6ix9ine Runner Ücretsiz Alışveriş Hileli Mod APK 1.3.8 İndir

Cihaza göre değişir

Android için 6ix9ine Mod Apk'nin en son sürümünü indirip yüklemek ve Tekashi 6ix9 Runner olarak oynamak ücretsizdir. İlerledikçe engelleri yok edin ve tuzaklardan kaçının.
Download APK
4.5/5 Votes: 68,960
Developer
Gamejam
Updated
1 Kasım 2021
Size
Cihaza göre değişir
Version
Cihaza göre değişir
Requirements
4.4 ve sonrası
Get it on
Google Play
Report this app

Description

6ix9ine Runner, Gamejam tarafından sunulan renkli bir oyundur. Oyun, Tekashi 6ix9ine’in hit şarkılarının yanı sıra gökkuşağı seviyeleri sunuyor. Bu, onun müziğinin ritmine göre oynarken blokları kırmanızı gerektiren bir arcade oyunudur. 6ix9ine Runner Ücretsiz Alışveriş Mod APK 1.3.8 İndir ve bu harika oyunu oynamaya başlayın.

6ix9ine Runner basit bir oyun sunuyor. Oyuncuların karakterlerini sola vDikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri de oyunda tuzakların olması. Bu nedenle oyunu oynarken bu tuzaklardan kaçınmalısınız. Tekashi 6ix9ine bu tuzaklara dokunursa oyunu kaybedersiniz ve baştan başlarsınız.eya sağa kaydırmaları yeterlidir. Oyunda farklı seviyeler bulunuyor ve her seviye için amacınız yeterli blokları yok etmek. Bunu başarır başarmaz bir sonraki seviyeye geçeceksiniz.

6ix9ine Runner ayrıca farklı açılabilir öğeler sunar. Buna silahlar, kıyafetler ve Tekashi’nin kız arkadaşı gibi diğer karakterler dahildir. Oyunda özel bloklar var ve buna dokunmak Tekashi’nin gökkuşakları atmasına ve görünmez olmasına neden oluyor.

6ix9ine Runner Hileli Mod Apk İndir

Tekashi olarak oynamak ve şarkılarını dinlemek için Android için 6ix9ine Runner apk  en son sürümünü indirin. Oyunda engellere çarpmadan farklı bölümleri tamamlayın ve işbirliklerini dinleyin.

Images

What's new

Faster Loading
New levels
New characters

Video

Comments closed.