2nd Line Mod APK 21.38.0.1 (Sınırsız Para Hileli)

Varies with device
Android için 2nd Line Mod APK uygulamasının en son sürümünü ücretsiz olarak indir. Ticari nedenlerle ikinci bir telefon numarasına ihtiyaç duyan mobil profesyoneller için bir uygulama. İş veya kişisel amaçlar için ikinci bir telefon numarasına ihtiyacınız olabilir. Ancak, servis sağlayıcınıza başka bir numara eklemek en akıllıca hareket tarzı olmayabilir. Bu nedenle, başka hangi seçenekleriniz var? 2nd Line telefon numarası uygulamasını her zaman indirebilirsiniz.
APK indir
4.0/5 Oylar: 118,923
Geliştirici
TextNow Inc.
Güncellendi
October 4, 2021
Boyut
Varies with device
Sürüm
Varies with device
Gereksinimler
Varies with device
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Android için 2nd Line Mod APK uygulamasının en son sürümünü ücretsiz olarak indir. Ticari nedenlerle ikinci bir telefon numarasına ihtiyaç duyan mobil profesyoneller için bir uygulama.

İş veya kişisel amaçlar için ikinci bir telefon numarasına ihtiyacınız olabilir. Ancak, servis sağlayıcınıza başka bir numara eklemek en akıllıca hareket tarzı olmayabilir. Bu nedenle, başka hangi seçenekleriniz var? 2nd Line telefon numarası uygulamasını her zaman indirebilirsiniz.

Bu program size mesajlaşma, mesajlaşma ve arama için ikincil bir telefon numarası sağlar. Android için bu tamamen işlevsel ve yüksek kaliteli ikinci telefon numarası hizmetini alabilirsiniz.

 2nd Line Ana Özellikleri

Android için 2nd Line’ı indirdiğinizde elde edeceğiniz başlıca özellikler şunlardır. Tüm bu harika uygulama eklemelerine bir göz atın:

İkinci Bir Telefon Numarası Oluşturun: Arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz ikinci bir telefon numarası oluşturun.

Ayrıca, kişilerinize gönderebileceğiniz metin ve resimli mesajların sayısında bir sınırlama yoktur. Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada arasındaki herhangi bir iletişimi ücretsiz olarak gönderin!

Sınırsız Arama: Benzer şekilde, Amerika Birleşik Devletleri veya Kanada’daki herhangi birini ücretsiz olarak arayabilirsiniz!

Sonuç olarak, dünyadaki herhangi biriyle iletişim kurmak için biraz daha fazla para ödeyebilirsiniz. Ek olarak, hesabınıza para yatırabilir veya ücretsiz nakit almak için bazı kısa teklifleri tamamlayabilirsiniz.

Bu temel özellikler birleşerek 2nd Line‘ı Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da bulunan en iyi telefon hizmetlerinden biri haline getirir. Ek olarak, bu iki ülkeden uluslararası seyahat eden herkes bu yazılımdan yararlanabilir. İmkanlar sonsuzdur.

2nd Line Hat Özellikleri

Ancak, hepsi bu kadar değil – herkesin yararlanabileceği daha birçok avantaj var. İnsanların uygulamayı indirmesini sağlayan aşağıdaki ek özellikleri göz önünde bulundurun:

 • İkincil telefon numaranız aracılığıyla emojiler, çıkartmalar ve hatta gifler gönderilebilir.
 • Fotoğraflar gönderilir ve alınır. Ek olarak, ileride başvurmak üzere galerinize kaydedin.
 • Ek olarak, bir sesli posta transkripsiyonu isteyebilirsiniz.
 • Eksiksiz arayan tanımlama hizmetleri.
 • Tüm iletişimlerinize bir şifre ekleyin. Özel iletişimlerinizden istenmeyen gözleri uzak tutun.
 • Google SmartLock uyumlu. Bu program çalıştığı sürece herhangi bir şifreyi hatırlamanıza gerek kalmayacak.
 • Ek olarak, aramaları kişiler arasında yönlendirebilirsiniz.
 • Ek olarak, kısa mesajlarınızın sonuna kendi kişisel imzanızı da ekleyebilirsiniz.
 • Metin tonlarını özelleştirin ve kendi zil seslerinizi oluşturun.
 • Bu nedenle, kişi listenizdeki belirli kişilere özel tonlar da uygulayabilirsiniz.
 • Hızlı Cevap seçeneği ile kişilerinize hızlıca cevap verebilirsiniz.
 • Birleşik gelen kutusu seçenekleri – Gelen kutularınızı birleştirebilirsiniz, böylece tüm iletişimler hemen 2nd Line gelen kutunuza alınır. Bunu, kullandığınız tek mesajlaşma ve arama programı yapın.
 • 2nd Line, tüm aramaları mevcut en iyi bağlantı kalitesiyle yönlendirebilir. Bu, tüm kullanıcıların yüksek kaliteli aramalara erişmesini sağlar.

Tüm bu avantajlar ve geliştirmeler ile neden ikinci bir telefon numarası istemiyorsunuz?

2nd Line Mod APK İndir – Sınırsız Para

Son olarak, Android için 2. Hat Premium Mod APK’sını indirmeyi seçtiğinizde uygulamanın bazı eksikliklerini görmezden gelebilirsiniz.

Şu anda dahil edilenlere ek olarak daha birçok avantaj var. Bu şekilde, asla başka bir telefon numarası almanıza gerek kalmayacak.

Değiştirilen APK’yı kullanarak aşağıdaki özelliklere erişebilirsiniz:

 • 2nd Line Mod APK, yalnızca ikinci bir telefon numarasından daha fazlası için kullanılabilen sınırsız bir numaraya sahiptir.
 • Ek olarak, sınırsız uluslararası arama yapmak için kullanabileceğiniz 2nd Line Mod APK‘nın sınırsız parasına erişebileceksiniz.

Sınırsız arama ve mesajlaşma için bu sürümü indir.

Görüntüler