Abandoned City Survival APK Mod 1.0.2 (Sınırsız para) – Android Oyun İndir

1.0.1
Abandoned City Survival Mod APK oyununda Kaynakları toplayın ve yıkılan şehirden kaçmaya çalışın! Minecraft Abandoned City Survival APK Haritasının macerasına katılın!
APK indir
4.0/5 Oylar: 12,567
Geliştirici
CASUAL AZUR GAMES
Güncellendi
Jul 14, 2022
Sürüm
1.0.1
Gereksinimler
7.0
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Abandoned City Survival Mod APK oyununda Kaynakları toplayın ve yıkılan şehirden kaçmaya çalışın! Minecraft Abandoned City Survival APK Haritasının macerasına katılın!

Abandoned City Survival Game Nedir?

Abandoned City Survival APK
Abandoned City Survival APK

Hayatınızın hayatta kalması için savaşmaya ve küresel bir felaketten sonra hayatta kalanlarla birlikte bulunduğunuz şehri terk etmeye hazır mısınız?

Heyecan ve macera temalı mod oyunu, 17 yaş ve üstü kullanıcılar tarafından erişilebilir. Yakınlarda karşılaştığınız malzemeleri toplamalı ve sizin için yararlı olacak araçlar yapmalısınız.

Abandoned City Survival Building ile kendi barınağınızı inşa edebilir ve ayrıca bir sağlık merkezi kurarak hasta insanlara da bakabilirsiniz. Yararlı kaynaklar için şehrinize bakabilirsiniz.

Abandoned City Survival Biome Find The Markers oyunu içerisinde ipuçlarını toplayabilir, zarar görmüş binaları ziyaret edebilir, hayatta kalan diğer insanlara liderlik yapabilirsiniz. Abandoned City Survival Base oyununu sitemizden indirebilirsiniz.

Abandoned City Survival APK oyunu, “CASUAL AZUR GAMES” şirketi tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Mod özellikleri ile birlikte hayatta kalma deneyimini yaşayabileceğiniz, heyecanlı dolu bir mobil oyundur.

Android ve iOS için Abandoned City Survival Nasıl indirilir ve kurulur?

  1. Abandoned City Survival Apk dosyasını indirmek ve yüklemek için hilelipc.com’a girin .
  2. Telefonunuzu/tablet bilgisayarınızı Abandoned City Survival Apk dosyasını Android cihazınıza kurun.
  3. “Telefonunuz, güvenlik için yetkisiz kaynakların uygulama indirmesini ve yüklemesini önleyecek şekilde ayarlandı” uyarısına izin verin.
  4. Oyunun kurulumunu gerçekleştirin.
  5. İyi Oyunlar.
Abandoned City Survival APK Mod
Abandoned City Survival APK Mod

Bu yazımızda Abandoned City Survival Apk ile ilgili önemli bilgileri sizlere anlatmaya çalıştık. Tüm yazımızı okuduktan sonra çeşitli eğlenceli ve harika özelliklere sahip olan Abandoned City Survival mod Apk dosyasını sitemiz üzerinden verilen bağlantıdan indirebilirsiniz. Oyunu indirme ile ilgili sorun veya sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Görüntüler

Yenilikler

New map! The journey continues.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir