığından mobil veriden tasarruf edersiniz. Olduğu söyleniyor, en azından uygulamayı kendiniz denemek istememeniz için hiçbir neden olmamalıdır. Bunun tek nedeni, zaten bir Instagram hesabınızın olmaması olabilir. Bu durumda, devam edin ve önce bir Insta hesabı açın, sonra geri dönün.

Benzer uygulamalar: Instgram İndir

Bizi Google news üzerinden takip ederek, güncel ve son sürüm oyun ve uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

1 yorum "Aero instagram APK İndir v16.0.2"

 1. Mehmet diyorki:

  Aero instagram ın adresi burası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir